bugün

road runner'in kanlisi. cok zeki bir hayvandir bu ama kaderin zalim pencesinden bir turlu kurtulumaz. road runner'in ustune tas atar, tas yere duserken hoooop bunun kafasina iner. mayin doser yola, road runner ustunde sevisir bir bok olmaz, bu iki yuz metre yanindan gecerken patlar. bahtsiz zavallidir, kalbim hep onunladir.
izleyenlerin zaman zaman içlerinin burkulmasına sebep olan halk arasında bedevi olarak tanımlanabilecek kurtla tilki arası yaratık
bir rivayete göre yıllardır kovaladığı road runner'ı bazı amerikalı iş adamlarının parayı bastırarak özel bir bölümde yakalayan ve afiyetle yiyenen kara bahtlı kem talihli halk kahramanı!
road runner ı yakalamak için milyonların yardım için tutuştuğu sözümona kötü çizgifilm karakteri. sürekli etrafında mip mip diye dolaşan biri olduğunu düşününce bu yaratığı sadece yakalamak değil şehadet getirmesini sağlamak gerekir. kayaya boyayla çizilen tünele her defasında road runner girerken coyote girememektedir. zavallıcığın burnu kurtlar vadi karakterleri gibi sola doğru yatıktır. çizdiği planlarda kendisine başarılar diliyorum, eğer 10 bölüm içinde bu gıcık mı gıcık mip mip i yakalamazsa ben ellerimi flash mx e bulayıp bir çizgifilm yapıcam, artık içinde neler olur ben de bilmiyorum. kan, dehşet, gözyaşı, cinsel münasebet diyelim de bu da çizgifilmimin fragmanı olsun.
bu zamana kadar izlediğim çizgi filmleri içindeki en yaratıcısı , en pratik ve parlak zekalısı , en zekisidir kendisi . zira üç boyutlu maketlerden tutun da karmaşık proje çizimlerine kadar elinden her bi şey gelir . ammavelakin makus kaderi acme yetkililerinin iki parmağı arasında sıkışıp kalmıştır .
sözlük vasıtasıyla burdan yetkililere seslenmek istiyorum ;

allahınızın aşkına şu hindi kılıklı hayvanı bir kerecik olsun ısırsın şu bahtı kara arkadaşımız .
çok mu şey istiyoruz yaaaaaaaaaa ?...
fizik, kimya, biyoloji alanlarında oscar'a aday gösterilecek icatlara imza atan ama kendini bilmez bir hayvanın - ki o hayvan roadrunnerdır- gazabına uğrayan çakal.
(bkz: coyote ugly)
çölde roadrunner'ın peşinde harcanan; zeki, hırslı, sakar ve son derece şanssız çakal.*
(bkz: acme)
road runner'ı yemek ister. fakat eleman kondisyon olarak road runner'dan yavaştır. bu yüzden çoğunlukla acme pateni ve diğer acme yan sanayi ürünlerini kullanır fakat herşey bomboşunadır.
acme sirketiyle yakın ticari ilişkileri olan ama her defasında kendisine bozuk mal kakaladıkları halde hala daha o dandik malları kullanan kıcını basını yakan , patlatan sansız kahraman. *
acme'ye verdiği parayla en lüks lokantalarda yemek yiyebilecek olan çakal. kendine yazık ediyor.
haksızlığa uğrayan proleter çizgi film kahramanı. hayvan türlü katakulli ile road runner denen karaktersiz kuşu yakalamaya çalışmakta ve her seferinde başarızlığa ve de haksızlığa uğramaktadır. (bkz: nerde bu devlet, nerde bu millet ve de bu çizgi filmin yapımcısı)
acme'yi zengin eden çakal. acme'yi acme yapanda bu ve bunun gibi kahramanlardır zaten. bizim izlememiz boş.
abdestsiz gezdiği için başından bela eksik olmaz, acınılası karakterdir, acme'ye verdiği sparişlerin haddi hesabı yoktur, acme'nin hızına da diyecek yoktur iki saniye içinde sipariş getirilir. *
(bkz: koşa koşa gelen road runner a çelme takmak)
sırtına bagladıgı buzdolabından kar üreterek kayak ekipmanlarıyla road runner'ı kovalayan zeki çakal.
ing. çakal.

her uçurumdan düşüşünde çıkan sesle beni her yaşımda yarabilmiş çizgi film karakteri.
ayrıca oldum bittim coyote'u tutarım.
cenabet in önde gideni. road runner ı yakalamak için ne kullanırsa kullansın, daima 180 derece döner kendi .ötünde patlar.
san antonio spurs maskotu.
kendisi hakkında facebook'ta, "Coyote'nin Cibiliyetsiz Roadrunner'ı Afiyetle Yemesini isteyenler Derneği" isimli bir grup kurulmuştur.
aptal bir kuşu yakalamak için kendisine el bombası bile sipari$ eder. yalnız bu kadar parası varken neden bir lahmacuncuya gidip karnını doyurmadığı hala anla$ılamamı$tır.
(bkz: en aptal)
road runner ın peşinden koşan çizgi film karakteri. burda amaç onu yakalayıp karnını doyurması değildir, road runner ı yakalamaya hayatını vermiştir, bu onun yaşam felsefesi olmuştur.
zaten o acme aletlerine de para verdiği yoktur, yol kenarındaki posta kutusuna postayı atmak üzereyken isteği anında gelir. kargo şirketlerinin izlemesi gereken bi çizgi filmdir.
küçüklükten kalan iki gönül sizisindan biri. diğeri de gerçek kötülerin kazanamadıkları şampiyonluktur.
üst düzey yetenekte bir bilimadamıdır. ya da bilimhayvanı, her neyse.

elinden tutan olsa, stephen hawking ayarında işler yapacaktır ama olmamıştır işte...
güncel Önemli Başlıklar