bugün

entry'ler (1945)

selamlar arkadaşlar

mal, gerizekalı gibi deyimler görecelidir.

amerikaya gitmek isteyen yazarlara tavsiyeler

eğer öğrenciyseniz wat ile gidebilirsiniz.

aile

türkiyedeki bir çok çocuğun hayatını siken "bazı" hepsi demiyorum "mahluklardır."

sigarayı bırakamamak

bırakmak istiyorum..

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ben bir şeyleri düzeltmeye çalıştıkça her şeyi dahada beter ediyorum. akışına bırakayım diyorum o zamanda hissizleşiyorum.

türk kadınlarının güzel olması

hepsi olmasada bazıları güzeldir.

yabancılaşmak

herkese yabancılaştım çevreye, insanlara, hayvanlara, doğaya o kadar yoruldum ki, her şeyden anlat anlat bitiremem.

neden mutsuzsunuz

size soruyorum ey ahali?

celal şengör

çok bilen ve ya her şeyi bildiğini zannettiği için bu adamdan pek hoşlanmam. fakat insanları kötü ve ya iyi diye ayırmam sadece onların fikirlerine bakarım o yüzden iyi fikirleri var.

ağlamak istiyorum

bazen sadece için için ağlarsın. hiçbir şeyin değişmeyeceğini bile bile ağlarsın sonra göz yaşlarını silip yine eski, monoton yaşantına yüzünde hafif ama sahte bir gülüşle devam edersin.

meh meh meh

çok itici ama ne diyelim buda ona özgü bir gülüştür.

her şeyden yorulmak

bazen diyorum sikeyim atomuda atom profösörlürğünüde. hayat boş hiçbir şeyin anlamı yok ve o yüzden boşu boşuna yaşıyoruz.

kuresel ikinma baldızınız olsa ne yapardınız

onunla öpüşürdüm.

aforizmalar

insanlar sizi kullanamadığında sizin değiştiğinizi söylerler.

sigara içen insan üstinsandır

onlara iyi muamele yapmak gerekir. çünli onların çok fazla dertleri vardır.

şu an üzerinizde ne var

şort ve beyaz tişört var. evet.

şizofreni ve bipolar aslında cin musallatıdır

he he aynen bende bahçeli.

tayyip neden sevilmiyor

Çünkü ülkenin düzenini bozdu, mültecilerin sayısını artırdı, yurdumun vatandaşlarını hiçbir zaman umursamadı, eşcinselleri sürekli dışladı ve bu da ülkenin özgürlüğünü zedeledi. Ülkede ekonomi diye bir şey zaten yok, bir araba çıkardı ama onu da doğru dürüst satamadı.

ben kötü bir insanmıyım diye sormak

ne iyi bir evlat, ne iyi bir insan, ne de iyi bir dost, ne iyi bir sevgili olamadım. sorunca iyisin diyorlar ama iyi değilim.

çok düşünmenin sonuçları

ilk önce yanlışını belirtmek isterim çok düşünmek şizofreniye yol açmaz. bilmediğin konularda konuşmamaya özen göster. eğer böyle bir durum varsa bile çok nadirdir.

bilimsel herhangi kanıtın olmadan gelip burada entry girmen anlamsızdır. paranoid şizofreni ve ya genel olarak şizofreni genetiktir. sonradan çok fazla sinirlenirse bir olaya ve ya çok fazla kişiyi yıpratacak olay varsa yani hayatında çok kötü bir olay yaşanmışsa ortaya çıkar.

iyi günler.