bugün

ikinci kanal açanların yarak kafalı olduğu gerçeği.

2 oç fazla geliyordu şimdi 4 tanesini hiç çekemeyiz.
şuna gülenleri bi çuvala doldurup iran'a bıraksak ülkede gram dert kalmaz şerefsizim.

bunlar da corona oldum laa diye gülerler.
sarrdı, sarıyo.
yeni video eklemişler

https://www.youtube.com/watch?v=REX8E5MN2G0
(bkz: adamın dibi) (40 karakter).
bizi çok güzel kaçırdın iran mafyası behzad bilevağğğğğri.
Amk iki üç bağımlı müptezelin kurduğu YouTube kanalı.
At kafalari.
lokmacı videoları komik olan onun dışında çöp olan YouTube kanalı. büyük konuşmak istemiyorum ama bu ikisi benim evladım olsa eldivenle severdim.
Yazın bahçelere asılan yapışkan bantlar vardır. Sinekler üzerine yapışır.

işte diyeceklerim bu kadar.
gerçek kaybedenler, mustafa tilki Ve selahattin özdemir Videoları gayet güzel olan, toplumumuzdaki aykırı ve cahil tipleri bize gösteren youtube kanalı. Türkiye’de gerçekten böyle tiplerin çok olması ve bu tipleri iyi gözlemleyip onlarla dalga geçmek amaçlı video haline getiren bu kardeşleri tebrik ediyorum.
kanaldaki videolar buz dağının görünen kısmı. videolarının çoğu silindi. silinen videoları yükleyen deep turkish web 2 isimli bir youtube kanalı var.
Benim için düşük iq göstergesi. Şunu izleyen insan benim gözümde küçülüyor.
sanatı nasıl bu işler için kullanırsın amcık.
Bunlara izleyip gülen insanlarla ilişkinizi keserseniz yaşam kaliteniz %200 civarında artacaktır.
Hokkabaz gibiyim hokkabaz.
bize bi lokmata , yanına çikilata , iki de limonata.
Şuna gülen insanları sabun yapsalar elime sürmem amk.
Milletçe Espiri anlayışımızı ortaya seren kanal. Bazı sahneleri güldürmese bile bazı sahneleri insanı gülmekten öldürüyor.
Şuna Gülen kadın Angelina Jolie olsa ilişkimi keserim.
Bana göre hiç komik olmayan, acayip derecede itici iki insanın yaptığı videoları paylaştığı kanal. Buna gülen insanı da hiçbir zaman anlamayacağım ancak zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin kendi tercihi.
Entel Feridun tiplemesiyle ekşici ibnelerin götünü üzen oluşum.
Hokkaabaz gibiyim hokkaabaz.
Cebinde paran mı var daha yoluna yürüyemiyorsun lan ibne..
Cebinde para mı lan köpek, haaa?
1 lira versem götünü skerim lan.. * )
Saçma sapan videolara sahip kanal. Zaten bu yüzden izleniyor..