1. 1.
  gaz başlayan gaz biten mükemmel birde soloya sahip megadeth parçası.rust in peace albümünü en iyi thrash metal albümleri içine sokan parçalardandır.dave mustaine in vokaliyle de çok uyar bu parça hani başkası söylese bu kadar güzel olurmuydu bilmem...
  6 -1 ... disco inferno
 2. 2.
  marty (bkz: megadeth) de senesini doldurmuştur.bu parçayı yapan dave solo için marty ye süre verir.soloyu yapan marty dave e soloyu dinletir.dave işte şimdi megadeth e hoşgeldin der.solo böyle sakattır yani....
  4 ... evildeth
 3. 3.
  bana göre ve bir çok kişiye göre megadeth in en güzel şarkısıdır. vokaliyle, harika giriş riff iyle, muhteşem solosuyla gönüllerde taht kurmuş megadeth şarkısı.
  ... chuck schuldiner
 4. 4.
  her gitaristin çalmaktan zevk alacağı çalmak için uğraşması gereken şaheser.
  2 ... god hates us all
 5. 5.
  her yeni gitartcının solosunu atmaya çalıştığı ama atamadığı mükemmel megadeth şarkısıdır . megadeth şarkılarından en sevdiğimdir daha sonra ise holy wars gelir .
  1 ... gerko
 6. 6.
  who's to say what's for me to say(be,do) bölümü gayet de dave mustaine in asi karakterine yakışan bölümdür, arkasından solonun gelmesi de dinleyeni iyice kendinden geçirir.
  1 ... monolith
 7. 7.
  thrash metal in en güzel şarkısıdır. rust in peace in tamamına hakim olan mükemmel kelimesinin karşılığı şarkılardan ışık hızıyla sıyrılacak güçtedir. enfestir.
  ... tornado of souls
 8. 8.
  yeni bir yazar.

  güzel bir şarkı adının sözlükteki ekürisi.
  ... selene
 9. 9.
  bugün girdiği istatistik 2 dersinin tek ders sınavından bb alarak 5,5 yıl süren lanet lisans hayatına son veren, mutlu insan.
  2 ... tornado of souls
 10. 10.
  bu ne guzel rumuzdur.

  tebrik ederiz.
  4 ... shreddinger