bugün

kelimelerin kifayetsiz kaldığı sihirbaz.iskambil kağıtlarıyla yaptığı numaralar izlenmelidir.
mükemmel bir sihirbaz.şaşırmamak mümkün değil.
kartları bıraktım kalbini bile çıkarmaktadır bu abimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=W_Ku6ZUU570 *
gerçek anlamda müridleri bulunan, yaptıkları sihirbazların yaptığının çok ötesinde, kesinlikle doğa üstü yetenekleri bulunan, sınırları zorlayan karizmatik kişi.

gösterilerini kafasının estiği bir eyalete gidip sokaktan insan çevirerek yapar. gerekçeside paraya ihtiyacının olmaması ve sahnede yapılan sihirlerin insanların aklında soru işaretleri bırakmasıdır.

çoğu insan küfredip olay yerinden hızla uzaklaşır. bir keresinde bir kız ağlayarak kaçmıştı ortamdan. anlatılacak seyler değil. business channell de ve youtube ta bulabilirsiniz.

açıklaması olmayan şeyler kesinlikle.
birkac yil once dogsaydi kesinlikle peygamber olabilecek adam. canli yayinda kalbini cikartan bir homeless yasli amcanin elindeki kahve yi bozuk paraya ceviren sokakta gezerken bir iki cm ucabilen insanlarin akilarindaki rakamlari bilebilen bir ilizyonist.
ciddi ve samimi olarak söylüyorum, bu adam beni korkutuyor deccal olma ihtimali çok yüksek...
kendisi hakkında yapılmış paradilerde gözümden yaş gelircesine gülmemi sağlamış, ilham kaynağı adam.
http://www.youtube.com/watch?v=AYxu_MQSTTY
http://www.youtube.com/watch?v=PGrTvNzGCZE&watch_response
yaptığı sihirbazlıklara pek şaşıramadığım kişi. kendisine bakmaktan numaralarını izlemek mümkün değil.
magicman
"inananlar için hiçbir açıklamaya gerek yoktur, inanmayanlar için hiçbir açıklama yeterli değildir." diyen şukela adam. becerileri üç kağıt o ayrı.
http://www.davidblaine.com/
zaman zaman business channel'da sihirbazlıkları yayınlanan kişi.
ciddi anlamda insanı şaşkına düşüren numaraları vardır. ceşitli rekor denemeleride vardır. birgün birini denerken ölecek diye korkuyorum.

ayrıca youtube'da iki genc kendisini taklit eden vidyolar hazırlamıslardır. david blaine'in numaralarını izleyenler bu vidyolara oldukca gülmektedir lakin ben yarıldım.
gectigimiz aylarda yanilmiyorsam new york' ta bir meydanda filistin askisi seklinde basasagi gunlerce durmus sihirbaz zattir. gobeginden dikis ipi falan cikarir, her turlu banknot veya madeni para ile turlu numaralar yapar. zaman zaman chris angel ile de karsilastirilir.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=9Kl9tdu7qRA&feature=related
--spoiler--
sihirbaz olmasının yanında 17 dakika 4 saniye ile, suyun altında nefesini tutabilme rekorunun sahibidir. aynı zamanda 60 saat baş aşağı asılı kalarak bi rekora daha imza atmıştır..
17 dakika nefes tutarak bilim dünyasını dahi şaşkına uğratan insandır, daha bir çok imkansız denemesi vardır. 17 dakika nasıl nefes tuttuğunu anlattığı konuşması yandaki linkten izlenebilir. http://hakanmenguc.org/da...mi-17-dakika-nasil-tuttum
bi insan ancak bu kadar etkileyici " watch " diyebilir. konuşma stili çok gariptir. yeni uykudan uyanmış bir insanınkine çok benzer fakat insanı hipnotize eder. ilizyonist adamdan ne beklersin ki..
458 tane sermet erkin 1 tane david blaine etmez. daha ne diyim?
Farkı biri. ilizyonda farklı bir boyut.
david copperfield ve chriss angel'ın yanında sermet erkin kaldığı şahıs.
peygamberliğini ilan etmesi gereken insan.
Yaninda uc bes cinle gezen adamdir. Yoksa marifet onda degildir.
Bu adam bir deli dostum.
daha önce de dediğim gibi, çağımız peygamberi.