bugün

Beterin beteridir.
(bkz: bahar candan)
Hiç ihtiyacım olmadığı halde videolarını denk geldikçe izleme gereksinimi duyduğum YouTuber.
sağlam laf sokuyor.
Bu twitter, pericope zamanlarinda severdim. Ne saçma bi insan bu diyerek...

Ilk 2 3 makyaj videosunu izledim ve itici gelmeye başladı. Ama görüyorum yayınladığı günün gecesi 2 milyona yakın izlenmeye ulaşıyor. Ilginc.

Sürekli birilerini aşağılayıp duruyor ama psikoloji okumasina rağmen daha 'etik' kelimesinin anlamını dahi bilmiyor...
Ülkemizdeki 10-23 yaş aralığındaki bir takım aptal kesimin ister istemez yücelttiği, Kerimcan durmaz gibi baş tacı ettiği, vasıfsız, gereksiz, ne olduğu belirsiz ve kültürsüz insanlardan sadece biridir.
Dalga geçtiği her şeyi yapan aptal kadın.
seviyorum şu kızı ya..

bul beni lan allahsız tombiş..
Çok değişik bir kadın desem yeridir,her videosunda en az 1-2 dk boyunca güler.
izlenmeye değer bir kanal.
Danla apla video çek!'' kaç yaşında çoçuklar var burada böyle xoxo.

(bkz: sözlüğe 24 yaş altı çocukların girme yasağı)
1.50 boyunda 13481378135 kilo olan ve anırmaktan başka hiç bir şey yapmayan bu kızcağızı nasıl türkiyenin en güzel , en akıllı ve en çekici kadını buluyorsunuz cidden hayretler içersindeyim
Hani okulun şişko ama parasi olduğu için popüler olan kızları varya o da bunlardan.
Danla ablası video çek OMG.
mal turnusolü.
aşırı derece itici hatun. bide bunu ciddi ciddi oturup izleyen, izlerken keyif alan mallar var. yazık valla yazık amk.
Hiçbir videosunu izlemedim tipini de geçtim ad soyad kombinasyonu bile itici olması için yeterli. Danla ne amk dana der gibi bilic ne Hırvat mısın ne haltsın.
izleyici kitlesi; Üniveristeye yeni başlamış, kolları kıllı, herkes bana asılıyor, bütün sınıf mal tayfası.
Şu hatuna özenenleri anlamak mümkün değil.
kezbanları rahatsız eden dünyalar güzelidir..

bul beni danla lan!
Sor bakalım umrumuzda mısın sen demek istiyorum bu sözlükteki yalaklara.
Hemcinslerini aşağılayarak bir yerlere ulaşmaya çalışan ve bunu beceren fenomen. Anlayamıyorum bu kadar kızın idolü nasıl Danla Biliç olabilir? Sadece aşağılanıyorsun videoları izlerken. Ülkede artık bir şeyler üreten ve gençlere güzel örnek olabilecek, Sevgiyi aşılayan kişiler ünlü olmalı. Mesela Feyza Altun gibi.
Hareketleri, tavırları aşırı itici gelen kız.
Her videosunda milleti eziyor, millet de buna bayılıyor. Kendi hemcinslerine yaptığı cinsiyetçilik de cabası. Üstelik çektiği videolar da makyaj değil bildiğiniz modifiye videoları. Hayatımda onun bir videosunda sürdüğü kadar fondoten sürmedim, fondotenim yok zaten. Şu tarz insanları izleyip izleyip ünlü etmeyin allah aşkına ya.
Lord of the kezban.
kendisine aşıkım, delisiyim ulaaann..

hem güzel hem zeki hem de fakir değil..

sizler boklarken bebeyim dünyayı gezip tozuyor hayatını yaşıyor, sizler de buradan sallıyorsunuz..

ama ben yine de anlayışla karşılıyorum sizleri..

bebeksi tenine bütün türk gızları gurbaaan olsun anneemm.
Çekemeyenlerin ortak noktasıdır. Nedense herkes sevmez ama 3 milyon her videosunun izlenmesi 1 milyon abonesi... izleyip izleyip hasetleniyor musunuz napiyorsunuz artik bilinmez.
Lezbiyen cikmis youtuber...
güncel Önemli Başlıklar