bugün

meyve veren ağaç. hem çıtır, hem organik. maşallah kardeşceğzime.

edit: bu benzetmeyi* 12-15 yaş arası çocuklar anlar azizim, çok şey beklemedim, ordan pay biçtim; lakin olmamış. demek burda da ders vermek varmış kaderde! hayat ne zor.*
kimber henry denilen kadını zorla baştan çıkarıp sonra da döven insan. it herif.
meyve veren ağaçtır. ayva ağacıdır kendisi. kimi zaman ham verir kimi zaman acı... öyle bir şey işte.
3 bacağı olan efsanevi bir yaratıktır kendisi* sanırım zenci efsanelerinde geçiyor adı* hadi bakalım!
(bkz: fuckerman)
(bkz: ahlaksiz irz dusmani)
sırtımın çok seksi olduğunu düşünen insan. bu sayede eşcinsel olmuş. thx diyorum kendisine. (entry numarası vericektim sildi *)
zeka parıltılarını çabuk fark eden insan.

kahretsin işte bende de bu farkındalık yok...
işte sırf bu yüzden kendisi neyse ondan olmalıyız.
bu ayın arena isimli dergisinde bir röportajına yer verilen oyuncu.
--spoiler--
Nip Tuck 5. sezon 12. bölüm itibariyle, ta dizinin başından beri beklenen hareketi nihayet yapmış, sonunda dayanamayıp çıkartıp masaya vurmuş karakter.
--spoiler--
masa kıran yazar.
her hafta sacının aralarına kırmızı attırmaya gittigi kuaförde cilt bakımını da yaptırdıktan sonra manikürünü de eksik etmez.
ama gelin görün ki zalim kader aglarını örmüş o günü beklemektedir.
o gözü gibi baktıgı, bal kaymakla besledigi tirnaklari catur cutur kırılmıstır. bir hafta yas tutmustur garibim ardından.
sonra kendisine uzatılan mikrofonlara su demeci vermiştir:
"yani gayet normal bi erkeeen tirnaaanin kirilmasi"
saygılar, öperin, kib, bye
carver tarafından tecavüze uğraması, biz kadınları sevindirmiştir.
zira kendisi çok seksi olmasına rağmen kişilik olarak bariz bir domuzdur.
(bkz: verilesi erkekler)
9 subat 2008 askeri darbesi başlığını açarak korkuyorum ayağına millete uafak bir eşek şakası yapan şahsiyet.

niyet okuyan edit: ben, senin korktuğun için değil; sırf t.şş.k geçmek adına bu başlığı açtığını biliyorum, ama ispat etmeme zor! gerçi bu vakte kadar açtığın başlıklardan ispata dair bir şeyler çıkartılabilir ama uğraşamam gece gece, yatacam birazdan!
Gençlik fantezilerimizin tümünü gerçekleştirmiş plastik cerrah.
zikerken öldürmek ve de kızıp aleti masaya koymak eylemlerini gerçekleştirmiş kişidir.* artık nip/tuck yazarlarında nasıl bir hayal gücü vardır veya bu nasıl bir fantazidir orasını belirsiz.
Nip/Tuck dizindeki abide şahsiyet. Kadınların "erkek" tanımına fazlaca uyan, yaşadığı şehirlerde götürmediği çok az kadın kalmış olan abimiz,idolümüz. Kendisinin yerli malı taklitleri Doktorlar dizisine sonradan torpille giren bi plastik cerrah olarak görünce taklitler aslının değerini arttırır lafını düşünmeme neden olmuştur.
--spoiler--
s.kerek öldürmek ve çıkarıp masaya vurmak eylemlerinden ayrı olarak, bir kadının s.kerek hayata döndürmek fantazisine ilham kaynağı olmuş karakter. amma velakin malafata o kadar güvenememiştir ve polis çağırıp olayı düzeltmiştir. yinede helal olsundur, ohadır, çüştür.
--spoiler--
ana/kız, ikiz kardeş, abla kardeş, mature, teen, bondage, toys gibi gençliğe dair her türlü fantazimizi haftada bir yapan adam.
aslanlardan korkan, aslan yürekli I.richard'dır.
ağustosta doğan bir kızla hayatının travmasını yaşamış gibi duran yazardır. *
küçümen balâ. muttali olması gereken çok şeyi var...
en kibar yazar.
ps: bu bir ironidir.

ama ama ama yok böyle bi sohbet insanı daha.
bodozlama çevirdiğimizde "hıristiyan truva" olan isim, kelime, her neyse...
telefon seksi bağımlılığına tutulmuş yazardır.
konu ile ilgili olarak (bkz: telefon seksi bağımlılığı)
* *
kendisi ayrıca bir de erotomaniktir.
hanı kızları kendine aşık sanmasını anlıyorum da erkekleri de aşık sanıyor. *