bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aman tanrım bunca zaman nasıl olur da kimse bu başlığı açmaz, hiç aranızda cool olmak nedir, ne güzel birşeydir bileniniz yok mu deyip tanıma geçiyorum:
    cool olmak, rahat olmaktır. takmamaktır. get cool. cool olanlar maldır ben bunu bilir bunu söylerim.
    5 -4 ... hyperion
  2. 2.
    Excellent; first-rate:
    hyperion has a cool sports car; hyperion had a cool time at the party. *
    1 ... kani ronik
  3. 3.
    (bkz: cool olunmaz cool doğulur)
    6 ... sarp
  4. 4.
    (bkz: free takilmak)
    2 ... huzun
  5. 5.
    burnunun dibinde bomba patlasa istifini bozmaz, kendine kurduğu hayal dünyasından kafasını çıkartıp bakmaz cool insan. onun kitapları, şiirleri, çok uzaklara giden gemileri vardır defterine çiziktirdiği. bedenen belki oradadır da sanki, ruhu hep okyanuslar ötesinde, elde bi bavulla yapılan macera dolu seyahetlerdedir.
    5 -1 ... baskadabiseydemicem
  6. 6.
    am beyinli olmak tabirinin eş anlamlısıdır. zira bu mertebeye ulaşmak veyahut bu mertebeye ulaştığını göstermek için (ki genellikle hatunların olduğu ortamlarda) tinerci gelip götünü kesip götürse sadece "birader, naptın sen" , "hmmm" gibi ifadeler çıkar. gereksizliğin tavan yaptığı bir durumdur.
    8 -2 ... nickimicinotuzharfgerekiyormus
  7. 7.
    (bkz: dünya yansa bir kalbur samanı yanmayacak olmak)
    1 ... yorumsuz
  8. 8.
    -20 derecelik derin dondurucuda 2 dakkika kalınarak olunabilecek hadisedir.
    8 -1 ... m m m
  9. 9.
    bu tür başlıklara entry girmemektir mesela.
    3 -2 ... istanbulcool
  10. 10.
    olunması güzel olan birşeydir ama "ı ıh" diyen, farklı lezzetler arayan, benim gibi cool takılıp kasılmaktan sıkılan bireylere embesilliği önerebilirm yani ben geçtim rahat ettim hakkaten.aynanın karsısında denemek de çok zevkli hem.
    3 ... seytanalimonataismarlayanadam