1. 1.
  metallica parçalarını çellolarla yorumlayan finlandiya'lı aşmış grup.
  23 ... spectacular
 2. 2.
  bir nothing else matters cover ı vardır ki tadından yenmez.o derece yani.
  18 ... zamazingo
 3. 3.
  çelloyla metal yapan amcalar. iidir, güzeldir.
  14 -3 ... junkie
 4. 4.
  hayatın anlamı
  9 -1 ... azaelia
 5. 5.
  25 mayısta eskisehir 222park'da 28 mayısta istanbul yeni melekte konser verecek olan
  tarihlerin iple cekildigi, sabırsızlıkla beklenen gruptur
  5 ... dopdop
 6. 6.
  25 mayısta baslayıp, 28 mayısta bitecek turkiye turneleri kapsamında eskişehir, izmir, ankara ve istanbul da konser verecek grup.
  4 ... ne diyosun anlamadım
 7. 7.
  fade to black'i bir de onlardan dinleyin dediğim grup.
  4 ... trinfr
 8. 8.
  Metallica şarkılarını gerçekten süper bir şekilde yorumlamışlar ama ard arda 15-20 şarkılarını dinleyince çello sesi baymaya başlıyo. Tavsiyem; kısa aralıklarla dinlenmesidir.
  6 -1 ... honour
 9. 9.
  hastası olduğum bir grup. ankarada konserleri olduğunu hatırladıkça heyecanlanıyorum. (bkz: 26 mayıs 2006 apocalyptica ankara konseri)
  96 yılında tamamen metallica coverlarından oluşan plays metallica by four cellos albümüyle piyasaya çıktılar. daha öncesinde içinde iki parçanın(o holy night, little drummer boy) bulunduğu bir single çıkardıklarını da hatırlar gibiyim. grup daha sora birbirinden güzel iki albüm olan inquisiton symphony ve cult'ı piyasaya sürdü. sorasında 4 kişiden 3'e düştüler ve sürpriz bir şekilde reflections adlı albümlerinde dave lombardo ile beraber çalışmaya başladılar. lombardo'nun katkısı özellikle faraway ve ressurection'da çok belirgin bir şekilde belli oluyo. yakın bir tarihte ise kendi adlarını taşıyan son albümleri geldi piyasaya.
  sevenlerine bir öneri: albüm çıkınca hemen almayın çünkü mutlaka bir revised edition sürüyolar piyasaya ve o editionda extra parçalar oluyo. o albümlerin de tadından yenmiyo wallahi.
  7 ... shyer
 10. 10.
  heavy-metal'in ruhunun derinlerinde yatan klasik muzik koklerini ortaya cikaran asmis grup.

  edit: her boka da aşmış demişsin be kardeşim.
  11 ... laz pacino