bugün

oldukça cesur, savunduklarından korkarak geri adım atmayan kaliteli yazar.
bak velet ;
--spoiler--
(#8406485)
önce bu entryi girip bir kere tahrik edip,
--spoiler--
--spoiler--
(#8409982) sonra da sana insancıl bir biçimde cevap vermelerime rağmen bu entry ile devamını saygısızca getirdin ;
--spoiler--
hmm şimdi ben ne yapmalıyım diye düşünmeye gerek bile duymadan hemen açlığını hissettiğin kelamları sana yöneltme hakkını kendimde buldum. fazla bile yaptım ama zorlamayacaksın insanı, dünya saldırgan tavırlarının kurbanı sikindirik bir klavyenin etrafında dönmüyor bilakis bu cümleleri sana hakettiriyor ;

ilgili yazarın bıraktığı izlenimler ;
''rte nin yırtık vatifinden fırlamış milyonlarca şuursuz iribaşdan sadece biri. vuvuzelayı götten çalmasıyla ün yapmış, çıkan sesler gibi rte jargonuyla basma kalıpçılığı ameli gören yazar mı? bazar da bile yok eşi, insan mı? daha önce böyle sıçanını da görmedim nesin sen de demiyecem bsg.''
Türk silahlı kuvvetlerini hain olmakla suçlayan yazardır.Zira israil ile işbirliği yaptığını söylüyor.Taraf gazetesinin yazar hali.
(#8420402)
türk silahlı kuvvetlerine ve türk halkına saldırmak için her görüşte yazan enteresan kişilik.
edt: yazım yanlışı tarihci76 yazarımızın ikazı ile düzeltilmiştir. teşekkür ediyorum kendisine.
(bkz: belki üstünden bir tank geçer)
bir satır yazıda dahi yazım yanlışı yapabilen über yazarlara aldırmaması gereken yazar. kendisine verilen tepkilere bakacak olursak, birilerinin kuyruğunu fena acıtmış anlaşılan.
beşinci nesil çaylak.

(bkz: belki üstünden bir moderatör geçer)
taşşaklı bozacıların, şahidi ezik şıracı.
oradan buradan okuyup benimseye çalışan ve benimsemeye çalışırken de rezil duruma düşen ergen yazardır. ayrıca pkk sempatizanıdır ve bütün gün sözlükte boş boş şeyler yazıp durur.

hakkında ayrıntılı bilgi için
(bkz: kürt akıllı)
kendisine ergen diyenleri yaşıyla devirecek yazardır, kankadır, candır. kendisi 30 yaşından büyük ve prestijli de bir iş sahibi. hem de patron. dolaylı etkileriyle beraber 1000 kişiye istihdam sağlayan bu nadide yazara ergen diyen hödüklere de aldırmaması gerekir.
laf kalabalığı yapıp sonucu ve anlamı olmayan sataşmalardan bir an olsun vazgeçip savlarına argüman bulması gereken yazar. ama isterse aynı tas aynı hamam devam edebilir.

ermeni soykırımını savunan adam buna kanıt gösterir. 'olmuştur, yapılmıştır' demek hiç bir şeyi kanıtlamaz. alın ben de ingilizler arap asıllıdır diyorum. hadi inanın bana.

ayrıca kendisi ezermiş. tabi sokak karıları gibi cazgırlıkla ezer. bu da bir çeşit otuzbir eylemi, sonuçsuz ve anlamsız.
ben dedim oldu tarzı konuşan yazarlara argüman sunma gereği duymayan yazardır. ee herkese anladığı dilden konuşmak lazım.
ermeni dostlarınca desteklenmeye çalışılan, acizliğin toptan ve perakende hali. yüzlerce sıfırdan biri.

ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin bu insanları demokratik ve seviyeli bir tartışmaya çekemezsiniz. çünkü bir yalan ancak propagandalarla savunulabilir.
ermeniliği hakaret olarak gören arıtman tarzı yakışıklıların takıldığı yazardır, yok ermeni olmak suçsa evet ermeniyim, bazı andavallar bazı yerlerini yırtsada ermeni olmaya devam edecektir, c.başkanı gibi ermeni olsa ne olur diyemeyenlerden değilim, tek tip türk değildir(kemalist-turancı-müslüman-türk)halkları renk olarak görür, hiç bir halkı hakaret aracı olarak kullanmaz, bilir ki bunları hakaret olarak kullanan orospuçocukları eğitimsiz ve cahildir, daha ironik olan halkları hakaret aracı olarak kullanan orospu evlatlarının aslen türk olmamasıdır. haa bilirim ki bu insanlar şaşırıyorlar, ulan hem türk olup hem diğer halkları nasıl sever bu insanlar diye, ama küçük olan beynine bunların yanlış olduğunun komutunu vermiştir. kıçınızı da yırtsanız tek tip olmayacağız, çünkü biz akıllıyız. çünkü biz sizin korkularınızın efendisiyiz, çünkü bizi kandırmak çok zordur, çünkü okuyoruz.

