bugün

brutal vokali idare eder,clean vokali super olan adam.bogurmek farkli sey,brutal vokal farkli bir sey. (bkz: opeth)
stone sour'da ki performansi cok daha etkileyicidir.
graspop 2006 konseri için soulflyla gitmiş jumpdafuckup ı seslendirmiş insan.bu kişilik sahnede her ne kadar agresif de olsa son zamanlarda kendisiyle yapılan ropörtajlara çok samimi yaklaşmış,veledinin doğumundan sonra da aile babası olmuştur.
dünyadaki sayılı kişiden bu derece güzel ses çıkabilir. clean'de brutal'de çok güzeldir,dinleyin dinletindir..
brutal vokal yapabilen bir adamın sesinin aslında bu kadar berrak olması ve maskelerin arkasına saklanmış güzeller güzeli bir yüzünün bulunması çok şaşırtıcıdır.

(bkz: slipknot)
slipknot'un 8 numaralı elemanı ve aşmış vokali...

son zamanlarda apocalyptica ile yaptığı işbirliği sonucunda ortaya çıkan şaheserle adından bahsettirmektedir.* ayrıca yine bu şarkının klibinde maskelerin ardına sakladığı yüzünü uzun uzun sergilemektedir kendisi...

(bkz: I m not jesus)
inanılmaz şirin bir adam tip olarak. neden maskeyle gubidik bir gizem yaratma çabasında olduğunu hiç anlamamıştım, ta ki stone sour'u keşfedinceye kadar. slipknot'un çekilmez gürültüsünden ve gereksizliğinden sonra ilaç gibi gelmişti.

görsel

sesinin asıl cevherlerini duymak için dinleyiniz;

(bkz: through glass)
(bkz: bother) *
clean vokali bir popçudan ayrılamayan vokalist. (bkz: Snuff)
vokalistlerin vokalistidir kendileri. slipknotında solistidir.
(bkz: işte budur üstat)
im not jesus ile beni benden alan şahıstır.
son 100 yılın gelmiş geçmiş en iyi vokalistidir.
yere göğe sığmayan vokalisttir kendileri. slipknot ve stone sour ondan sorulur. onun sesi kadar insanın içindeki nefreti çıkaran başka bir vokalist var mı? merak konusudur.*
(bkz: this song is)
(bkz: Hell and Consequences)

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=PYc12rhR-dM
--spoiler--
öfkesini çok iyi bi şekilde kusabilen aşmış slipknot vokali. öfke konusunda aşmış bir diğeri için (bkz: zack de la rocha)
(bkz: jesus)
hazır sonisphere festival kapsamında bu yaz stone sour ile türkiye'ye gelirken "diğer 7 kişiyide getir be abi, de boyun kaslarımız bayram etsin" dediğim yüce insan!
illa ki aksini düşünenler olacaktır, ama

(bkz: dünyanın en iyi erkek vokali)
disasterpiece ile brütalin, vermillion pt 2 ile de cleanin hakkını veren ve her ikisinde de en iyi olduğunu gösteren aziz vokal, üstat ve idol. daha ne olsun...
18 yaşında okuldan atılmış ama yinede "yaşayan" kaliteli rock müzisyeni.
Belim gibi ensesi olan, clean ve brutal vokalde aşmış, gaz ötesi vokalist.

Not: Slipknot sevmiyorum.
gördüğüm an diyeceğim tek şey var ona:

sen kel ve maskesiz daha iyisin hacım.

[görsel ]
[görsel ]
http://1049thegump.com/wp-content/uploads/2010/09/Corey+Taylor.jpg
[görsel ]
[görsel ]
an itibariyle twitter'da ''inci siker'' yazan adam.

''you are now at first place in the voting, thanks to 'inci'. we want from you to tweet that 'inci siker' means inci rulezz''
(bkz: koray taylan)
sesi hakkında artık bir yoruma gerek yok. bu abimizdir;

görsel
slipknot albümlerinde dinleyenleri mest eder.
judas priest'in efsanevi electric eye şarkısını müthiş söylemiş müthiş vokal!

http://www.youtube.com/watch?v=O5lXX_ARlXw
muhteşem insan.
sesi, kendisi, özellikle de görüntüsü.
o nasıl bir taştır yahu?
slipknot'ın sekizi. * * *

edit:i'm not jesus'taki mimikleri beni benden almıştır.
şarkı zaten ayrı bir harika.

görsel *
hakkında alt alta iki kere entry girdiğim adam.

görsel
ayol niye ağlıyor bu?
akla bunu getirdi; (bkz: rock müzik piyasası çok acımasız) (bkz: ben çok iyiyim çocuklar) *
güncel Önemli Başlıklar