bugün

kalıtelı uretım yapan kalem markasıdır. haylı pahalı bı urundur. altın, gumus kaplama asmıs modellerı mevcuttur.
ömür boyu garantili kalem markasi. cok klas kalemler yaparlar, günlük kullanim icin uygun degildir, -allah korusun- kaybederseniz, bilmem kac yüz milyonluk kalem gitmis olur.
(bkz: double cross)
baterinin pedal ile çalınan en büyük parçasıdır. memleketimizdeki muadili için:

(bkz: ramazan davulu)
cerkezköyde üretilen, güzel ve kullanisli modelleri olan kot markasi.
ingilizce haç anlamına gelen gelime.
james patterson'un kitaplarından birinin adıdır aynı zamanda.
bateri* setinde en bass'lı sese sahip genelde sağ ayağın dibinde pedala bağlı olarak duran büyük davul.
ismi grosse caisse*'den gelir.

son zamanlarda daha çok kick denmektedir.
justice in son albumunun ismi.
justice in şimdiden elektronic müzikte klasik olmuş albümü.

1. genesis
2. let there be light
3. d.a.n.c.e.
4. newjack
5. phantom
6. phantom pt ii
7. valentine
8. tthhee ppaarrttyy
9. dvno
10. stress
11. waters of nazareth
12. one minute to midnight
kalem manyaklarının mutlaka ama mutlaka koleksiyonunda yer alması gereken kalem markasıdır. kalitelidir ve ömür boyu garantilidir. ayrıca verdiğiniz paradan asla pişmanlık duymazsınız.
1 tanesi altın kaplama olmak üzere bugüne dek 2 tanesini kaybettim bunların. adama evlat acısı gibi koymuştur, yazarken bile ayrı keyif verirdi. hey gidi, akabinde yerini kalem tabanca almıştır.
ing.(fiil) kızdırmak, sinirlendirmek.
set halinde ara sıra hepsiburada com'da indirime girer. o anlarda alın. serbest meslekle uğraşıyorsanız çok faydasını görürsünüz. bir de seiko saat taktınız mı tamam.
kaliteli bir kalem markasıdır, bazı ürünlerine ömür boyu garanti verdiği bilinmektedir.
3-5 günde bir faber castell grip 1347-1345 alıp bozan bana 4 aydır dayanan kalem.
Kalemin hasidir. insanda paso not alma istedigi uyandirir. kaybedilmesi ise akla getirilmesi bile yurek isteyen bir olaydir.
üniversiteyi kazandığımda abimin bana hediye ettiği, fakat daha hazırlık sınıfında iken kaybettiğim kalem markasıdır. çok dikkat çekiyordu, belkide birisi hacılamıştır.
en sürülesi motor türlerinden biri.

chopperlar da sürülesi ama pahalı işte.

mondial 150 max Extreme ya da kanuni cross 150 başlangıç için uygun olabilir.

edit: alırım bi tane Yakınlarda umarım.
Ankara’da fotokopi cektirmek icin hic ummadigim bir semt kirtasiyesinde 18 ayar altin kaplama tukenmez kalemini gormemle gotumun dusmesine sebebiyet veren 1800 lerden beri kalem ureticisi. Kirtasiyeci adam, “2000 yilindan beri burayi isletiyoruz, bir kisi bile bu kaleme talip olmadi, dusunursen sana cok uygun fiyattan vereyim.” Dedi. Ben de atladim, kac para derse alacagim zaten. 400 tl dedi, nakitti suydu buydu derken 350 tl’ye kapattim. Isin ilginc yani 18 ayar kaplamalarin uretimi olmadigi gibi; 10 ayar kaplamalar 450 - 500 tl arasinda degisiyor. Yurt disi kullanilmis modelleri de 250-300 dolar arasinda. Yanina da bir tane orijinal cross refil hediye etti. Her ne kadar tukenmez kalem kullanmasam da koleksiyonluk bir kalemi fotokopi esnasinda gorup, gotumun dusmesi de ayri bir durum. Seytan durttu heralde, yoksa aklima gelip de gidip bakmayacagim bir semtte.
Simdi baktimda tam adam oldurmelik kalem. Bogaza rahat girer bu.
bende 4 tane var. elle yazmayı bırakmasaydım iyiydi aslında.