bugün

http://www.davidicke.com/turkey/
temel olarak dünyayı şekil değiştiren sürüngen-aryan karşımı bir ırkın yönettiğini ve çok önemli bir takım liderlerin veya tarihte önemli yeri olan bazı kişilerin bunlardan olduğunu, dünyanın en tanınmış ve zengin ailelerinin büyük bölümünün bu ırktan olduğunu, olmasa bile zihin kontrolü ile onların da sürüngen-aryan karışımı ırka hizmet ettiğini anlatır. ayrıca tüm dinlerin aslında güneşe tapmak olduğunu, hepsinin bu ırk tarafından insanları böl ve yönet politikası ile kontrol altında tutmak için uydurulduğunu, dinlerde yer alan önemli tarih, kişi ve sembollerin dünyanın en eski medeniyetlerinden olan babil medeniyetinden geldiğini savunur.
dünyayı yönettiğini iddia eden küresel karunların (sanan diyorum zira allah izin vermeden yaprak düşmez) örgütsel ayinleri çerçevesinde şeytanla irtibata geçtiklerini ve şeytanla işbirliği yaptığını söyler.

illuminati'nin ne olduğunu güzelce anlatır, fakat ne yazık ki kafayı kırmıştır."aydınlanmışlar" anlamına gelen illuminati'yi oluşturan insanların sürüngenlerden geldiğinden bahseder..

bu denli güçlü örgütlerin "izni" dahilinde mi anlatıyor bilmiyorum.zira günümüzde "engelleyemiyorsan kontrol et" prensibiyle hareket eden bu odaklar, kendine karşı yapılanları da bir şekilde yönlendirmek isteyecektir..bu bağlamda icke'in "bahsettiği "dinlerin insanları sömürmesi" olayı da illuminati'nin şekillendirmek istediği düzende dinlerin olmaması veya olsa bile içlerinin boşalması projesiyle uyuşmaktadır..ayrıca bu kadar ciddi bir örgütten bahsederken örgüt üyelerinin sürüngenlerden geldiğini söyleyince söylediğin diğer gerçekler de değer görmüyor.
ingiliz gazeteci ve televizyoncu. "En büyük sır", "Ben benim, ben özgürüm" gibi 11 kitap yazmıştır. Dünyayı gerçekten kimin yönettiği ile ilgili çarpıcı araştırmaları ve bu araştırmalara dayanan saptamaları vardır. Ama zaman zaman dünya üzerindeki insanların illuminati adlı örgüt tarafından yönlendirilip, yönetildiğine onların da büyük çoğunluğu 4. boyutta bulunan, dünya üzerindeki kötü insanların zihinlerini kontrolü altında tutup beyinlerini yıkayan ruhsal varlıklar olan sürüngenimsi ırk tarafından yönetildiğini iddia eden fazlaca uçuk açıklamaları da olmuştur. Kimbilir, belki de doğrudur. Belki de bazı gerçeklere ulaşınca devre dışı bırakılmak için bilinçli olarak delirtilmiştir. Bunlar da komplo teorisi.

Banu Avar'ın "Yeni Dünya Düzeni" adlı kitabının sonlarına doğru kendisinden bir alıntı vardır.
"Dünyayı yönetenler bir piramit örgütlenme içindeler. Her kuruluşun en üstünde her şeyi bilen, neyin hedeflendiğinden haberdar az sayıda kişi kişi var. Piramit aşağı doğru genişlerken hedefi bilenler azalıyor. Herkes aynı hedefe hizmet ediyor ama neye hizmet ettiğini bilmiyor. CIA buna "compartmentalization" bölünme diyor. Herkes üzerine düşen rolü oynuyor. masonları düşünün. Büyük bir çoğunluğu ilk üç derecede kalırlar. Sonraki 30 derece ve onun üzerindeki , illuminati (aydınlanmışlar) denen 13 derecenin yanına bile yaklaşamazlar. Tüm kuruluşlar da benzer biçimde çalışırlar. Bir bankayı düşünün. Banka memuresi, bırakın bankanın yönetim kurulunu, o şubenin müdürünün hedeflerinden bile habersizdir. Ama o hedefler dahilinde çalışır. istihbarat kurumları, küresel basın kuruluşları, çok uluslu şirketler de aynı biçimde çalışırlar. Siyasete bakın. Medya mensupları dünya politika sahnesindeki siyasilerin peşinden koşar ve siyasiler, sanki olaylar üzerinde yaptırımları varmış ve son sözü söylüyorlarmış havasında onlara demeçler verirler. Cumhurbaşkanları, başbakanlar kameraların mikrofonların karşısında güç sahibiymişler gibi açıklamalar yaparlar. Oysa arkalarında başkaları vardır. Asla görünmeyen güçlerin kuklası gibidirler."

