bugün

çok güzel olmakla beraber, son derece zarif ve asil bi görüntü çizen, sadece bu özelliğiyle bile takdir edilesi kişi.
mükemmel hatun, akılları baştan alabilecek güzelliğe sahip dünyalar güzeli...

(bkz: daha güzeli yaratılana kadar en güzeli bu)

http://img167.imageshack....=n7723796373785994xd2.jpg
(bkz: charlize therion)*
kıskanılası bir güzelliğe sahip holivud yıldızı.
'türkiye deki budapeşte ye bayılıyorum' diyerek gaf yapan hollywood yıldızı.
seneye tatilini milano'nun başkenti brüksel'de kutlayacağını açıklamış, moskova halkını sokaklara dökmüştür. güzelliğinin yanı sıra iq seviyesinin yüksekliği ile de ünlüdür.

edit: muhterem hanım efendinin avukatı falan mısın? yok ona göre yazıcam bundan sonra da, zatıalinize danışmadan bir patavatsızlık yapmayalım.
ülkemizde en çok *budapeşte'yi* beğendiğini söyleyen oscar ödüllü güzel oyuncu..
bir su damlası kadar güzel kadın.
bir insan hem masum, hem tatlı, hem çekici olabilir mi sorusuna olmuş işte dedirten kadın.
cani filminde makyajı yapanı da tebrik etmek gerek. bu kadını o hale getirmek herkesin başarabileceği bir şey değil.
film tanıtımında basın mensuplarından biri büyük bir cesaret örneği göstererek: "size bir soru sorabilir miyim"der. charlize theron muhtemelen film hakkında olduğunu düşünüp buyrun der. basın mensubu "ben sizin çalışmalarınızı çok beğeniyor ve sizi yakından takip ediyorum.sizinle evlenmek istiyorum. soruma gelince yatağın hangi kısmında uyumayı tercih ederdiniz"der.oluşan gülüşmelerin ardından Theron cevap verir: "muhtemelen senin olmadığın tarafta"...
güzel olduğu kadar da akıllıdır da bu hatun..
tek kelimeyle kasımda aşk başkadır...

(bkz: sweet november)
gözleri için saatlerce karşısına dikilip nöbet tutabileceğim güzellikte hatun. çok masum.
evindeki tuvaleti :

- "just pass the oscar*, it's right there"

diye tarif eden ve bana yeniden sarkilar soyleten kadin.

(#4036998)
kadınlara charlize theron öncesi ve sonrası olarak bakıldığında,
kanımca tanrının kadın yaratma üzerine olan dersin tezini yapmış, şeklinde yorumlamak mümkün.
iyide yapmış.....takdir ediyorum.
(bkz: yok böyle bişey)
yaratmak, sanat ise* bu sanatın en iyi ürünü charlize theron dur.
Erkeklerin zayıflığını ortaya çıkaran kadınlardan biri. Yeryüzünde milyonlarca sarışın güzel var ve hepsine aynı lafları edebiliyorlar. saçının teline bile, iki dakkada kurban olabiliyorlar. Binlerce güzel renkli göz var ve hepsine de 'karşında durup saatlerce dikilebilirim' diyebilirler. Oysa aşık veysel ne demiş 'ben güzele, güzel demem , güzel benim olmayınca' . Bilmem anlatabildim mi. Kötü oylayın hadi.
"Abi bu kadınla bi gece geçireyim sonra Zükümü kessinler" tarzında saçmalattıran erkeğin aklını başından alan, kadın demeye korktuğum (çünkü Ayşen gruda da kadın be abi)meleksi aktress.
jean seberg'e benzeyen aktris.

görsel
görsel

fikrimce jean seberg daha güzeldir.
şu dünyada kıskandığım, gıpta ile baktığım tek hatundur kendisi. aynı anda hem bu kadar tatlı, hem bu kadar çekici hem de bu kadar yetenekli olunmaz ki.
(bkz: çarliston)*
yoğun bakımda olduğu haberleriyle üzen güzel ötesi insan.

http://www.hurriyet.com.t...aber/12051014.asp?gid=229
Şuan yoğun bakımda olan oyuncudur. (bkz: gıda zehirlenmesi)
kasımda aşkı bir başka yaşamış yaşatmış hatun.
http://2.bp.blogspot.com/.../DkgoPYtHcE8/s400/878.jpg

insan değildir, insan suretindeki bir melektir kendisi!
şeytanın avukatı filminde müthiş oyunculuğuyla göz dolduran kadın. *