1. 1.
    Müzik temposuna uyarak estetik değer taşıyan vücut hareketleri yapmak.

"dans etmenin en sevdiğim yanı kuralları olsa gerek. her şeyin mümkün olduğu bu dünyada, dansın kendine has katı kuralları var. kareografi ve disiplin tartışmaya açık değil."*
    3 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    brezilyalı futbolcuların genelinde görülen bir durum. gol attıktan sonra korner bayrağının oraya gidip dans etmek.
    ... otopsi
  3. 3.
    ünlü bir düşünüre göre (lan nasıl ünlü bir düşünürse, daha adı aklıma gelmedi. yoksa ben bunu kendim uyduruyor olmayayım. neyse saçmalayıp dağıtmamak lazım mevzuyu. sevgilerimle efem..) şöyle tanımlanmış hadisedir. ki ben de buna şiddetle katılmaktayım.

"dans etmek, ayakta sevişmektir.."

sonradan akla gelen ekleme: lan ben bunu yazmadan önce, bana pek bi afilli geldiydi. sonra yazdım, okudum bi, aslında o kadar enterasan değilmiş. ama neyse, yazmış bulundum bi sefer.

son not: benim uykum gelmiş olmasın sakın? (bu nottan ziyade soru oldu gerçi. amaaan neyse..)
    1 ... don santino corleone
  4. 4.
    ruhun besin kaynağıdır.
    ... amrosia
  5. 4.
    en estetik ve eğlenceli deşarj türü.. kimsenin ben kalasım, dans edemem bahanesine inanmıyorum çünkü özellikle belli bir alkol oranından sonra bunu diyen pek çok kişi coşmuş ve kimsenin beklemediği şekillere girmiştir. alkollüyken daha iyi yabancı dil konuşmak gibi bir şey bu da..
    1 ... vaapad
  6. 5.
    yatay arzuların dikey olarak ifade edilmesi.
    5 ... sauron
  7. 6.
    bazıları için gizli bir yetenek bazıları için ise gizli bir özürdür.
    2 ... flyo
  8. 7.
    cok güzel bir olay. hem eglencelidir hemde kendin gecmek icin bire birdir.
    1 ... ohrschmerz
  9. 8.
    kendinle sevişmek...
    3 ... perseis
  10. 9.
    duyguların ve müziğin yarattığı tutkunun mutluluk hormonu yaratmasına neden olan olay.
    2 ... karanlikelfperisi