David Icke'Nin de "Yeni dünya düzeni" isimli bir kitabı mevcuttur.
Kendi sitesinde Türkçe açıla

http://www.davidicke.com/turkey/
illuminatinin 1 yalan için 99 doğru planının parçasıdır. illuminatinin satanizmle bağlantılarını her yere hakim olduğunu söyler ama uzaylı saçmalığına ve 3 dinin kurmaca olduğuna insanları inandırır.
Kendisi, dünyamızda dönen olayları en ince ayrıntısına kadar bilen ve gözleyen başka boyuttan bir varlık ile irtibata geçmeyi başarmıştır. ve bu varlığın kendisini uzun süredir bilgilendirdiğini, ona rehberlik yaptığını söylemektedir.

aşağıda okuyacağınız yazı, david ve irtibatta bulunduğu, ona rehberlik eden, dünyamızda dönen olaylar konusunda onu ve dolayısıyla bizleri bilgilendiren varlık ile konuşmasıdır. telepati yoluyla.

BEYiNLERi YIKANMIŞ ÜNLÜLER

Bazı belli başlı insanların görünüşleri muazzam bir şekilde değişecek. Görünüşlerini değiştirmek için gerekli cerrahi operasyonlara girecekler. Ve sizin eğlence sanayinizde, belli başlı insanların bu vücut diktatörlüğünün bir parçası olduklarını eminim ki biliyorsunuzdur. Sanırım siz buna kozmetik cerrahi ismini veriyorsunuz. Evet, maalesef bu üstü kapalı olay, kendi içinde bir başka sinsi aldatmacadır. Bunlar, kibirli nedenlerden dolayı yapılırlar. Görünüş değiştirilmelidir, çünkü ayni anda yapılmakta olan bir çok sinsi işlemler vardır. Sizin ünlüler olarak bildiğiniz kişilerin belli başlı olanları, genetik olarak kontrol altında bulunmaktadırlar, ve bu olay kozmetik cerrahi yaptırdıkları iddiaları ile örtbas edilmektedir. Kozmetik cerrahi, onlara biyolojik ve genetik seviyelerde tamamen neler yapıldığını gizlemek için gereklidir.

Ve kendilerinin dünya insanlığı, dünya barışı, dünya bağışı için büyük katkılar koymaya başladıklarını iddia edecek olan bu ünlüler, insanların beyinlerini, sahte bir barış ve huzurun gelmekte olduğu konusunda, yıkayacaklar. ... Halkları ve insanları popülerliklerini kullanarak etkileri altına alacak bu ünlüler, belli başlı politik ve sosyal değişiklikleri insanlara kabul ettirmek için bazı davranışlarda bulunacaklardır. [Michael Jackson, bu konuyla ilgili, ismi geçenlerden biridir]. Ünlü kimlikleri ve statüleri, her zaman sıkça, çok sayıda insanı bir politik sisteme karşı yakın olması konusunda ikna etmek için kullanılmıştır. Tabii, bazıları bunu geçmişte büyük içgüdülerden dolayı yapmışlardır. Ama bunun adı hâlen beyin-yıkamadır.

