bugün

sorumlular derhal bulunmalı falan.

en azından bone takmış.
offf ben de diyorum bu cipsler niye ayak kokuyor.

3 gün sonra açıklama yaparlar, görüntüye yansıyan çalışanlarla ilişiğimiz kesilmiştir diye.
Ama sonuçta adamın kafasında bone var. Tam Bira cips yaparken de Denk gelinmez ki arkadaş.. yine de iç çamaşırıyla süt banyosu yapan arkadaş kadar masum değil...
siz bir de cikolatali gofret fabrikasinda yere dökülen cikolatalari ne sekilde nereye dokuldugunu görseniz bu ablanin elini opersiniz.
Doktor bu ne.
Ey insanlık biz ne yiyelim artık zıkkım mı yiyelim artık köye yerleşip tarım ve hayvancılıkla uğraşmak istiyorum en azından ne yediğimi bilirim.
Ben de diyorum bunlar pakette nasil kırılmış oluyor.
Demek ki ne kadar kırık küçük cips,o kadar ayak.
Korkunç.
biz satıcı değiliz. yiyiciyiz amirim.
Orası ıskarta bandı derler geçerler. Zaten olay da baya eski, show haber gibi aynı şeyleri döndürüp duruyorsunuz MK.
Ne sandınız yaprağam.
sütten sonra şimdi de cips. daha neler göreceğiz amk.

bu da muhtemelen: ''ayağımda ayakkabı vardı'' savunması yapar.
plam yağı kullandıklarından bu yana lays hariç hepsi kullanıyor artık cips alınmaz.
El değmeden hazırlanıyor işte. Ne şikayetleniyorsunuz *
Videodaki çalışanlar emekli olup güneye yerleşti. Video o kadar eski.
Tiksindiren görüntülerdir. Zaten cipsleri hiç sevmiyordum, daha da ağzıma sürmem. Yalnız what is love müziği yarmıştır. Cips-ayak aşkı... Doritos peynirli... iğrenç...
Korkmayın Rusça konuşuyorlar.
wc ye ellerinin üstünde gidiyorsa sorun yok.
cipslerde ki tazelık buradan gelıyor herhalde..
doritos nachoya has kokusunu veren görüntülerdir.ohh afiyetle yenir.
ınsanlığın yüz karasının bok çukurunun lağım beyinli hayvan ve gerçek insan dışındaki mahlukat.
dışarıdan alınan hazır gıdaların neden yenmemesi gerektiğini özetleyen görüntü. Ayağına galoş giyseymiş belki durumu kurtarırdı. Ben en son o tavuk dönerlerin nasıl ayakla çiğnenerek ızgara demirine dizildiğini gördükten sonra dışarıda tavuk döner yemeyi bırakmıştım. Böyle bilmediğimiz hijyenik(!) ne üretim süreçleri var ahh ahh.
cem yılmaz'ın doritos reklamını hatırlatmıştır.
(bkz: hijyen hijyen)