bugün

Diyarbakırspor'un teknik direktörü. inşallah izmir'de Altay maçında üzeceğiz kendilerini bu hafta. Anlayana...
babamın zamanında sırasıyla eskişehirspor, fenerbahçe ve sakaryaspor'da oynamış ve geçen sezon diyarbakırspor'u süper lig'e çıkardıktan sonra boluspor'un başına geçmiş teknik direktör. boluspor son 2 sezonku temposunu sürdürürse 2010-11 sezonunda süper ligde oynayabilir.
alınan kötü sonuçlardan sonra gün itibari ile boluspor ile sözleşmesini karşılıklı feshetmiş teknik direktördür.
taraftarı olduğunuz takımı çalıştırıyorsa, kesin cennetle müjdelenmişsinizdir.
"marsilya türkiye liginde olsa ligi sekizinci, onuncu, onbeşinci" bitirir vecizesinin sahibi dahi teknik adam.

çok fena kafa siker ve kuvettle muhtemel yorumculuk yapacağı maçlardan önce alkol alır.
ömer üründül'den beter.
yanlış duymadıysam eskişehir taraftarı kendisiyle ilgili az önce "coşkun noluyo ... " diye başlayan klasik tezahüratta bulunmuştur.
2 ağustos 2012 eskişehirspor olympic marsilya maçı'nı yorumlarken "ne diyo la bu amk liseli" tepkisini verdiren yorumcumsu.

(bkz: 2 ağustos 2012 eskişehirspor olympic marsilya maçı/#16400277)
beni deli eden adam.allah aşkına yorum yapmasın.kafayı çekip gelmiş.ya da kendini mourinho sanıyor.
maçın başından beri başkanım beni al diyen adam. bi izlettirmedi maçı aq.
sesi kısıp maçı öyle izlemememize neden olan adamdır.
ofsaytla alakası olmayan pozisyona ofsayt diyen bence futboldan anlamıyo ama anlıyosada kelimelere dökemediği belli.hoca nolur 2.yarıyı yorumlama bak nolur diyorum!!
"benim bir art niyetim yok" demiş de bizim de bir suçumuz yok, maçı izleyemiyoruz sayesinde.
ikinci yarı büyük ihtimalle fazla konuşmayacak olan adam.
eskişehirsporu sürekli eleştirerek canlı yayında uyarı alan ve tribünlerden coşkun noluyo götün başın oynuyo tarzında tepki alan adamdır. yetmiyomuş gibi kendini savunan kişidir.

--spoiler--
benim dediklerimde yanlış yok onlar yanlış oynuyolar.
--spoiler--
*
ömer üründül iyiydi bee dedirtendir.
çok gerekliymiş gibi bir de görselini verelim:

görsel

sen maç falan yorumlama. nolur!