1. 1.
  been it adlı parçalarına hasta olduğum grup.
  ... trinfr
 2. 2.
  üyelerinin ilk genççlik yıllarından beri arkadaş olduğu isveçli grup. grup 13 mayıs 2006 cumartesi akşamı saat 19.00 da istanbul'da sahne alacak. bjk akatlar spor kompleksinde sahne alacak grubun konser bileti fiyatlar : vip 100 ytl, birinci kategori 60 ytl, ikinci kategori 50 ytl, saha içi 40 ytl. hayranlarına duyurulur.
  1 ... kara
 3. 3.
  a good horse ,my favorite game ,lovefool ,hanging around sarkilari super olan grup.ayrica solistleri cok guzel.
  1 ... hexagram
 4. 4.
  bugün akatlar'da ceyrek porsiyon salona konser veren ve bu konuda hayalkırıklıgına ugradıgı belli grup.gerçi bilet fiyatlarının zirve yapması da bundan etkendir.hele ki efes pilse one love festival için bile kombine biletler 6 grup ya da şarkıcı içerir ve 50 ytl'den satılırken cardigans biletlerinin en ucuzu 40 ytl olmuştur.ayrıca şarkı seçimleri ziyadesiyle uyutmuştur insanları sonlara dogru biraz enerji kazanmış ama yeterli olmamıştır.lovefool'un sözlerini hatırlayamadıgını iddia ederek söylemekten kaçmışlardır ama bilmiyorlardır ki seyirci arasında baştan sona söylemeye hevesli kızlar mevcuttu.hatta 2 tanesi de benim kulaklarımı taciz ettiler resmen.sonuc olarak solistine hayran hayran bakılmak suretiyle geçirilmiş saatler sonrası cok da mutlu etmeden akatlar boşaltılmıştır.ayrıca sponsor tuborgken sanatcıların tercihi nedense efes grubunun getirdiği miller olmuştur.
  (bkz: bos salona konser vermek)
  ... yildirimbjk
 5. 5.
  rockn coke 2003te turkiyeye gelen grup
  ... city walk
 6. 6.
  son konserlerinde yeni albumleri super extra gravity nin turnesinde olduklari icin ve son albumleri de slow ve jazz agirlikli oldugu icin slow calmasi normal karsilanmasi gereken gruptur. ayrica cardigans tek konserde taninacak grup degildir, butun albumleri alinmali, her birine saatler ayrilmali ve aradan sevemeyeceginiz ne kadar az sarkilari oldugu gorulmelidir. belki ilk duydugunuzda super sarki bu diyemeyeceginiz sarkilar yaparlar, ama progressive yapilarini sarkilarina gercekten deger verip vakit ayirdiginizda gorursunuz. cunku sadece cardigans ve birkac grup butun sarkilarini birbirinden bagimsiz yapabilir.
  ... westphalia
 7. 7.
  (bkz: paralyzed)
  ... kopush
 8. 8.
  gürültü yapmadan rock müzik yapan, rock müziğin bağırıp çağırmadanda yapılabilceğini anlatan grup. türkiye'de vega grubunu derinden etkilemiştir yada vega grubu benzerinden etkilenmiş olması muhtemeldir.
  1 ... snmat tablet
 9. 9.
  my favourite game kastedilerek "one hit wonder" denilip haksızlık yapılan grup. aslında Oldukça yalın, basit ve dinlenesi parçaları vardır.

  yıllardır mtv medya şebeği olmayı reddettikleri ve sadece müziklerini yaptıkları için fazla göz önünde değillerdir aslında. sakin sakin çalar söylerler, parçaları da güzeldir.

  sert parçalardan oluşan playlistlerde bile kendilerine yer bulurlar.

  (bkz: lovefool)
  (bkz: live and learn)
  (bkz: erase and rewind)
  (bkz: choke)
  (bkz: you re the storm)
  (bkz: I Need Some Fine Wine And You You Need To Be Nicer)
  1 ... double cross
 10. 10.
  ilk dinlediğinizde lay lay lom şarkılar diyebilirsiniz ki diyen de çoktur ama dinlemeye devam ettikçe etkisinden çıkamayacağınız kaliteli müzik yapan bir grup.
  ... johnnyturhan