(bkz: ermeniyim)
(bkz: eşcinselim)
(bkz: arabım)
(bkz: yahudiyim)
(bkz: süryaniyim)
(bkz: kürdüm)
ermenilere karşı oluşan yargının nedeni tamamiyle ermenilerden kaynaklanmaktadır.

az buçuk kafası bir şeylere basan bir insan 600 yıldır osmanlı idaresinde özgürce yaşayan, ticarette ve devlet idaresinde önemli noktalara gelen ermenilerin ne olup da bir anda düşman olduğunu sorgulaması gerekir. ermenistan başbakanının soyadı bile 'nalbantyan'. bu soyisim osmanlı döneminde atalarının ne iş yaptığını gösteren bir osmanlı mirasıdır.

ermeni soykırımı meselesinde başvurulabilecek bütün kaynaklar ölen türk ve ermeni sayısının birbirine yakın olduğunu gösterir. bunu fransız, ingiliz ve amerikan arşivleri de açıkça gösterir. bu durum her iki taraf için de akıl almaz bir dehşettir. ölen yüzbinleri kimse geri getiremez. ancak bu ölen insanlar üzerinden düşmanlık politikası güden ermenistan ve ermeni lobisi için önemli olan insanlar değil siyasi çıkar ve türk düşmanlığıdır. ölenlerin kanına ekmek doğrayıp yiyen taşnak zihniyeti hala dipdiri intikam günü için hazır beklemektedir.

ermeni demenin hakaret olması bizim düşmanlığımızdan değil, ermenilerin düşmanlığından kaynaklanır. bunun kanıtı ise türkiye'de ermeni meselesiyle ilgili varolan fikir bildirme özgürlüğünün asla ve asla ermenistan'da olmamasıdır. türkiye'de bir ermeni sanatçı veya gazeteci meşhur olabilir ancak bu ermenistan için mümkün değildir. bizim tartışma programlarımızda sevan nişanyan gibi bir ermeni çıkıp her türlü düşüncesini saygısızca ve hakaretlerle ifade edebilir ancak bunu ermenistan'da asla ve asla yapamazsınız. tüm bunlar ermenilerin tutumuyla türklerin tutumunu göstermek açısından yeterlidir. türk-ermeni herkes ermenistan'ın bu konuda ne kadar faşist olduğunu çok iyi bilirler. geçen sene türkiye'den ermenistan'a giden türkiye ermenileri bu durum karşısındaki şaşkınlıklarını açıkça fade etmişlerdi.

ermenistan'daki ırkçılık türkiye'dekiyle kıyas dahi edilemeyecek düzeydedir. açlıktan ağzı kokan, avrupa ve rusya tarafından kullanılıp paçavra gibi köşeye atılmış ermenistan hala etnik kavgalar için çırpınmaktadır. oysa ki yanıbaşlarında dünya üzerindeki en büyük eski dostları olan osmalı torunları vardır ama görmezler.

hakaret köşeye sıkışanların, acziyet içinde çırpınanların sarıldığı yöntemdir. söyleyecek sözü olmayanlar bağırıp çağırarak karşısındakini susturmaya çalışır. bizim yaptığımız hakaret değil olanı söylemek.
1910 larda türkiye nüfusunun yüzde 20'siyken şimdi yüzde 1 bile değilken, nasıl hala bazı kafatasçılar ermenileri suçlar anlamayan yazardır, her yazdığının içine ermeni kelimesi serpiştiren takıntılı, ruh sağlığı bozuk, sanrılar gören yazar bozuntularına cuma günleri 14:00 te harbiye'de tarih dersleri verebilir.

utanmadan hasysiyetsizce ölüm ölçüsü yapan yazarlara (bkz: hassiktir)der, burdan atatürk'ün söyledikleriyle sonlandıracağım, beni dinlemediniz bari atatürk'ü dinleyin.

