bugün

Aşırı güzel olmak.

Ve Altın onlar için çok ilgi çekicidir.
bunu bir Tuncer ustael hocamıza danışmak lazım.
Direk cin dersen musallat olurlar üç harfliler deyince anlamıyorlar. Mallar ya.
şu tipleri görüp de sinir olmayanımız var mı? kimi tecavüz eder, kimi meydan orospuluğu yapar. kimi masumları öldürür. kimi mazoşisttir kendine acı çektirir. şu dünyada, ya da evrende insan kadar iğrenci yok. cinlerin de hoşuna gitmiyordur bu durum. azıcık ayaklarını denk alsınlar diye musallat oluyor olabilirler. gerçi hiç gerçek musallat olmaya tanık olmadım, belki de sadece bir efsanedir.

(meyfan yazmışım uyarsanıza oğlum)
Kadınlar için gece çıplak yatmak da sebepler arasındadır diyenler var. Bunu çok duydum.
cinsel olmalarındandır.
canlarının sıkılmasıdır. ben de mesela böyleyim; canım sıkılınca sağa sola sataşıyorum etrafımda kim varsa ona musallat oluyorum.
çöl masallarına inanmanız cinlerin musallat olması için tek yeterli sebeptir. japonya, çin, güney ve kuzey kore gibi ülkeler ortadoğu çöllerinden/hikayelerinden uzak kalan bu milletlere cin musallat olmaz,cin çarpmaz. bu milletler cenabet gezerler, lavaboya sıcak su dökerler, namaz kılmazlar , zina yaparlar ama yine de hiç birine cin musallat olmaz. geçmişte çöl masallarına itibar ederek , insanın içine şeytan girmesi, cadılık, hayalet gibi mefhumlara orta çağda inanmış olan avrupalı ise bugün cinleri ,cadıları,hayaletleri zerre kadar sikine takmaz. çünkü bilimle ,teknikle sözde bizlerle iç içe yaşayan bu varlıklar hiçbir şekilde tespit edilememiştir. bu yüzdendir ki günümüz avrupalıları çöl masallarının anlatıldığı kaynak yerleri terk etmiştir ve hatta sonsuza kadar yok olması için satmaktadırlar.(bkz: https://www.bbc.com/turkce/haberler-45314694)
algıları bozulmuş bir şizofren, psikoz hasta, eğer geçmişte cin masalları dinlediyse onlarla bir şekilde kontak kurduğunu,konuştuğunu, cinlerin kendine tecavüz ettiğini söyleyebilir.asyanın bir kısmı, ortadoğu ve afrika ülkelerinde yani eğitim ve zeka seviyesinin düşük olduğu ülkelerde bu tür inanışlar halen yaygındır. günümüz teknoloji sayesinde kerametlerin kaybolduğu gibi zaman içerisinde bu cinler de yok olacaktır.
Tam bir orta doğu yalanı. Bu aq cinleri neden Avrupalı Amerikalı birini seçmiyorda medeniyetten geri kalmış Bedevi toplumunu seçiyor.
işemek değildir herhalde.
ayrıca gidere ne demek tuvaletin bir gideri var olmasa işemeyiz gitmez çünkü.
benim cinim var göndereyim istiyorsan.
sek içmen bence.
gece tırnak kesip ıslık çalmak...
Kendini bu arap safsatalarına çok kaptırmak. Bir yerden sonra içine işler ve gerçek sanırsın. işte O zaman başlar musallat olmaya.
Biz bunlara inanmayız.
Pis olmak. Yikanmayip, ev temizlemeyip, kokarca gibi gezerseniz olacağı o.

Evet.
Ya arkadaş bu cin vakaları da sadece Müslümanların olduğu yerlerde görülüyor. Amerika, afrika, uzakdoğu falan cinlerden muaf tutuluyor galiba.

in cin peri bunlar hep masal. Bana cin musallat oldu diye insan net şizofrendir.
Osbir çekmek eskiden ergenleri kortuturlardı çekme bak çekene musallat olurlar diye.
Pis ve abdestsiz gezmek yani cünüp , olmadık yerlerde dolaşmak, terk edilmiş mekanlarda dolaşmak, uygun olmayan yerlere tuvalet ihtiyacını gidermek…
kendi psikolojik rahatsızlıklarını ve şizofrenik zihinlerini bir görünmeyen dış güce bağlama durumu.Bence insanlar cinlere musallat oluyor.
Şizofreni veya bipolar olmak. Emin olun başka hiç kimse cin musallatından söz etmez.
tanıdığınız bir cin varsa lütfen ricacı olun bana musallat olsun. cinlerin musallat olma sebebi süzme cehalettir.
25.

Sokağa çöp atmak,
Kul hakkına girmek,

En büyük sebeplerdendir.

Siz siz olun kul hakkına girmeyin sevgili inananlar. Yoksa cinler ananızı sikerler.

Çünkü devletin umrumda değil.

Ent.
hala cinlere inanan var mı amk.
O kadar cin filmi var. Turknet varsa izleyin öğrenin.