1. 1.
  algida'nın aşıklar için pazarladığı dondurma çeşidi. bi reklamı vardı, robotlu. çok da güzel bi jingleı vardı. nil karaibrahimgil yapmıştı.
  (bkz: aşkımla erir misin)
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  ilk cıktıgında sadece kulahta dondurma keyfini pakette de yasamamızı saglayan dondurmaydı. sonra bi haller geldi buna. yalnız yenilemez oldu.
  saplara da kala kala magnum kaldı
  2 ... parse error
 3. 3.
  (bkz: kalplerdeki kaymak)
  1 -1 ... yasak merve
 4. 4.
  dibi sayesinde ilişki bile bitirebilen algidanın çıkardıgı çok sevilen bir dondurma çeşidi.
  2 ... chucky
 5. 5.
  Algida'nın külahta dondurması süper ve küçük boyları vardır. Aşk iksiri 2-3 gayet güzeldi ama devamını çıkarmadılar ancak chocolate disc diye yeni bir çeşidi çıktı. Üzerinde disk şeklinde bir çikolatası var. Karamelli, çikolata parçacıklı ve esmer külahı var.
  ... wampirella
 6. 6.
  chocolate disk olanı bu yaza damgasını vurmuştur. yaz başında büyüğünden alana küçüğünden bedavaydı, bu sana bu da aşkına hediye hesabı. gelmiş geçmiş en iyi dondurma bu ayrıca, magnum da neymiş, külahı bile yok...
  ... headacheda
 7. 7.
  magnum un, pahalı işi karizmasına bile beş basan, sonundaki çikolatanın tadına bittiğim, özellikle vanilyalısı ya da kaymaklısı tam erimeye yüz tutmuşken yendi mi, insanı lezzet komasına sokan algida işi dondurma.
  1 ... faidelibilgi
 8. 8.
  insanın sırf bir kız gelir de "aşkımla erir misin" der diye gidip cornetto alası gelir. cornetto aynı zamanda bunalıma da sokar, o kadar cornetto aldım, bi sevgilim bile olmadı diye.
  ... howardhawks
 9. 9.
  yeni reklam jingle'ının mor ve ötesi'nden alınmasını talep ettiğim algida'nın enfes dondurması.
  Jingle:
  Benim küçük sevgilim, sanki yalanmış gibi... * * * * *
  1 ... kafein
 10. 10.
  EN son habere göre http://www.askimlaerirmisin.com adresinde bir yarışma düzenleyen süper ötesi yiyecek.
  ... baadir