bugün

entry'ler (369)

pentel smash

45 liraya kıyarak aldığım, 2 aydır kullandığım destansı kalemim. 0.5 olmasına rağmen daha bir kez olsun uç kırmamıştır. ayrıca her bastığınızda çok az bir uzunlukta uç vererek, uç ayarsızlığını önler. yazımı güzel, tutuşu rahat, görünümü çok havalıdır. almak isteyen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. kalemin tek eksisi ucunun içine girmiyor oluşu, yani iğne uçludur (rotring ve diğer birçok markanın ucu gibi). onunla uzun yıllar geçirebileceğimi öngörüyorum.

godus

online şirk koşma oyunu.

gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi

ezel ve karadayıdır. tartışmasız.

ışidin 15 suriye askerini infaz etmesi

amınakodumuğum gösterişçileri. anca böyle korku salmaya çalışırlar zaten. bir avuç allahsız pezevenk. *

bir böceğe yapılabilecek en büyük kötülük

onu insana dönüştürmek olacaktır kanımca.

atatürk bu ülkeye ne kazandırdı ki

bunu sorabilme hakkını kazandırmıştır.

sözlükteki kirli yazarlar

evi olmaması, tamircide çalışması ya da bir şekilde sularının akmaması muhtemel yazarlardır. Yıkanırlar geçer efendim. Çok da dert edilmemelidir.

ankara soğuğu

tatmak istedigimdir. soguk bir kis sabahi bir cay ocaginda icilen cayin tadi nerde vardir. odtuyu isteme sebebimdir. * *

insanlarda en sevdiğiniz karakteristik özellik

dusunmelerine yardimci olan bir beyne sahip olduklarinin farkinda olmalari. kendi kararlarini kendileri verip, bunlarin arkasinda durabilecek olgunlukta olmalari. kukla olmamalari. neden sonuc iliskileri kurarak durumlari, olaylari degerlendirebilmeleri.

komunizm kadınları oruspu erkekleri alkolik yapar

gelsin komunizm, gitsin din elden. laiklik, içki.. kapansın camiler.. *

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

kitabın başı. çalışmak istiyorum, başlayacak motivasyonum yok.

türkçe ibadet

sürekli ibadet etmeyen insanların çıkardığı söylemiyle önümüze sunulan konudur. ibadet eder etmez, o kişinin kendisine kalmış bir şeydir. fakat ibadet etmemesi bu konuda söz sahibi olmadığı anlamına gelmez. sözlerimi şu güzel sözlerle tamamlamak istiyorum a dostlar, ben yumurtlamam ama yumurtanın taze olup olmadığını anlarım.

bilal erdoğan süper zekalıdır

(bkz: şimdiki çocuklar harika)

eski sevgili akla gelince yapılacak hareketler

http://galeri.uludagsozlu...1lacak-hareketler-670870/

gece gece çöken yalnızlık hissi

sevdiceğin uyuması, dostların uyuması ve nefesinizle baş başa kaldığınız o anda sizi boğazınızdan yakalayan histir.

limewire

gençliğimizin tatlı hatırasıdır.

askerde albay ın kafasına kartopu atan er

nurtopu gibi bir askerliği daha olacaktır inşallah. *

kafası karışacak diye bilimi reddeden islamcı

bir grup insan üzerinden bütün benzer görüştekilere bok atan insandan daha aciz olmayan islamcıdır. yazık size be. dar kafanız hiç bir şeyi idrak etmeye yetmiyor.

yazarlarda para olsa alacakları şeyler

paranın satın alamayacağı şeyler istiyorum, ama paranın satın alacağı şeyler de istiyorum. ay bana bi'şeyler oluyor!

6 parmaklı kızın asıl amacı

6-7 aydan sonra dışarı çıkmamalıdır. kocasının arabasıyla da gezebilir. hoş bir görüntü değil neticede. *