bugün

entry'ler (179)

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

Kim ne zaman nerede niye söyleştirmiş bilmiyorum:
Yara kaldı, yara kaldı, çok büyük bir yara kaldı.

misafirlikte koltuğa yanlışlıkla içecek dökmek

Utanılası. Nasıl bir utançtır öyle? Özürler falan filan, ha bir de misafir olmasanız yaptığınızdan dolayı kadının sizi öldüreceğini bilmeniz, işte bu çok kötüdür. Oysa o "Ay olsun canım ne önemi var. Ah ah hah ah..."

nihat doğan ın özlemleri

istanbul'u...

el değmeden üretilen ürünler

Genelde fabrikada üretilen ürünlerdir. El değmemiş denmektedir, amaç ne? Biz temiziz mesajı vermek.

rüzgara karşı işeyen adam

üstü ıslanacak adamdır.

ali kaptan ın balıkçıya gemiyle dalması

(bkz: ali kaptanın balıkçıya döner bıçaklarıyla dalması)

bulge

ingilizcede şişkinlik, çıkıntı anlamında kullanılmaktadır ve daha çok şişik penis için kullanılır.

sevgiliyi dudaktan öperken gözlerinin içine bakmak

içi basan ateşi biraz olsun dindirmek, rüyada, veya ayrı bir boyutta değil de, dünyada olduğunu hatırlamak için yapılandır. Ben öyle yapmıştım.

ergenleri aşağılayınca mutlu olan zihniyet

"Hepiniz salaksınız. Anca 31 çekiyonuz. Az tiplere bak! Puhahahaha! Sivilceli öküzler! Ben zaten bebektim, sonra ergeliğre geçmeden, hemen büyük adam ldum. Ben varya ben... Çok süperim lan ben. Ezosunuz siz."
gibi saçma söylemleri vardır.
(bkz: yaşı entrylerinden anlaşılan yazar)

bluevelve

Entrylerine katıla katıla güldüğüm yazar. kaliteliler ama ne bileyim... Tekdüze!

1. recep tayyip erdoğan la gurur duyan zihniyet/#11342072
2. recep tayyip erdoğan a atatürk sevgisi aşılamak/#11342059
3. recep tayyip erdoğan a tavuk atmak/#11342051
4. recep tayyip erdoğan ın ibretlik skandal fotoğrafı/#11342024
5. ben bu yazıyı yedinci nesil yazarlara yazdım/#11341811
6. kurban kesen insan zekası/#11341343
7. cumhuriyetin kurucusu/#11340735
8. mcdonald s a giden insan zekası/#11331360
9. tavuğu eliyle yiyen insan zekası/#11330789
10. sözlükte itirafta bulunan insan zekası/#11330481
11. sırta adem ve havva dövmesi yaptırmak/#11330249
12. sözlükteki futbol delisi yazarların liseli olması/#11319514
13. futbolunu da al git buradan/#11319322
14. alın bu forumcuları alın alın alın/#11318588
15. kız kardeşi namaz kılarken yakalamak/#11318487
16. erkeğin hayatını zorlaştıran kadın/#11317586
17. kadının hayatını zorlaştıran erkek/#11317308

uludağ sözlük ün kötü bir yer olduğu gerçeği

Kaliteyle dalgayı en uygun biçimde sunduğu için yanlış olan başlıktır. Aklıma bir başlık geldiği zaman, bunu ekşide açmıyorum, inciye de üyeliğim yok zaten. Hemen canım sözlüğe gelip orada açıyorum başlığı. Diğer sözlüklerde iş yok. Ekşi diyeceksiniz, e o da sıktı artık. Aşırı derece hem de. Ya kalite 0'a indi, ya da o kadar kaliteli ki benim anlama düzeyimin çok çok üstünde.

ali kaptan ın trilyonluk arabayı parçalaması

Öyle bir geçer zaman ki'nin son bölümde yaptığı saçma eylemdir. Sinirlendiği için o zengin balıkçının kimbilir kaç yüz milyar değer arabasının camlarını parmparça etmitir, dizi kim bilir kaç para vermiştir o antika arabaya. Kanal d bayağı zenginmiş bunla bir kez daha gördük.

bluevelve

Herkese çok fazla yüklenmektedir, kendi entryleri çok kaliteli olmasından kaynaklanamaktadır ki, heralde bu yüzden diğerlerini küçük görüyor.

kız kardeşi namaz kılarken yakalamak

"ahaa, yakaladım senni. Yine namazkılıyordun değil mi? Terbiyesiizz!!! Bak, komşu kızlarına? Sigara içiyorlar, eroin var, hiçbiri de bakire değil. Ne olurdu onlar gibi olsaydın he?" gibi bir durum oluşmasına sebep verir.

beyler zall da bizim gibi sıçıyomuş

Yalan haberdir. böyle bir şey olmamıştır, olamayacaktır. görmedim ben.

aşık olan erkeğin sevgilisine pipisi kalkmaz

Aksine, eğer gerçekten seviyorsa yanında pipisi kalkar, bir ter basar içini. Yahu bizleri bu kadar aşağılayıp duranlara sesleniyorum, canlı bir organizma olarak, vücudumuz karşı cinsi görünce tepki veriyor. E doğal olarak; çünkü böyle olmazsa kimse üremekle uğraşmak istemez... E bir gün bu ikili evleneceğine göre, ilk geceleri mecburen erkeğin pipisinin biraz kalkması gerekir yani. Kalkmadan sex çok zor olacaktır zaten. Ha yok, biz birbirini seven ikililerin sevişmesine de karşıyız diyorsan, e o zaman bunlar niye sevgili?

kaddafiye kaddayıf götürmek

hepsini silip bitireceğine şüphe olunmayan olaydır. üstüne de füzeye benzeyen mum konularak servis edilen bu tatlı, yanında bir bardak masum kanı ile misafirlerinizin size hayran kalmasını sağlar.

uludağ sözlük masal oyunu

Işığa doğru koşmuş. Sonra bakmış ki bu akpartinin ampulunun ışığı. kız çok korkmuş.

Coşkun kurt ile kırmızı sevişmeyi bırakmış orduya bakıyormuş. en arkada kaddafi kıs kıs gülüyormuş. Ansızın selim gelmiş."kırmızı" diye bağırıp kaçmış. Sonra kırmızı başlıklı kız da o yöne bakmış. derken bir ışık görmüş.

coşkun kurt hayvani isteğiyle cinsel isteğinin patlaması sonucu kıza saldırmış. Bir yandan kızı yerken, bir yandan da kızla sexe başlamış.