1. 1.
  slipknotın kurulmasında en büyük pay sahibi olan bas gitarist.hiç bir zaman ön plana çıkmaz,gitarı sol elle çalar.
  -1 ... monolith
 2. 2.
  eskiden domuz maskesi takardi,simdi hannibal gibi bir maske takmaktadir.
  1 ... a fine day to exit
 3. 3.
  Slipknot'un en karizma elemanı. Bazıları böyle düşünmediğinden karısını görünce "ulan bu karı buna nasıl varmış?" demeden edemez.

  (bkz: brenna)
  -1 ... srpski
 4. 4.
  Slipknot'un bassisti olup #2 numaraya sahiptir. 24.05.2010 tarihinda uyuşturucu ve alkol yüzünden kaldığı hotelin görevlileri tarafından ölü bulunan kişi. Allah rahmet eylesin.
  1 -1 ... phil21
 5. 5.
  38 yaşında ölmüş eski slipknot bassisti. 24 mayısta otel odasında ölü bulunmuş.
  1 ... complication
 6. 6.
  nasıl ölür dediğim bas gitarist. daha konsere gelecektin de görecektim seni.
  2 ... hoc est simplicissimus
 7. 7.
  Uyuşturucu komasından öldüğü söylenmekte olan slipknot basçısıdır.
  1 ... wallofdeath
 8. 8.
  Slipknot 'un #2 numaralı elemanı , 24.05.2010 (dün) otel odasında , uyuşturucu komasından dolayı ölmüştür . Huzur içinde yatsın .
  2 ... die for metal
 9. 9.
  işlediği bir suçtan dolayı polis tarafından çekilmiş maskesiz bir fotografı internette dolaşmaktadır.

  ayrıca ölüm haberi için;

  http://music.msn.com/musi...news=501657&GT1=28102
  1 ... cavo
 10. 10.
  iğrenç bir şekilde yaşayıp öldükten sonra arkasından ağıtlar yakılacak müzisyen. cliff burton gibi, dio gibi ölümlerden sonra çok üzülür insan, normaldir. fakat kendi etti kendi buldu şeklinde aptal bir hayat tarzı sonucu genç yaşta ölen bir adamın arkasından ağlayacak olanlara şimdiden söylüyorum, bu kadar üzüldüğünüze değmez. bokunu çıkartmadan alkol kullanan bir insan olarak konuşuyorum, abilerde uyuşturucu gırla, ki komaya girmiş zaten, alkol desen su niyetine, tipik tipik ilişkiler. ölmesi normal oğlum, ağıt yakma... çok seviyorsundur, aç albümlerini dinle yâd et falan, ama kendini parçalama. "ohh alkolü uyuşturucuyu kullanırsan böyle olursun işte, iyi oldu" da demiyorum fakat eğer gerçekten samimi isen bu konuda, durumun da varsa yaşadığın yerdeki rehabilitasyon kliniklerine, derneklerine yardımda bulunursun, madde kullanıyorsan, haydi uç örnek oldu o ama sigara içiyorsan bırakırsın falan filan. bu arada adamın başlığı öldükten sonra açılmış, geyik çevireceğimize ilgi alanımızdaki bilgi eksikliğini doldursak ya?***
  4 -2 ... newman