bugün

izleyicisine veda edeli bugün ile tam 2 yıl olmuş dizidir.
yersiz kısımları çıkarıldığı zaman elde bir film süresi video kalan dizi.
hala ara ara izlediğim ve bittiğine üzüldüğüm mükemmel dizi.
film olarak geri dönebilirmiş. o da kabulüm, yeter ki aynı ekibi bir arada göreyim.

http://insidetv.ew.com/20...uck-josh-schwartz-return/
zamanında geberircesine asik olduğum adamin oynadigi dizidir.
ilk 3d sinema keyfini tattırmıştı yıllar evvel. Atılan bıçağın 3d görüntüsünü günlerce reklam yapmış eğlenceli dizidir.
Film mi olacakmış? Olsun sevimli olur zannımca.
sarah, john casey ve chuck üçlüsüyle vakti zamanında bize güzel anlar yaşatmış dizi.
bir zamanlar sadece jeffster için izlediğim dizi. çok güzel parçalar kazandıran bir diziydi benim için. (bkz: toto) (bkz: africa) (bkz: fat bottomed girls)
(bkz: here is a couple things you might need to know, or maybe you just forgot)

özlenendir. ne arrow ne how i met your mother ne de suits yerini dolduramadı, dolduramaz. belki tamamen farklı kategorilerdeydi, orası doğru, ama yine de bunun kadar hiçbir sarmadı be ablacım/abicim.

ayrıca; (bkz: guys i know kung fu)
morgan karakteri efsane olan dizidir. spinoff yapılası.
Tamamını izleyenlerden 4. sezonun ilk iki bölümü itibariyle dizide göremediğim jeffster'in yeniden kadroya dahil olup olmadıklarını öğrenmek istediğim çok güzel dizidir.
kendini özleten dizidir.

sarah için her hafta soluksuz beklediğimi bilirim.
tekrardan izleyeceğim dizi. tadı, yeri başka. aşığız.
heyecanı, aksiyonu bol, mizahı yerinde, hatunlar çıtır, senaryonun akışı güzel. daha ne olsun.
The Nerd Machine'nin dün yepisyeni bir Zac'li, ajanlı bir video paylaştığını düşününce hala hakkında dedikoduların dolaştığı yapım.
sonuna bass geliyosa bi karizma geliyo. bi erkek olarakta beğenirim sahneye girer im chuck bass der kızların dibi düşer.
bu dizinin final yapmasından 3 sene geçivermiş zaman nasıl akıyor anlamıyorum.
Final bölümü fiyasko olan dizi. Jeff ve Lester efsanedir.
saul'ün sinsi kardeşi.
beni hüngür hüngür ağlatmaya neden olan kurgulanmış tek yapımdır. son 3 bölümde böyle mi biticekti diye odaya kapanıp ağladığımı bilirim.
Harika kadroya sahip harika dizidir. izlenebilir.
O iyi insanlar, o güzel toyotalara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, dizinin piçine kaldık.
kıymeti pek bilinmemiş en efsane dizilerdendir. aksiyon, komedi hiç durmadan akar. chuck ve morgan için bile tekrardan izlenebilir. bitince derin bir hüzün kaplar sizi.
En son 10 yaşında izlediğim için tekrar başladığım efsanevi dizi.

Dizi tarihinin en iyi 5 dizisinden biridir ayrıca. Hem aksiyon hem espri baya iyi götürmüşler.

Ah çocukluk aşkım chuck, seni tekrar görünce ne kadar doğru bir seçim yaptığımı tekrar anladım.
2007-2012 yılları arasında gösterimde olan yabancı dizi. hikaye tüm hayatı bilgisayar oyunları olan chuck'ın, bryce larkin adlı arkadaşından bir mail alıp onu açması ile başlar. daha sonra intersect ile neler yaptığını anlatır.
güncel Önemli Başlıklar