bugün

sosyalistlerin, dincilerin, milliyetçilerin, faşistlerin ve kemalistlerin korkulu rüyası olan liberal yazar.

bireysel özgürlüğü savunur ve dincilerle işbirliği yapan çakma liberallerin kıçını da tekmeler.
(#14029821) hayatında osmanlı devleti ile ilgili herhangi bir yazı okudugundan şüphe duydugum yazar. Hatta bişey okumayı bildiğine bile inanmıyorum.
dünyanın en kahpe devletleri

2. (bkz: osmanlı devleti)

insanlara zorla dini baskı yapmış, kendi ırkından olmayanları ağır vergilerle ezmiş, alevileri öldürmüş, ermenileri katletmiş bir devlettir. bunun cezasını en ağır şekilde ödemiştir.

yorumuyla butun sozlukle akraba olan, fransiz melezi* herif.
halk kardeşliği savunucusu anti-milliyetçi yazar. türk, kürt, alevi, ermeni, fransız ayrımı yapmaz.
(bkz: colde buz arayan eskimo)
cahil bir Türk düşmanı yazar daha. hoş gelmemiş bir yazar.
8.nesil türk ve türkiye düşmanı.
8. nesil, muhabbeti iyi ve halkların kardeşliğine inanan cana yakın dost. yargısız infaz yapmadan önce bi kere daha düşünün derim.
(bkz: #14042755) içi boş atatürk düşmanlarından biri daha dedirten yazar.
8.nesil fransız ve ermeni hayranı.
8. nesil yahudi.
yazdığı şu yazıya bakın:

başlık: (bkz: gazze nin gözyaşları)
entry: izlerken gülmekten karnımı ağrıtan belgesel.
(#14045128)

bu yazıyı okuyupta ona küfretmeyen insan var mıdır bilemiyorum. hakikaten şeytanın vucud bulmuş hali böyle bir şey olsa gerek. allah tez zamanda belasını verir inşallah.
güzel insan, güzel yazar. onun gibi insanların daha çok olması dileğiyle.
son girdiği entryleri bunlar olan yazardır an itibari ile. bir ülkenin dilini aşağılamak da bir ırkçılıktır.
girdiği entryler ile cahilliğini ispatlayan yazar.
(#14029821)
büyüyünce troll olacak yazar.karnelere düşülen öğretmen notu gibi söylemek isterim.çok çalışman lazım.taklit etmeyle olmuyor.
trollük gibi asosyal ergen işleriyle uğraşmayan yazar.

her karşıt görüşe troll demek de moda oldu.
(#14146729) güçlü bir atatürk hayranlığı ve sevgisine sahibim. ancak bu entry'de çok güzel bir ironi var. güldürdü.
(#14146684)

türkiye sınırları içinde yaşıyorsa ve iki gram gururu varsa, pılını pırtını toplar siktir olur gider başka yere. hem suçlu hem güçlü hain ve cahil yazar. acaba neye dayanarak böyle bi iddiada bulunuyo batıl yobaz?

senin gibiler yakında siktir edilecek bu topraklardan, hoşgörü yok. hoşgörünün anlamı bu değil.
(#14146684) zamanın da o tokadı keşke gerçekten atsaymışız. halen daha burda böyle rahat rahat konuşabildiğinize göre size tokat filan atamamışız.
empatik yazar.

diyelim ki, ermeni olsaydım, 1915 senesinde hiçbir şey yapmadığım halde, beni sırf ''ermeni'' olduğum için soğuk dağlara sürselerdi, orada açlıktan ve soğuktan ölseydim, bazılarına gayet nefretim olurdu.

unutmayın oraya sürülenler, bir savaşçı veya militan değil. normal sivil insanlar, hayatında ne isyan etmiş ne de ortalığı karıştırmış masum insanlar.

bazı faşist görüşler anlamaz, normaldir.
silik olmak üzre olan yazar. şu ara çok küfür yiyor sanırım.
güzel ve bilgi icerikli entryler yazan uludag sözlük yazari, takibindeyim.
atatürk'e laf atmayan yazar.

eleştirdiği nokta insanlara ''zorla'' atatürk'ü sevdirilmeye çalışmasıdır.

insanlara bir şeyi zorlanırsanız, bu ters teper. insanlar atatürk'ü kendi sevmelidir, silah zoruyla değil.

buna da trollük diyene viski söylemek istiyorum.
içindeki türk düşmanlığını an itibariyle sözlüğe kusan yazar. borusunu rahat rahat öttürebileceği tek yer olan sözlükten silinirse düşünceleriyle yalnız kalacak, belki içinde patlar tüm bu düşünceler. saygılar.
anasıyla bir olup babasına sinsilik etmek isteyeceğim türden bir kendinibilmezdir.