bugün

görsel

görsel

görsel

şişko mişko, sendeyim reyizz..
akıllı hatun.

sanal alem sayesinde deli gibi para kazanıyor.
gerisi boş.
artık yalak demiyor üzüyor.
(bkz: yalak) ilk akla gelen lafıdır. Makyaj videolarına arada bakıyorum, youtubeda kanalı var, ayrıca şu aralar büyük patladı fenomenlikte. Bazı videolarında çok ağır aşağılama ve hakaretler var, tamamen haksız diyemem ama hakkı olmadan laf ettiğini de düşünmüyor değilim.
Tinder'da görsem sola kaydırırım.
bu mallar birden nasıl ünlü oluyor anlam veremiyorum amk.
Başta komikti artık baydı. Sie danla.
muhabbeti çok iyi, güzel makyaj yapan yerli makyaj killer.
türkiyenin durumu açısından sosyolojik açıdan ele alınabilecek kişi. durumumuz o kadar vahim.
Zeki olmayan, aklı sıra yaratıcı ve farklı işler yaptığını zanneden, nezaket yoksunu ve eğitimsiz insan.
Gene bir boş beleşi ünlü yapmışlar.

(bkz: Danla bilic kim amk)
Güzel kız dobralığıyla ve özel eleştiri yapabilme kabiliyetiyle yukarılara çıktı bunları koruduğu sürece de orada kalır umarım.
izleyip popüleritesini artıran tiplerin beğenmediği şahıs.
Çok tatlı ve youtube camiyasının aranan make up'cısı ve her cuma saat 18.00 da kovalıyorum.
Ya bunu ünlü yapanın beynini fareler kemirsin . Dünyanın en itici kızı . Ayrıca 35 yaşına geldiğinde yüzü makyaj yapmaktan pitbull a dönecek . Kırık dişini gibtiğimin kızı .
türk kadınının yeni idolü. kezbanist akımın en başarılı temsilcisidir şuan kendisi.
Asıl adı sümeyye . Babası kamyon şöförü annesi tekstilde işçi. Kendisi de kuaför çıraklığından makyözlüğe terfi etmiş bir "elit" . isminden utanması ayrı bir facia , kilolu insanları aşağılayıp şişko olması ayrı . Ver müziği salla insanlara modunda. Yazık.
Hayran kitlesi 10.-15 yaş arası olan kendilerine make up artist demekten zevk alan youtuberlardan biri.
Gerçek adı Damla Aktepe.
ilklerde samimi sanılan ama gittikçe bel altından vurmaya başlayan bir kız.
Kendi kusurlarınızı başkalarını aşağılayarak kapatmayın.
Arkadaslarla oturuyoruz kafede bi yalak yalak muhabbetidir gidiyor sebebini ogrendim cok gecmeden danla bilicmis.
kardeşim sayesinde tanıdığım kız. uzatmaya gerek yok bana göre iticidir kendisi. ve aklım almıyor milyonlarca izlenmeyi nasıl alabiliyor bu kadar boş işlerle ilgilenen birisi.
(bkz: kız daniela)
fazla genelleme yapıyor herkesin ne yaptığına karışıyor saçmalıyor kısaca. fakat bazı eleştirileri bana doğru geliyor. şey demişti bi videosunda kız içtiği kahveyi anlatıyo diye. altı üstü bir kahve yani 15 dakika anlatılıcak şey mi bu
Sözlük yazarlarına da mı reklam için para vermiş bu brandface amk? Ekşide de burada da danla biliç başlığında özel olarak uygulama vurgulanmış.
güzel değil, güldürüyor mu güldürüyor ama komik değil. yani sürdürülebilir bir komikliği yok. zeka kokmuyor tespitleri. sadece ilk olmanın ekmeğini yiyor ama iyi ki yiyor, yani bir erkek olarak makyaj kısımlarını atlayasım geliyor ama eleştirmeye başladığı zaman yürü lan damla diyorum. damla mı danla mı daniela mı ne mikimse artık.
mal karı. ayrıca güldürmüyor. buna gülen zeka seviyesine bir baktırsın doktor tavsiyesi.
güncel Önemli Başlıklar