bugün

Siyaset bilgisi zayıf ve iktidar olacağız, hayalindeki kişiler.
Sözlükte hatırı sayılır bir sayıda olan trolllerdir.
Hdpkk ya oy verirler.
(bkz: bütün aktroller toplandık toplandık)

Sosyal medyanın her köşesine aktroll kavramı girmiş, televizyonlarda bile alay konusu olmuş, dahası Sümeyye'nin kendisi bile kabul etmişken bu neyin at kafası.*
çok oldukları için normal gibi dururlar.
trollükten geri kalan zamanlarında kiliselerde şarap dağıtanları da vardır. lağım ağızlıdırlar.
ister lağım ağızlı ister kapcık ağızlı olsunlar göt kılları gibi ahlaksız, yalancı, terör destekçisi, hırsız, tecavüzcü olarak anılmayacak kitledir. hiç boşuna kıvranmayın oğlum göt kılları çıkmaz size buradan ekmek. hırsızlar *
Bir Aktroll değillerdir.
Bazı algısı zayıf tipleri hariç tutarsak dhkpc trolleridir aslında. Ülkeyi karıştırmak için yalan söylemek dışında bir numaraları yoktur. interneti sosyal medyayı bok çukuruna çevirmişlerdir aq. Zaten çoğu da oyunu militanlarını meclise taşımak için hdp'ye vermiştir. Kürtleri sevdiklerinden değil.
Hıı chomar.
Dünkü istanbul yağmurundan sonra yerler kurudukça ortaya çıkan trollerdir. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenin partizanlık yapmayın lütfen.

Arkadaşlar kimse istanbul'u su basınca Ekrem imamoğlunu suçlu ilan etmiyor. Tamam o yapmadı şehir planlamasını farkındayız. Sadece neden görev başında değilsin diye soruluyor ?

Neden tarihi belli bir olayda görev başında değilsin sayın Ekrem imamoğlu ? Hani gençtik hani yolumuz uzundu diye soruyor sana oy attırdığımız insanlar..?

Edit : hayatımda Akp ye oy vermedim, vermem de.. ben hep doğruya doğru yanlışa yanlış dedim.. ama sen mesela ilk paragrafta bahsettiğim CHPlisin.
aralarında konuşurken "reis olmasa koronadan ölürdük hewal" diyorlarmış.
bu aralar yine türeyen trollerdir. bu kez hedefleri muharrem ince. evet.
Bir ihtimal CHP ve AKP ya da bazı ünlülerin trolleri aynı kişiler. Benim esas merak ettiğim mesela kemal Kılıçdaroğlu sözlükleri okurken hakkında yazılan pek çok olumlu girdinin ısmarlama olduğunu anlamıyor mu? Trollerin kimliği adresi nasıl deşifre olmuyor? bence cevabı bizzat hükumetin onları besliyor olmasıdır. Troller bütün sosyal medyanın içinden geçti sözlükleri, youtube u bilgi kaynağı olmaktan çıkardı. Sözlükler de bu işin içinde mi trollere çanak tuttukları için para alıyorlar mı bilmiyorum, güzel olan şeyleri mahvettiler artık okuyunca mutlu olduğum şeyler yok denecek kadar az.
https://www.haber7.com/si...pnin-bot-savasi-ifsa-oldu
akpartililere trol olmayanlara bile, aktroll diyonuz da sizin chp lilere ne trol diyodunuz merak ettim.