bugün

tanrı...
gayet kaliteli bir vokaldir ama (bkz: bir mikael akerfeldt değildir)* * *

edit: eksileniyorum, oha lan mikael akerfedlt dedim günahtır bu yaptığınız.
slipknot ile çıktığı turne bittikten sonra yeni bir stone sour albümü için stüdyoya gireceklerini açıklamıştır.
sesini hem clean, hem de scream yaparken çok güzel kullanabilen, slipknot'ı sesiyle özdeşleştirmiş şahane vokalist. kendisinin slipknot şarkılarını akustik gitarla yumuşatarak clean şekilde söylediği videoları youtube üzerinde bulunabilir.
yanlış sularda yüzen şahsiyettir. o harika sesle slipknot gibi bir grupta olması ilginçtir.
Son 10 yılın vokalisti aslında. Iowa' da doğan en özel adam. Yazar, konuşmacı, şair... Unvan biter, Corey bitmez! Öyle bir adam. Seviliyor, seviyoruz.
clean ve brutal vokali başarılı şekilde yapabilen nadir insanlardan. gerçekten iyidir ancak
dünya'nın en iyi vokalisti gibi yakistirmalar fazladır. dio gibisi varken..
müzik hayatına ilk başta stone sour ile başlamıştır. aynı zamanda iowa'da kurulan başka
bir grup olan slipknot vokalist aramaktaydı. joey jordison'ın 'gelmezsen kıçını tekmeleriz'
tehditine kayıtsız kalamayıp vokale geçmiştir. stone sour'u tek başına ünlü etmeside ayrı bir olaydır tabiki.
stone sour ve slipknot'a vokallik yapmış muhteşem sesli yakışıklı insan.

kendisini bu gece rüyamda gördüm bir tatil köyündeydik 2 gün kalacaktım. ilk gün bir dağa çıkarken patikadan kendisine rastladım. oha dedim tatile mi gelmiş buraya. ytaklaşmaya çalıştım kendimi sevdirmeye çalıştım. bana cevap verdi ama takmadı pek. aşık gibiydim yahu. babamlara anlattım yarın fotoğrafımı çekin filan diye. sonra fotoğraflar çıkmamış mı bişey mi olmuş. tam üzülecektim ki uyandım.
stone sour ve slipknot gruplarının vokalistidir. clean vokalde tanrıdır. kesinlikle dinlenmelidir.
(bkz: Through Glass)
(bkz: vermillion part 2)
Clean vokali çok çok daha iyi olan vokaldir. Wicked game coverı ile orijinalinden daha iyi olan coverlarda benim için bir numaradır. Bir de yakışıklıdır onu da bi söyleyeyim..
çok duygusal bir adam. paul gray öldüğünden beri durmadan ağlıyor sanki. golden gods'ta da en iyi vokal ödülünü kazandığında yine ağlamış.
http://www.youtube.com/watch?v=3Om5lp94Clw *
sert vokallerin, asi ruhun altında duygusal bir oğlan yatan abimiz. kendisini çok severim.
sevgi acı nefrer öfke herkesi sikme hissi gibim hislerin topunu hakkıyla çıkaran üst düzeyde profesyonelliği bulunan bir vokal.
En sevdigim vokallerdendir kendileri. Sesi mimigi harekeyleri insani acaip havaya sokar. Konserlerinde seyircisiyle iletişimi harikadir. Dort dortluk vokal dort dortluk insan. Slipknotta ki agresif halini stone sour daki kendi ifade edis biçimini seviyorum.
En son Apocalyptica yla düetini dinleyip bir kenara bıraktığım bir hayli iyi clean vokal yapan karizmatik adam. Ne oldu, öldü mü kaldı mı bilemem artık...
Boyundan büyük gırtlağı olan adam.
isterse pop grubunda söylesin, yetenek abidesidir.
dio 'nun rainbow in the dark adlı şarkısını süper coverlamış , sesinden uzun hava olsa dinleyeceğim slipknot ve stone sour 'un biricik solisti.
Bir lakabı da boyundur.
Kendisini maskesiz görene kadar dinozor sandığım über vokalist ve yakışıklı herif. O boğazın başka açıklaması yok.
Slipknot ve stone sour'un vokalistidir, bayildigim adamdir. Brutal vokalden clean vokale kolayca gecer. Son yillarda sesi sigara yuzunden eski guclulugunu koruyamasa da hala guzel soylemektedir. (Bu arada 2 aydır sigara icmiyormus, umarim bir nebze eskiye doner.)
ameliyat oldu, b rh + kan lazım.
Canlı konserde telefonla mesajlaşan seyircinin telefonunu sinirlenip fırlatmıș deli vokal. Gerçi haklılık payı çok fazla kendisinin. Sen en ön sırada olan bir seyircisin, corey boğaz ameliyatından yeni çıkmıș vokal yapıyor ve önünde slipknot hayvani bir konser veriyor ama sen gidip ergenler gibi mesaj çekiyorsun. Az anı yaşa be adam. Az bile yapmıș corey reyiz. Ayrıca kendisinin selfieye ve özellikle selfie çubuğuna korkunç bir antipatisi var.

http://youtu.be/0oQq73yQDAQ
Metal müzik camiasının yavşak solistlerindendir. birçok grupla çalışmıştır.
pezevengin sesi de her şeye gidiyor. bence alice in chains şu anki vokalciyi kovmalı.

https://www.youtube.com/watch?v=o4Lfg66PNmY