"Mustafa Kemal 1915 te Hepiniz cephe gerisinde Ermeni oldurmek icin dolaşan katillersiniz. Hicbiriniz cepheye gelip savaşmazsınız diyordu, ittihatcılar soykırım kararı aldı. Butun işi yuruten Talat Paşa dır."

sürekli kaynak var mı diyenlere; ulan kaynak göstersem ne olacak ki, elinizde kulpunuz hazır, bu kaynak yalan kaynak,

(bkz: andersen den masallar)
'1910 larda türkiye nüfusunun yüzde 20'siyken şimdi yüzde 1 bile değilken' demiş.

1910'da türkiye olduğunu zanneden kişi. bir şeyler anlatmaya çalıştığımız adama bakın. neyse hacı sen kahvehanelerde takılmaya devam et, ben andersen masalları okuyacağım.
güzeldir, yani güzel yazar, iyi ayar verir, lafını esirgemez ve en güzeli kral kankadır.
ahhh, kafası rahat olması gereken yazar. yani kendisine "bu da bir çeşit otuzbir eylemi, sonuçsuz ve anlamsız " diye eleştiri yapanlar var. 31 e sonuçsuz ve anlamsız diyenler diyorum bak. chevelle'i takip edenleri kıskandım, benimkiler böyle değiller chevelle bey. çok fantastikmiş sizinkiler. tüm eleştiriler böyle olsa keşke. heh.
her yazarın altında bulabilirsiniz. ısrarla yanıtlamayım diyorum ama mantıksız bir herif.

kendisi anlamayacaktır ama ben anlatayım. bir olay varsa, bu konunun gerektiği şeyleri kullanırsın. mesela yazılım? yazılımla ilgili kelimeleri, onu tarif edecek şeyleri, çözümü sonucu vs uygun kelimelerle anlatırsın. bir olayda ve bir sorunda da yaşanmış diyalogları anlatırken her defasında farklı kelimeler bulmaya gerek yoktur. şimdi ne dedi bu ya diyecek, özetleyim;

evladım, bir tartışmanın konusunda tekrarlanan şeyler konu içerisinde geçen şeylerdir. ama bir yazara "sen hep aynı şeyleri söylüyorsun" dersen o yazar adına genel bir eleştiri yapmış bulunursun. bu konuya da ilginç bir mantıkla yaklaşacagın için kısa tutmakta fayda var. çünkü sürün buralarda gezdiği için havlamaya gelecektir.

sözlükte yakın olduğu kişilere bakında bile o güzel kalbinin rengi belli oluyor. olumlu algıla bunu. sanırım seni tanımam çok şerefli ve namuslu "gene mi pilav" denen soylu arkadaşın nick altına dayanır. o gün anlamıştım pırıl pırıl bir üstün yaratılan olduğunu. neyse, sürüne selamlar olsun...
yalancı ve düzenbazları takmaması gereken yazardır.
afrika tatilini tamamlayıp yurda dönmüş gezgin. bol aslanlı kaplanlı fotolar bekliyorum kendisinden.
yazılarıyla her daim güldüren, güldürürken de "adam yazıyor arkadaş" diye düşündüren yazar.

edit: ayrıca kendisi ne zaman bir köpekle karşılaşsa saldırıya uğrar. ancak sonra ite itliğini de bildirir.*
kötü söz sahibine aittir desem küfür içermediğinden anlamayacak olan yazar, şahsına küfür edip onurlandırmak istemiyorum.
durduk yere nick altıma kusmuş şahıs.
--spoiler--
akp li olmadığı için çıkar ilişkisiyle hareket etmez
--spoiler--
şimdi ben bu lafı kendi nick altımda söylediğime ve bu şahısı hedef almadığıma göre; yarası olan gocunur misali hemen ama ben kpss sorularını çalmadımkiee, akp den bir çıkarım yokkiee diye durduk yere savunmaya geçmesi kendisini ortaya koymuş, bravo.

zaten nick altına övgü düzen bir sürü ne idü belli olmayan, ermeni misin kürt müsün ne boksun dendiğinde feleğini şaşırıp demograsii diyerek gülünçleşen yazar var. bu soyu belirsiz tayfa içinde vatan sevgisi bulunan her yazarın nick altına aynı giriyi döşer, beyinleri bu kadar çalışıyor ne yapalım.