bugün

Milli duyguları kabartan özelikle de o eğitim.sahnesiyle gönüllere taht kurmuş dağ filminin 2. Serisidir. Her askerlik böyle olmasa da insan gururlaniyor ve iyi ki türküm vatansız pic değilim dedirtiyor.
genelkurmay'ın destekleri neticesinde yerli üretim silahlarla çekilen, oyuncuların üç aylık bir askeri eğitim aldığı film.
Vatanseverliğin akp sempatizanlığı ile verilmediği bi film olmuş.
Filme gidemedim ilkini izlemistim güzeldi genel olarak. Ateizbayan denen fahise ve onun gibilerin kabullenemedigine göre iyi bi yapım oldugu muhakkak.
Dağ 1 in ikinci versiyonudur.
aksiyon ve savaş filmdi. gerçek askeri teçhizat kullanılmıştır. ufuk bayraktar serinin 3. filminin geleceğinin sinyalini de vermiştir.
Askerlerimizin kahramansı mücadelesi konu alınırken, konu üzerinden parayı kırmak diyorum. Zaten ülkece hassasız bu konuda. Elbette giden beğeniyor. Umarım film yapımcıları, elde ettikleri gelirden şehit ailelerine de bir şey yapıyorlardır.
Son derece akıcı bir film. Bizim yaptığımız filmler şahsi görüşüme göre ender olarak bu kadar akıcı olur. Bizim sinemamız için bir inci midir yoksa yükselen türk sineması ve sinemacılığı için bir kilometre taşı mıdır zaman gösterecektir
internetten izleyenlerin yorumlarda vatan haini ilan edildiği filmdir .

Youtube yada film sitelerine bakın göreceksiniz .

Üzerinden Baya bi süre geçmesine rağmen şehrin göbeğindeki sinema da hala 3 seans vardır .
ahu türkpençe dağ-2'deki rolüyle 2 ödül kazanmış.
http://www.ntv.com.tr/san...di,l5DCOTChv06KpBcN2IsHXA
acayip kolpa film. arka sokaklar bile daha heyecanlı. evet.
son sayfadan saydım 5 tane geri zekalı filme bok atmış. siktiredin bu geri zekalıları. çok güzel bir film.

iki defa gittim. best of şarkı listeme, 3 şarkı ekledim filmden. Selda bağcan - ayrılık, müslüm gürses - affet beni, Duman-Kolay Değil üstüne bir de filmde olmayan bizim gezi'den yine duman'dan - eyvallah.

üçüncü defa bu sefer yalnız gidip sindire sindire seyredeceğim.

medya'da hiç gazlama reklamı pompolaması yapılmadan, halkın kulaktan kulağa reklamını yapması ile yılın en çok izlenen filmi oldu. hemen gittiğim sinemayı kontrol ettim hala vizyonda süper. 3. defa yine sinemada seyredebileceğim.

sonuçta çok güzel bir iş çıkmış. yönetmeninden set işcisine kadar filme emeği geçenlerin hepsini tebrik ediyorum.
birkaç hafta önce sinemada izledim bugün film internete düşmüş mü diye bakayım dedim ilk çıkan site telif sebebiyle eklemeyeceklerini söylemiş ki takdir ettim.

tam kapatacaktım ki siteyi aşağıdaki 30 yorum dikkatimi çekti.

lan adamlar resmen tanrı mı allah mı bunu tartışmış arkadaş.

filmin izleyici kitlesinin 2 uç noktası hakkında bize güzel bi fikir vermiş.

bu film atsızcı ruhla türkçülük yapanı da ozan ünsal dinleyen alperenleri bir potada toplayabilmiş, bu sebeple dahi başarılı.

--spoiler--
Kerim, tanrı değil de allah desen ???

Erd11 yobazlık yapma tanrı türkçe bir kelimedir tengri kelimesinden gelir… daha neler görücez teknoloji çağındayız ama bu geri kafalılar yüzünden ne ülke gelişebiliyor nede bilim sanayi dalında etkinleşebiliyor

çağ geliştikçe ALLAH ın adı değişiyormuş çağdaşlar,sizinle tartışmaya gerek bile yok tanrı sizi korusun ALLAH bize yeter ELHAMDULiLLAHHHH…

Yaradan Tanri Oz Turkce. Sen arapsan kaybol

http://www.fullindir.web....dag-2-indir-full-hd-izle/
--spoiler--

edit- filmi birkaç hafta önce sinemada izledim diyorum birader.

edit2- lan linkte filmin indirme linki yok, olsa verir miyim gidin izleyin mk, tartışmayı göstermek için koydum.
aman her şeyde bir bok bulun. Kusur arayın hemen. Her neyse, filme gelecek olursak; geç de olsa izledim. Ve gerçekten baya hoşuma gitti. imdb boşa 10 vermemiş kardeşim. Gidin izleyin.
filme milliyetci filmi diyenler bir askeri filmden beklentiniz ne ki.bir askeri film tabi ki milli duygular barindiracak,milliyetcilik.en azindan amerikan filmlerindeki gibi propaganda yok.
ilkinde olduğu gibi ikincisinde de affet sahnesi filmin en iyi yeri.
çöl sahnelerinin tamamı konya'da bulunan karapınar çölü'nde çekilmiş olan milli duyguları kabartan film.
Başıma bir şey gelmeyecekse öyle aşırı beğendiğim bir film olmamıştır. Nefes bu filmden çok daha iyidir.
ne diyo lan bu?
filmde atsızın şiirinin okunması ayrıydı. üzüldüğüm şey ulan koca ülke atsız gibi bir büyüğün şiirini burda duymuş olup sağda solda paylaşımını yapıyor.
türklüğü ayaklar altına alanları savunanların bu şiiri yazıp hava atması ayrı bir tezatlık.
ateistbayan dağ 2 filmini sürekli eleştiriyor gibi gözüküp aslında gündemde tutmaya çalışan bir yazardır.

(bkz: büyük resmi gören uludağ yazarı)
Filmi izledim ve tekrar izlemek icin internete düşmesini beklediğim film.
sike sürülecek aklı olmayan gerzeklerin ya da pkk sevici terörist orospu çocuklarının zoruna giden film.
bugün 2. defa izlediğim film. salon ilk günkü gibi doluydu. film ise ilk günkünden çok daha güzeldi. tavsiye ederim.
filmi film mantığında izlemek gerekir, ticari ve aşırı gerçekci bi mantıkla izlemek istiyosanız gidin belgesel izleyin..