1. 1.
  brad pitt den ayarı almış bahtsız hatun. şimdiki sevgilisi kim olursa olsun attan inip eşşeğe binmiş gibi olacaktır.
  9 -6 ... don kişot
 2. 2.
  kendisi aslen yunan dır ..
  hatta asıl soyadı anastasakis tir .. ama sherman oaks ,california da doğup orda büyümüştür .. o açıdan amerikan sayılır ..
  5 ... postsinaptik golge
 3. 3.
  amerikada bilinenin aksine inanılmaz popüler olan adına dergi basılan ve her hareketi olay olan hatun
  3 -1 ... city walk
 4. 4.
  duru bir güzelliği vardır,brad'ten bosandıktan sonra psikoljik tedavi gördugu soylenmektedir *.
  3 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  çok güzel bir hatundur ama angelina jolie'den demi güzeldir tabii ki hayır.
  5 -8 ... crypto
 6. 6.
  saçları çok güsel olan sinema oyuncusu.dizilerde de oynamıslıgı yok deildir tabi.. (bkz: friends)
  4 -2 ... pajalustı
 7. 7.
  cok sevimli bir oyuncu. brad pitt ten ayrıldıktan sonra bir haller olmuştur kendisine, sürekli yeni film projelerinde adını görmekteyiz, çok da iyi olmuş. ayrıca şu sıralar yine cok sevimli bir oyuncu olan vince vaughn ile çıkıyorlarmış hatta başrolü paylaştıkları bir filmleri de yakında vizyona girecekmiş. *
  1 ... noodle
 8. 8.
  brad pitten ayrıldıktan sonra ruhi bunalıma girip,,çektiği filmlerle kendini kurtarmaya çalişan kadersiz kadın..artık çok geç..angelina jolie yokluğunu aratmıyor.
  2 -2 ... fayaka
 9. 9.
  Gerçek adı Jennifer Linn Anastassakis.fakat soyadını yunanistandan abd taşınınca aniston olarak değiştirmiştir. 01.02.1969'da ABD'nin Kaliforniya eyeletinde bulunan Los Angeles şehrinde dünyaya geldi. Çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. En bilinen rolü NBC'nin Friends (1994-2005) dizisi ile ünlendi dizisindeki Rachel green'dir. Bir dönem yine Amerikalı oyuncu Brad Pitt ile beş yıl süren bir evliliği olmuştur.
  4 ... brksbc
 10. 10.
  göbeğine hasta olmaktan kendimi alamadığım, sırf bu yüzden düşük bel modası hiç geçmesin diye dua ettiğim cinsi latiftir kendileri.
  aynı zamanda iyi oyuncu olmakla birlikte son dönemlerde birbirinin tekrarı fimlerde oynadığı da dikkatten kaçmamaktadır. O güzel göbeğinin hatrına kendisine burdan (bkz: meg ryan) demek istiyor, beni anlayacağını umuyorum.
  3 ... profesor bonbon