bugün

entry'ler (987)

covid kapan aşı karşıtı

evde telef olur falan diyip aşı olup veya olmayanı ayrıştıran cahil yazar önce istatistik yapıp %70 üstünde aşılanan bir toplumun ölüm ve vaka artışını bilimsel olarak açıklamasını beklediğimdir. gerçi cahillikle anca ağızdan dolma boş bilgilerle farazi açıklamalar yapıcaktır. bilimsellikten matematikten istatistikten uzak ama bilim naraları güzel hikaye cidden.

pundix coin

geleceğinin olabiliceğini düşündüğüm coindir. dönüşüm ile adeti düşürmüş ve yakım yapmış proje olarak xpos blockchain telefon gibi şeyler yapmışlar. araştırılmalı ytd.. özellikle tekrar söylüyorum yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir, araştırılmalıdır..

sözlükteki bir yazarla seksting yapmak

sözlükten de yapmazsın dediğimdir, libido dediğinde bi yere kadar bundan sorası ultra abazanlıktır.

geceye bir ramiz dayı sözü bırak

kaderimiz.. Neden avucumuzun içine yazılıdır bilir misin?...

uluda tanışılan kişiyle buluşmak

Nasip olur mu merak ettiğim olaydır. ulu ulu bir sözlük dişisi olabilirdi...

berat albayrak nerede

08.12.2020 tarihinde wikipedia da öldü olarak anlık şekilde kayıtlara alınmış ancak sonrasında değiştirilmiş bir kaç kere tekrarlandı sonra ki günlerde de Berat albayrağa ait hesaplar kapanmıştır. wikipedia böyle bişeyi neden yapar ve ya gizlenen nedir açıklama bekliyoruz efenim.

manisa kazısı

Tarihi manisa kazısı adlı bir video izledim zehirli mikrofon adlı bir youtube kanalında. 2020 iyice kıızışıyor mu ne ? , var mı Manisa da olan dayımızın biri çok net konuşmuş; lahit sandığı boyutlar arası kapılar, farklı ırklar gelenler gidenler falan dayı yıllardır kazıyı yönetmeye çalışmış ve şuan devlet ele almış kazılara gizlilikle devam edildiği söyleniyo..

bakir erkekler toplanın bir sorum var

çok komikti tamam yeter...

yaşamaktan yorulmak

ziyan olduk ziyadesiyle demek istiyorum sözlük..

yaş ilerledikçe anlaşılan şeyler

yalnızlığın baki olmasıdır efenim... yalnızlığın kader olduğunu anladığınız o an kalabalıklar anlamsız gelir arkadaş grubunda oturmak gereksiz gelir yalnızlığı ararsınız. yalnızlık ıyidir ama kötüdür be..

sevgiliyle uyumak

2 senedir yalnız yaşıyorum hayaldir boş bir hayalden ibarettir. göremedik göremicez..

kış mevsiminin güzellikleri

Bolu da olmamdan dolayı çok güzel olan bir kış yaşantısı...

kendini bir kelime ile anlat

3. tekil..

dünyanın en rahatlatıcı eylemi

uyku en önemlisi , saatlerce günlerce uyumak yapabileceğim en güzel şey..

arabalara hallenmek

camdan dışarıyı seyrediyim bi uykumu açıyım dedim 16-17 yaşında bi çocuk aşağıda arabalara kerkinmeye başladı ordan gitti direğe sokmaya calıstı, noluyo la.

öyle bir şey yazın ki sahibinin sesiyle okuyalım

Niye geldin lan it.
(bkz: abuzer kömürcü)

yengeç burcu erkeğinin seksi olması

Ben miyim seksi lan bana seksi diyen biri yalancının dik alasıdır..

23 haziran 2019 istanbul bb seçimi

Sokakların karışmamasını ümiid ediyorum, çok sıkıntılı yıllar beklemekte ülke genelini.. ülkenin resmi olarak ankara başkenti olabilir ama gözler hep istanbuldadır..

atatürk ün her gece yarım litre rakı içmesi

Adam sıfırdan ülke kuruyo savaşlarla uğraşıyo hain temizlemeye çalışıyo kafa zaten dolu, içilmesi gerekiyo ki hafiften çakırlık gayet iyi bence..

kadına en çok yakışan enstrüman

Unutmayın ki kadınlara ne ne kadar yakışırsa yakışsın dünyanın en iyi keman ustaları erkektir..