bugün

99 yapımı bir amerikan gençlik filmi. türkçesi sex oyunlarıdır (bkz: ingilizceden türkçeye saçma çevrilen filmler)

filmde derin anlamlar arayanlar hüsrana uğrayabilirler, fakat sırf görsel şölen için bile seyredilebilir. (bkz: ryan phillippe) (bkz: selma blair) (bkz: sarah michelle gellar) (bkz: joshua jackson) (bkz: reese witherspoon) ki altı çizilmek istenen şey aşk ın ta kendisidir..

ryan phillippe güzelliğiyle sizi dumura uğratabilir; ben böyle güzel gözlü, dudaklı, burunlu değil erkek, kadın bile görmedim. ayrıca sarah michelle gellar la olan dialogları ilgi çekicidir.. (bkz: you can put it anywhere) (bkz: i dont fuck losers)

film, ayrıca rol gereği aşık olmaları gereken reese witherspoon ve ryan phillippe in gerçek hayatta evlenmelerine vesile olmuştur. mutluluklar dilerken bir şeyi eklemek isterim naçizane, daha güzelini bulamadın mı be ryannn!?!
soundtrackleri filmden daha özeldir kanımca.tavsiye edilir.
(bkz: placebo) (bkz: every you every me)

(bkz: the cardigans) (bkz: lovefool)
türkçe adını görünce adult film zannedilen film. filmde belirledikleri kişileri yatağa atmayı amaç edinmiş kız ve erkek iki üvey kardeşin maceralarını anlatıyor. komik ve eğlenceli bir film. adult materyal arayanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. ayrıca 3 bölümü vardır. 3üncüsündeki karakterler ilk ikisindekinde farklı.
cruel intentions serisinin 3 filmini de seyreden ve filmdeki erkeklerin kızları tavlama yollarını benimseyen bir erkeğin elinden kacacak kız sayısı cok azdır..elinden kaçabilecekler arasında bu 3 filmde oynayan kız tipleri bulunmaktadır.. cruel intentions serisindeki en bomba sahne bence sarah michelle gellar ın ryan ın jaguarına çömmek istemesi üzerine ryan ın the only thing you can ride is me( sen anca beni sürersin) demesidir..
choderlos de laclos'un bir çok uyarlama filmi çekilen les liaisons dangereuses adlı romanının günümüze uyarlanmış hali. film çok sıradan görünse de bazı sahneleri insanın içine oturur. sanırım bunun en büyük nedeni de filmin mükemmel müzikleridir.
bu akşam cnbc-e'de yayınlanacak film.
isminden dolayı fesat düşüncelere kapılmaya yola açan entirikalarla dolu bir gençlik filmi.
tükiye'de adı seks oyunları olarak geçer. filmin tutmasının üzerine serileri çıkmıştır ancak ilk filmi kadar başarılı olamamıştır.
ismini ryan philippe nin karakteri sebastian ın başarılarını yazdığı günlükten alan film. öyle de çok özel bir konusu yok. sıradan bir film. fakat hala gözlerim yaşlı. yazık ettiler lan gül gibi çocuğa!

gerçi ryan philippe i izlemekten filme de pek adapte olamadım. aman yarabbim! allah özene bezene yaratmış dedikleri bu olsa gerek. "taş" kelimesinin sözlükteki karşılığı.

soundtracki de pek bir harikadır. yalnız kimse bittersweet symphony den bahsetmemiş. çok garip. şarkılar da sahnelere çok yakışmış.

bu arada ismini seks oyunları diye çeviren çevirmenimsi kişiye de sebastian ın günlüğü girsin.
(bkz: i don t fuck losers)
kötü niyetler olarak da çevrilen 3 serilik film. soundtrack albümüyle coşmuş filmdir.