bugün

bir an evvel uygulamaya sokulması gereken yasaktır. sözlük denen yetişkinler kulübünde her türlü sigara/cıgara(lık), alkol ve seks muhabbeti yapılıp caps verilirken bu çocukların da bahsedilenleri görüp yazılanlara müdahil olması gelecekleri için gerçekten ürpertici ve korkunçtur.
tamamen çocukları düşünüyoruz.
çokta mantıklı gelebilir bazı kesimlere. yeni alkollü içecekler yönetmeliğini referans alırsak, bu sözlükte gençelerin ilgi alanına giriyor sonra yine bu şeytan sözlük bağımlılık yapıyor. içki sigara kumar uyuşturucu para west coast hepsi bu sözlükte. e yasaklayın gitsin benim milletim rahat etsin.
(bkz: hükümetin yasak koymasına yasak koymak)
(bkz: yaşlılık psikolojisi)
(bkz: polis abi 2 ay sonra alıyorum ehliyeti)
(bkz: 24 yaş üstü çocukları ne yapcaz peki yumurcak) *
git gide gençleştiğimi düşünmeme neden olacak durumdur.Çünkü yirmi üçe geldik çocukmuşuz bu güzel bir haber,otuza gelince ergen kırkbeş gibide genç oluyoruz bu hesaba göre.
sözlüğü huzurevine döndürme çabalarıdır.
+24 yaş olup da buraya yakışmayan insanlardansa 24 altı yaşta olup da adam gibi yazanlar tercih sebebidir
12 yaşında profesör olan insanlarından varlığından haber olma halidir.

ne çocuğu lan?
nasıl dönecek bu değirmen, o girmesin bu girmesin!

bırakınız yazsınlar, bırakınız girsinler.
@11 çok haklı.milletin içini döktüğü bir sözlüğümüz var zaten,onada yasak geliyor artık.ne yazık ki bu sözlük +24 yaşında olanlar yüzünden batıyor.-24 yaş uludağ gençlik elele.
bence esas nokta, kişilerin 24 yaşından küçük olduğunun nasıl tespit edileceğidir.
24 den küçük çocuk-çocuk diyorum hep çocuk kalacağız bu gidişle- askere gider ,evlenebilir,geneleve gider,silah alır ,meslek sahibi de olur,yani o yaşta her şeyi düşünebilir amaaa içki içemez ya da içkili mekanlara giremez aklı ermez ,mesela sözlüğe de giremez mazallah beynini yıkarlar çocuğun burada ateisti var pkk lısı var bilmem nesi var ahlağı bozulur falan, geniş ailedeki cevahirin annesinin dediği gibi ,ya çocuğumu kandırıp inşaata çekerlerse?
(bkz: 24 çocuksa 17 ne oluyor sorunsalı)

buldum,

(bkz: cenin)
tamamiyle saçma bir önermedir , akıl yaş da değil baştadır ...
burada kişileri yaşölçer aletinden geçirip yaşlarını tespit etme imkanımız olmayacağından bu yasağı hayata geçirmek imkansız olacaktır. girilen entrylerdende buna karar vermek imkansız çünkü 25 yaşında çocuk var, 23 yaşında adam gibi yazan yazar var. varsın böyle devam etsin.
kısmen doğru önermedir. yeni bir sözlük kurularak sorun çözülebilir.
(bkz: childsozluk com)
(bkz: ben kaçtım ozman ehehehe)
24 yaş üstü embesil olmasından daha iyi bir durumdur.