David Icke: Onlara genetik bakımdan neler olmakta? Kozmetik cerrahi ile neler gizlenilmeye çalışılmakta ve neden?

Beynin yapısı içerisindeki değişiklikler. Beyin, ruhun ve zihnin daha doğru ve daha uygun işlevlerinin, yapay etle uyuşmasını engellemektedir.

David Icke: Buna, bir başka deyişle, zombiler yaratmak diyebilir miyiz?

Evet, evet. Ve eğer bunun üstesinden gelmeye, bunu reddetmeye çalışırlarsa, hayatlarında kendilerine büyük huzursuzluk getiren şeyler yapılacaktır. [Bu şekilde acılara maruz kalmış ve yukarıda bahsedilen Illuminati propagandasında kullanılacak olan bir ünlü hakkında ayrıntılı bilgi edindim, fakat şimdilik bu detaylardan bahsetmemem rica edildi.]

Özellikle de ABDdeki eğlence sanayisi içerisinde, göreceksiniz ki itaat etmeyi kabıl eden ünlülerin, popülaritesi ve ünü belirgin bir şekilde artacaktır. Onlar dünya insanlarını etkilemek için kullanılan araçlardır. Anlayabilirsiniz ki, artık politikacılara olan güven ve inanç azalmaktadır. [insanlar] politikacı paltosunu giyenlerin, büyük çoğunlukla, güvenilmez oldukları bilincine erişmektedirler. Ama teknoloji; beyin-yıkama teknolojisi sayesinde, insanlar ünlüleri sevmeyi ve onlara hayranlık duymayı kabullenmiştir. Bu yüzden, [zihinlerinin] kontrollerine sahip olmayanların büyük ordusu, insanların hayranlık duymaya ikna edildikleri tarafından oluşturulacaktır.

ayrıca;
DAVID ICKE - "EN BÜYÜK SIR - IllUMiNATi ŞEYTANi BiLiNCi" herkesin okuması gereken bir kitap. onların gerçekte kim ve çok ama çok daha önemlisi "ne" oldukları hakkında çarpıcı iddialarda bulunuyor yazar. bu kitabı okumalarını şiddetle öneriyorum konuyla ilgilenen sözlük yazarlarına.

(bkz: Reptilian Theory)
vinnie paz'in end of days şarkısının klibinde, bir röportajından alıntılar bulunan yazar.

kendisinin ortaya sürdüğü reptilian ırkı ile islam'da bulunan cin tasviri birbirinin benzeridir.
bu adamı bildiklerimizle yorumlarsak hataya düşeriz görüşündeyim.

kendisi şöyle demektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=p4HPSoePpSk

özetle diyor ki adamlar, sizin duygusal değişimleriniz, baktıklarınız ve gördüklerinizle doğru orantılıdır. ayrıca bir duyguya kapılan insanların hemen hepsinin benzer tepkiler göstermesi de bu şekilde açıklanabilir. bu yüzden sizin kumandanızı elinde tutanlar, size istedikleri zaman istedikleri şeyleri gösterebilenlerdir diyor.
Maalesef kendisinin 700 sayfalık "insanoğlu ayağa kalk" kitabını okuma gafletine düştüm.

adamın olayı kısaca şu :

illuminati teorileri, dünyayı yahudilerin yönetmesi , george orwell distopyaları, aldous huxley distopyaları, matrix filminin konusu, elysium filminin konusu, rockchild-rockefeller aileleri gibi teorilerin konularını harmanlayıp, bir de buna kendi sürüngenimsi (reptilian) teorisini ekleyip, envai çeşit zırvalıklarla dolu fikirleri savunmak.

yani anlayacağınız adam dünya üzerinde ne kadar teori varsa hepsini gerçek kabul ediyor, tam bir şarlatan, kitaplarından filan uzak durmanız şiddetli tavsiyemdir.
(bkz: fedon)

deli deli bakan bir amca. acilen eline rakısını verip bodrumda organik bir bağ bahçeye bırakılması gerekir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.