bugün

izlemedim hiç. Fragmanı güzel. Turknet de var. Bakarım.
ilk filmin sonunda bir konuşma dönüyor.
Jeneriği sonuna kadar izlerseniz anlarsınız.
ilk filmi Jason Statham
ikinci filmi de Lauren Cohan için izlemiştim baya güzel filmlerdi
Üçüncü filmde iyiydi
Ama dördüncü filmi beğenmedim.
Kanal d film kuşağının müdavimlerinin sevdiği basit (bkz: b*k) gibi bir film.
En sevdiğim film serilerinden biri. Aksiyonlu bir distopia fiction. Jason statham da luke goss da iyi iş çıkarmıştır. Frankenstein karakterine zaten diyecek yok. izlemek isteyenlere serinin 2. Filmi atv ekranlarında.

Edit: soundtrackleri de ayrı güzel ayrı gazdır.
zaman kaybıdır.
üçüncü filminin ikinciye on basacağı filmdir.
şu sıralar nette dolaşan türkçe alt yazılı versiyonunun en doğal en gerçekci ve en samimi haliyle illegal net kullanıcılarına* sunulan devam filmi. 1000 günah point garantili, o derece.
blurda ve yanılmıyorsam s4 de de var olan yarışımsı hede.
aksiyon filmlerini pek sevmememe rağmen iki kez izlediğim film. ikincisi de en az birincisi kadar güzeldi.
Blur isimli oyunun ilham aldığı film.
buram buram jason statham kokan başarılı aksiyon filmidir. ikincisi ise ilk filme bakıldığında fiyasko olarak nitelendirilebilir.
ikinci filmiyle tam olarak hayal kırıklığı yaratmış filmdir. Death Race fanlarının oluştuğunu görüp de mi bir cesaretle çektiler bilmiyorum ama sadece kadın adam, meme, kan, araba tadını vermiş.
Ama deyin ki ilk filmi kötüydü, önce ben kıyameti kopartırım.
Death Race oyuncu kadrosuyla da ilk filminde en çok izlenenler listeme girmiştir.
aksiyon ve adrenaline doyuran harika film.

--spoiler--
jason abimizin koçundan geliyor:

- bu oyunu seviyorum
--spoiler--

not: filmi izleyenler bu sahneyi hatırlayacaktır.
Gerçekten komik küfürler içeren film.
Arkadaşa filmi özetle dedim, "Fuck!" dedi.*
son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden birisi. yarış sahneleri hızlı ve etkileyici. jason statham'ını da unutmamak lazım. tam bir başrol oyuncuusu.
başlangıcı klasik gibiydi. ama sonrası çok zekice kurgulanmış. on numara izleseni aksiyon filmi. jason statham, nasıl sert bir adam cümlesini kurduğum kaliteli oyuncunun müthiş performans sergilediği bir filmdir.
izledikten sonra deli gibi gaza basmak istedigim film.
oldukça güzel aksiyon sahneleri bulunan güzel bir filmdir. izlenmesi tavsiye edilir.
pop-corn sinemasının önemli temsilcilerinden, adrenalin ve aksiyon için izlenmesi gereken filmdir.
aksiyon açısından insanı baya bir doyuran film.
Jason Statham'ın balfiks dersi verdiği film .
jason statham varsa zaten film izlenir de, açık konuşmak gerekirse kurgu ve verilmek istenen mesaj The condemned'de verildiği kadar iyi verilememiş.

(bkz: the condemned)
zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız film. mükemmel sahneler, süper oyunculuk, ilginç son.
kendi dalında çoğu filmden daha başarılı olmuş filmdir. bir kere kesinlikle tokyo drift'ten daha zevkli ve eğlenceli. bu film de yok yok ayrıca. cinayet, kanlı kafa koparma sahneleri, harika arabalar ve yarış sahneleri, mükemmel senaryo.. kısacası kusursuz ve 4 4 lük bir film.