bugün

Özünde söz konusu olmayan bir şey nasıl böyle görünürüm diye sorarsınız,
Az konuşun çok dinleyin
Bir ortama girdiğinizde bir fikri savunmak yerine politik 1-2 çıkarım sıralayabilirseniz ses tonunuzda ani dalgalanmalar olmasın falan.
Çok neşeli pozitif görünmemeye de özen gösterin.
Sorumluluk vb. Almaktan kaçınmayın. Yoksa hem somurtkan işe yaramaz oluverirsiniz.
Tebrikler kendinizi cool sanabilirsiniz şimdi.

Biliyorum geceleri ağlıyorsun ezik hshsjsjd.
Oysa herkes gibi içinde bok taşıyorsundur.
Saçmalamayın arkadaşlar. Cool insan olmaz.
Cool olmak yada olmamak saçma bi kavram karşındaki seni çok cool takılıyorsun diye hoşuna gidiyorsan ya paran çoktur ya aklın yoktur unutmayın cool takılmakmı çalışmakmı deyince çalışmak geliyor içimden o yüzden cool olmaya çalışmayın oluğuna bırakın bulur yerini.
cool olunmaz doğulur bence. bazıları cool olacağım diye kasıntı oluyorlar.
cool olmak kendine yakışanı fark edip o yoldan ilerlemektir. karakterde buna dahildir.
ben olma durumu.

kendisinden korkacağımız kulu allah henüz yeryüzüne göndermedi!

görsel
herkeste giyemiyor bu gömleği reis. cool olmak demek sadece kendi çizgisini çizmek ve onun üstünde yürümek demektir. buna herşeyi dahil edebilirsiniz giyim,konuşma,zeka,meslek,hobi v.s v.s.

kendi çizgisi ve onun üstü unutmayın.
görsel
Hiçbir çaba gerektirmeyen durumdur bak bu başlığı açtınız benimde kuulluğumu bozdunuz.
Çok basittir.

Arkadaşlar hepimiz allah'ın cooluyuz sonuçta ehe.
aslında beğenilme amacı taşımamaktır, sadece kendin olmaktır. sadece kendiniz olduğunuz için birilerinin sizi beğenmesi veya bunun "cool'luk" olarak algılanması başka bir şey, konuyla alakası yok.
ama cool olmak, yani biraz serinkanlı olmak, olaylar karşısında soğunkkanlı kalabilmek, duygularını kolay kolay belli etmemek, ani çıkışlar yapmamak(pozitif veya negatif anlamda) cool gösterir sizi ancak bunları sadece eğer böyle biriyseniz, karakteriniz bu şekildeyse yapmalısınız. yoksa er ya da geç patlarsınız.

mesela benim rus arkadaşlarım, özellikle erkek olanlar bu anlamda gerçekten buz gibiler, çoğu zaman o soğukkanlılıklarını koruyabilmeleri, dış dünyayla aralarına koydukları o ince tabaka her daim merak uyandırmıştır şahsımda.

beğenilmek, ego meselelerinden bağımsız olarak, karakter meselesi anlamında cool olmak, iyidir iyi.
Zor iştir.doğal insanlara göre değildir.
cool olmak yerine kul olmak gerek.
Popüler zamanın öğretisi olarak görebiliriz. Genellikle, sosyal medya sakinleri bu konu üzerinde nice araştırmalar yapmış, idol alınacak kaynakları belirlemişlerdir. Lakin, insan görüşü üzerine kitabımda bahsettiğim gibi; insanın, kendini değiştirmesi ve yenilemesi zaman alan bir süreçtir. Kimileri için, cool olma adımları gibi listeler oluşturulmakta. Bunların etkisi olmayacağından söz etmiyorum ama birey, ne kadar uğraşsa da kendisinden kaçamaz.
umursamaz insan tipidir.
geçenlerde öğrendim ki, özel mesajı kapatmak cool olma sebebiymiş.
kasılmadan olansa güzeldir. erkekte birazdan seni sikicem kadında ise üff çok güzelim tripleri cool değildir.
(bkz: yapma işte bunu yapma)
(bkz: kaybedenler kulübü)
her genç kezonun kekonun rüyası.

bunu yazmak beni cool gösterdi değil mi.
Cool olacam diye göt olanlari dusundukce bu kelimeden sogunabilir.
yürüyerek futbol oynamak.
Playboy olmaya çalışın çünkü onlar yeterince cooldurlar. Ama bunu yazıyosanız hiç bir zaman olamayacaksınız.
cool olmak hiç bir şeyi takmamak değil çevresine belli etmemektir her şeyi içinde yaşar topluluklarda genelde yalnızdır olanları kenardan izler abartılı davranışlar sergilemez sessiz sakindir. mükemmelliyetçi değildir aslında kenarda durarak insanları tanır gözlemler ona göre davranır. aslında bu söz çok doğru cool olunmaz cool doğulur çünkü cool luk onun karakteridir. sonradan kazanılıcak bir davranış değildir.
Soğukkanlı mizacın ve genlerden gelen çekingenliğin sonucu.* * gerçekten olmasa da olur. Bir hareket yapmadan önce 40 defa 'bunlar çekingen olduğum için beni cool zannediyor acaba yapmasam mı?' diye düşündürtüyor.
gözleri kısmak, ağır hareket etmek, hiç bir şeyi umursamıyormuş gibi olmak.

ama bütün bunlar içten gelmeli.