bugün

entry'ler (707)

o hartis

melina kana'ın enfes yunan şarkısı

karabük de neler oluyor

değerli mi lan 5 cm fazla için tüm bu olanlara.

mehmet büyükekşi

türk futbol tarihinin tartışmasız en kötü federasyon başkanıdır.

başıboş köpek sorunu

her hayvan mı tehlikeli aq demin dışarda gördüm hayvan bir deri bir kemik. yürümeye dermanı kalmamış.

arapları sevmeyen kafirdir

kafir olduğumu öğrendim tşk.

sokak köpekleri acilen telef edilmelidir

bunu söyleyen birinin acilen toplumdan ayıklanması gerekir. insan telef etmesinin önünde ki tek engel yasalardır. yaratılanın en tehlikeli türüdür. acilen toplanıp diğer canlı türlerinin sağlığı için barınakta hayatını devam etmesi sağlanmalıdır.

9 aralık 2023 beşiktaş fenerbahçe maçı

koyu beşiktaş lı olarak fener in sonuna kadar hak ettiği maç oldu. 5-6 olabilirdi. malesef bjk tarihinin en kötü takımını kurduk.

başıboş sokak köpekleri

evet büyük bir sorundur. suç hayvanların değildir. hobi olarak dışarda soğukta aç sefil dolaştıklarını sanmıyorum. belediyeler üstüne düşüp kısırlaştırma yapıyor olsaydı bugün bu sorun olmayacaktı. toplatılsın diyorlar birde. ee toplanınca nolcak toplanacak yer mi var? bu işi yönetimi bütçesi hayvan severlerde olmalı. ancak sorun o zaman çözülür.

fenerbahçe

kendini en büyük olan tanımlayan. fenerbahçe cumhuriyeti falan diyen. aslında türkiyenin 3. büyük klübü olan. en son şampiyonlar ligine katıldığında memur olanlar bugün emekli olmuştur.

30 kasım 2023 fc nordsjaelland fenerbahçe maçı

köy takımından da 6 yenir mi aq.

rus kızı vs türk kızı

bıktık tripten egodan, rus iyidir.

covid aşısı olanlar ölecek mi

kimmiş yabancı doktor amca.

iran denince akla gelenler

ayda bir israil i palavradan haritadan silmesi.

bilecik köpek ölümleri

bugün de 14 köpek öldürülmüş. belediye başkanı şöyle bir açıklama yapmış.
https://www.yenicaggazete...k-olu-bulundu-737517h.htm

özgür özel in chp genel başkanı olması

değişim değişim dediler sağ koltukta oturan bugün genel başkanlık koltuğunda. kişiler değişmiyor koltukların yeri değişiyor.

otuz üç yaş

aq benim yaşım. yaşlanıyorum. 16 'lı 17 'li yaşlarımı özledim.

şenol güneş

şampiyonluk modunu açtı. saplaya saplaya gider.

muharrem ince

tayyip erdoğan'a oy veririm bu ince'ye vermem.

ramazanda içenlerin ahirette vereceği hesap

ramazanda içenlerin ahirette vereceği hesap sizi neden ilgilendirir hacılar. siktir edin.

ekşiciler olarak buraya çöküyoruz

ek*ici lütfen.