bugün

psikoloğa gitmiyor olmanız. cin ne aq
seanslar bu konuda gerçekten çok tehlikelidir. komiklik olsun diye, esprilik olsun diye gençler arasında yapılan seanslar sonucu gerçekten bir üç harfli size musallat olabilir. o yüzden bu konuları fazla irdelememek gerekir.
cahillik, köylülük ve şizofreni.
(bkz: Şizofreni ve sanrılar)
cinin sana aşık olması.
O kadar cin filmi var. Turknet varsa izleyin öğrenin.
hala cinlere inanan var mı amk.
25.

Sokağa çöp atmak,
Kul hakkına girmek,

En büyük sebeplerdendir.

Siz siz olun kul hakkına girmeyin sevgili inananlar. Yoksa cinler ananızı sikerler.

Çünkü devletin umrumda değil.

Ent.
tanıdığınız bir cin varsa lütfen ricacı olun bana musallat olsun. cinlerin musallat olma sebebi süzme cehalettir.
Şizofreni veya bipolar olmak. Emin olun başka hiç kimse cin musallatından söz etmez.
kendi psikolojik rahatsızlıklarını ve şizofrenik zihinlerini bir görünmeyen dış güce bağlama durumu.Bence insanlar cinlere musallat oluyor.
Pis ve abdestsiz gezmek yani cünüp , olmadık yerlerde dolaşmak, terk edilmiş mekanlarda dolaşmak, uygun olmayan yerlere tuvalet ihtiyacını gidermek…
Osbir çekmek eskiden ergenleri kortuturlardı çekme bak çekene musallat olurlar diye.
Ya arkadaş bu cin vakaları da sadece Müslümanların olduğu yerlerde görülüyor. Amerika, afrika, uzakdoğu falan cinlerden muaf tutuluyor galiba.

in cin peri bunlar hep masal. Bana cin musallat oldu diye insan net şizofrendir.
Pis olmak. Yikanmayip, ev temizlemeyip, kokarca gibi gezerseniz olacağı o.

Evet.
Biz bunlara inanmayız.
Kendini bu arap safsatalarına çok kaptırmak. Bir yerden sonra içine işler ve gerçek sanırsın. işte O zaman başlar musallat olmaya.
gece tırnak kesip ıslık çalmak...
sek içmen bence.
benim cinim var göndereyim istiyorsan.
işemek değildir herhalde.
ayrıca gidere ne demek tuvaletin bir gideri var olmasa işemeyiz gitmez çünkü.
Tam bir orta doğu yalanı. Bu aq cinleri neden Avrupalı Amerikalı birini seçmiyorda medeniyetten geri kalmış Bedevi toplumunu seçiyor.
çöl masallarına inanmanız cinlerin musallat olması için tek yeterli sebeptir. japonya, çin, güney ve kuzey kore gibi ülkeler ortadoğu çöllerinden/hikayelerinden uzak kalan bu milletlere cin musallat olmaz,cin çarpmaz. bu milletler cenabet gezerler, lavaboya sıcak su dökerler, namaz kılmazlar , zina yaparlar ama yine de hiç birine cin musallat olmaz. geçmişte çöl masallarına itibar ederek , insanın içine şeytan girmesi, cadılık, hayalet gibi mefhumlara orta çağda inanmış olan avrupalı ise bugün cinleri ,cadıları,hayaletleri zerre kadar sikine takmaz. çünkü bilimle ,teknikle sözde bizlerle iç içe yaşayan bu varlıklar hiçbir şekilde tespit edilememiştir. bu yüzdendir ki günümüz avrupalıları çöl masallarının anlatıldığı kaynak yerleri terk etmiştir ve hatta sonsuza kadar yok olması için satmaktadırlar.(bkz: https://www.bbc.com/turkce/haberler-45314694)
algıları bozulmuş bir şizofren, psikoz hasta, eğer geçmişte cin masalları dinlediyse onlarla bir şekilde kontak kurduğunu,konuştuğunu, cinlerin kendine tecavüz ettiğini söyleyebilir.asyanın bir kısmı, ortadoğu ve afrika ülkelerinde yani eğitim ve zeka seviyesinin düşük olduğu ülkelerde bu tür inanışlar halen yaygındır. günümüz teknoloji sayesinde kerametlerin kaybolduğu gibi zaman içerisinde bu cinler de yok olacaktır.
canlarının sıkılmasıdır. ben de mesela böyleyim; canım sıkılınca sağa sola sataşıyorum etrafımda kim varsa ona musallat oluyorum.
cinsel olmalarındandır.