entry'ler (74)

birebin

Tipster ligi sayesinde artık iddaada kazandığım sitenin kendisidir, adamdır. seytantuyu, alemadam, d0gukan kuponları tavsiyedir. Özellikle d0gukan çok iyi tahminler yapıyor, maçlar hakkında bilgilendiriyor.

birebin com

2016 Tipster liginin bugün başladığı site. Girdim tipster ligine kuponlarımı, maç yorumlarımı paylaştım bi baktım hesabıma yükleme yapmışlar. Zaten ben insanların da kazanmasını istiyorum bu yüzden paylaşım yapıyorum üstüne paylaşımlarımdan da ben kazanıyorum. Daha ne olsun. Bu zamana kadar nesine de tuttur da tahmin kupon paylaştım da noldu. Adamlar emeğimin karşılığını veriyorlar. Başka yerlerde sırf zevk için kupon paylaşan arkadaşlara da lige katılmalarını tavsiye ederim. Benim gibi kazanırsınız en azından.

ilişkiyi bitiren olaylar

Karaktersizliktir. En üst kategori budur.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayat devam ediyormuş sözlük bunu farkettim. Yeni insanlar yeni olaylar ne kadar da güzelmiş.

türkiye de kız veya kadın olmanın zorlukları

Hakkınızda o kadar çok konuşulur o kadar çok abartılır ki en zorlayan yönü budur.

bir kıza değerli olduğunu hissettirmek

Bir kadını kazanmanın yoludur. Çok salağız ya cidden.

uludağ sözlük kadın şerefsizliği

dalga geçtiğini sanan yazar tespiti. sözde.

komik değilsiniz ya cidden.

tanrininkadini

demek ki aranızdaki tek pislik o değilmiş. suistimal eden, trollük diyen, fake diyen hepiniz pisliksiniz.

sadece konuşmak için konuşuyorsunuz. halden, şeref yoksunundan anlamıyorsunuz. allah hepinizi islah etsin.

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

iyi insanımdır. bende severim kendimi.

itlerin efendisi

sözlüğümdeki bazı yazarların lakabıdır.

kim olduğunu bilen bir yazarın lakabıdır.

ateistleri dut yemiş bülbüle çeviren seks mucizesi

yani insanlar çocuk yapmak istediği zaman zevkli olduğu için sevişiyor. minnacık, pıtırcık, güzellik abidesi bir bebeğe sahip olmak için değil zevkli olduğu için sevişiyor insanlar.

tek gecelik ilişkiler veya ihtiyaçlar ile bir bebek isteme isteğini karıştıran andavalların einsteinvari tespitidir. vallahi bravo ya.

sümük yemeyen insan

biraz garip bir insandır. bizim oralarda dışlanır.

(bkz: iğrenç insan modeli)

kısa boylu bir erkekten çıkma teklifi almak

sadece türk kızlarına has olacak bir durumdur.

türk milleti, türk erkeğinin boyunun kısa olduğunu ve biraz çirkin olduğunu kabul etmiyor ama işte alın yazımızdır.

çirkin kız yoktur kör erkek vardır

dolaylı olarak türk kızlarının güzelliğini anlatan hededir.

iyi bakarsan iyi görürsün.

sweet november filminin hikayesi gerçekleştirmek

sözlük yazarlarının itirafları başlığını okudukça içimde uyanan istektir.

insanlar sanki bataklığa saplanmış haldeler. herkes bir karamsar, bitik. sanki kimse hayattan zevk almıyor.

işte bu tür insanları bir ay boyunca hostel gibi biryerde toplayacaksın ve 1 ay boyunca sadece mutlu edeceksin. sonra da salacaksın dünyaya. hayalim.

bülent ecevit dürüst bir insandı diyen tip

15 yıl öncesine dönüp sorgulaması gereken tiptir.

yani kimseyi kötülemek haddim değildir ama bu kadar şaibeli bir insana dürüst demek düpedüz bağnazlıktır.

kate upton

başlığına sol elle yazan yazarların gece gündüz resim beklediği kadın. bu insanlar o kadar uçkuruna düşkün ki bir kadının mağduriyetini kullanarak onun hakkında pislik ve çirkin yorumlar yapabiliyorlar. ayıp.

türbanı tak sonra da sokakta öpüş

kimseyi ilgilendirmeyendir. yani takılan türban bir kızın bir erkekle öpüşmesine engel midir? ya ana baba zoruyla takıyorsa? ya isteği dışındaysa?

siz kendi pisliklerinizi temizleyin önce.

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

abi50kuruslukgofretlernekadar - bizim mahalledeki yusuf.

kadınların arkadaş olarak sevdiği erkeğin dramı

Converse de vermem dramıdır. Arkadaş olarak çok seviyorum.