bugün

entry'ler (44)

evlilik yaramış

katiyetle yalan olan cümle. genellikle söylenen kişi erkekse göbek yaptığından dolayı söylenir, göbek yapmanın da iyi bir tarafı yoktur pek.

sözlükteki hatunların çirkin olması

sanırım bu söylem ile kezbanlar düşecek buraya ama dur bakalım.

gene de şu bir gerçek ki, çirkin de olsalar seninle işleri olmayacak be kuzum.

başörtüsü takanlara savaş açmış yazar

en azından türkçe yazı yazmayı biliyordur herhalde. türbanı savunan bir arkadaşın şu anda türkçe özürlü olduğunu anladık zaten.

not: milletin türbanını savunmak gibi şeylere girene kadar aç da biraz gramer kuralı oku, sonra gel burada eksi ver. cehaletinizin sınırı yok yemin ederim.

çaylak yapılmadan önce uyarı verilsin

oldu olacak bir de özür dilesin moderasyon "abi valla istemezdik ama şöyle böyle oldu" diye.

lan zaten bu sözlüğün yüzde doksan beşi kalitesiz yazılar yazan adamlardan oluşuyor, değil çaylak yapmak hepsini atmak lazım, bir de kalkıp açıklama mı yapılacaktı?

kalabalık otobüste bit kadar çocuğunu oturtan anne

az yesin de taksi tutsun.

her kızın ilk aşkı babasıdır

sağlıklı bir aile yapısından gelmiş olan kızlar için doğrudur. bu sebeptendir zaten bir kız sevgilisini babasına benzetmeye başlıyorsa durum ciddileşmeye başlamıştır.

tabii alkolik, ilgisiz, dayak atan babalar falan bu klasmanın dışında. bu tür babalara benzetiliyorsanız sevgililik sürecinde size geçmiş olsun, yeni sevgili arayın.

prezervatifi ağzıyla takabilen kadın

o dişleriyle bir delerse prezervatifi halihazırda kürtajın yasaklanması da söz konusuyken sıçışlara geçecektir dokuz ay sonra.

kürtaj cinayetse blowjob yamyamlıktır

embriyonun canlı sayıldığı bir ülkede spermler de otomatikman canlı sayıldığı için doğru önermedir.

kürtaj cinayetse blowjob yamyamlıktır

bir blowjob esnasında kadın tarafından yutulan spermleri düşünüp de, doğmamış milyonlarca çocuğun fütursuzca mideye indirilmesinden mütevellit doğru olan önermedir.

islami bir gelenek olarak kızları diri diri gömmek

an itibariyle anladığımız üzere bir kişiye ne kadar çok değer veriliyorsa, onun o kadar canına kastedebileceğimizi savunan sapık zihniyetler olduğunu açığa çıkaran gelenek.

bundan sonra ilk aşık olduğum kızın üzerine çimento döküp daha sonra shoryuken çakacağım hatuna, madem böylesi makbülmüş.

emre aydın şarkılarındaki bitmeyen iyi niyet

bir nesli loser yetiştirmiştir. "ühühü hayat bana vurdu böhühü" deyip maksimumda sevdiği kız tarafından reddedilen, gerçekten hayatın sillesi nedir bilmemesine rağmen siksik eden ezik sümsüklerle doldurmuştur etrafı.

sosyalist gençlik

uğurlama'yı ezberleyerek kızıl komünist olduklarını iddia eden, genelde amaçları rahatça karı kız düşürmek olan ve de ülkedeki kızların "ay çok marijinal hemen vermeliyim" mantalitesinde oldukları için de amaçlarına ulaşan insan topluluğu.

köylülerin türkçenin ırzına geçmesi

bu söyleme göre çoğu sözlüğü köylüler basmış demektir. sorsan buralarda yazanların çoğu üniversite öğrencisi veya mezunu, ama türkçe katliamının geldiği nokta akıl alır seviyede değil. ben kalkıp katliam derken burada ingilizce kelime sokmaktan bahsetmiyorum, normal türkçe kelimeleri yazmaktan, dahi anlamındaki de da'yı ayırabilmekten aciz, nerede ğ harfi, nerede y harfini kullanacağını bir türlü anlamamış andavallar ordusundan bahsediyorum.

köylülerin götünü yiyin kısacası, adamlar en azından köylü oldukları için konuşamıyor, sizin bahaneniz ne?

kızların şarkıcı soyismi söylememesi

bunu yapan kızların okan bayülgen'e okan diyen yavşaklarla aynı kategoride olduğu aşikardır.

babasının oğlu çünkü adam.

ingiliz alfabesi

son harfi ingiliz ingilizcesinde "zed", amerikan ingilizcesinde "zee" diye okunur.

kürtaj

bundan 5 sene önceki sevgilimin bana yaptığı bir eşek şakası vardı hamile olduğuna dair, ondan sonra gündeme gelmişti kürtaj davası aramızda.

kız eşeğinkine su kaçırmak için iyice abartıp çocuğu doğurmak istediğini söylemişti, ben de öyle bir şey olması halinde tek başına bakmaya hazır olmasını söylemiştim, net. kürtaj denilen bokun burada çok güzel, çok yararlı bir şey olduğunu savunamaz kimse ama gerekli olduğu aşikar bazı durumlarda. lan bundan 5 sene önce ergen sayılırdım ben, ne çocuğu? hakikaten benim sevgilim hamile kalsaydı, kürtaj da yasaklanmış olsaydı ne bok yiyecektik biz acaba?

soktuğumun ülkesinde herkes konuştuğu konunun uzmanı amk, başbakan aynı anda hem jinekolog, hem aile planlayıcısı, hem nüfus direktörü, hem de doğum kontrol uzmanı oldu sadece tek bir konu sayesinde.

azıcık da pozisyonlardan falan bahsetse bari, belki bilmediğimiz bir şeyler öğretir.

en çok söylenen 3 yalan

"kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum."

bundan ötesi yok.

sevgiliden ayrılamamak

malsan ayrılamazsın. "mal değilim, seviyorum" demenin de manası yok, aynı kapıya çıkıyor, malsın işte. karşındaki seni sikine sallamaz, senin üzüldüğün bir konu olur o gider dalgasına bakar, sen de hala california dreaming yaşarsın, gerçek duygularını gizliyor zannedersin.

kısanın özü malsın.

gülümse

daha girişiyle birlikte bile insanı melankoliye sürükleyip ruh halini dibe çökertebilme potansiyeline sahip ismiyle feci tezat sezen aksu şarkısı. bestesi ayrı, güftesi ayrı güzeldir ama güfte kısmı daha vurucudur kanaatindeyim.

"belki şehre bir film gelir, bir güzel orman olur yazılarda,
iklim değişir akdeniz olur, gülümse."

he canım he, bekle olur.

eski sevgiliden öğrenilenler

aşkın yakıtının sınırsız olmadığı ve sürekli yüksek devirde gidilirse motorun dağılacağı.

not: motor yan anlamlı değil mekanik anlamıyla kullanılmıştır, fesatlaşmayalım.