bugün

cani filmindeki performansıyla; kendini seksi, güzel, muhteşem, hayranlık uyandırıcı vs. gösterecek rollere saplanıp bir kısırdöngünün içinde oyunculuk yaptığını sanan hanımefendilere, bu işin aslında nasıl yapılması gerektiğini gösteren hoş kadın.
en iyi kadın oyuncu oscarını almış güzel sinema sanatçısı.

ayrıca isminin telaffuz edilişi çarliston biber türüne çok benzeyen sanatçı.
hala makyaj güzelidir.
makyaj güzelidir veya değildir. hiçbirimiz sabah yanında uyanmayacağımız için farketmemektedir.
fikrimce benim bildiğim en güzel kadındır.
sweet november filminde eski sevgiliye benzetip ağlatan kadın.
monster filminde her ne kadar mutasyona uğramış gibi görünse de o hali ile bile kendisine hayran olunmasını engelleyemeyen, tanrının yarattığı en güzel dişi.
nerelerden amerikanın artisi olunabileceğini kanıtlayan güzel.
dahada kimse ben güzelim demesin kadın güzellik kelimesinin karşılığı....iyide oyuncu hakkını yememek lazım.....
dünyanın en güzel kadını.asaletine kurban olduğum
(bkz: sana bakmak allah a inanmaktır)
dünyanın en güzel kadını. bir insan nasıl bu kadar güzel olur lan?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
makyaj güzeli olmayan oyuncudur. o makyajsız fotoğrafları düşük kalitelidir nedense ve eğer bir insan doğal olarak güzel değilse, bin ton makyaj yapılsa bile güzel olamaz. çünkü makyajda kişide var olan güzellik göze çarptırılır. *
dünyanın en taş kadınlarındandır. bi arkadaşım, amerikada restoranda görünce dili tutulmuş, apaçi gibi gözlerini kadının üstünden alamamış. amma velakin cnn televizyonunda röportaj sırasında şunları söylemiş " bekarım. benim de her kadın gibi bir erkeğe ihtiyacım var. ancak erkekler nedense benden kaçıyor."
chalizecim senin bi suçun yok içini ferah tut. onlar kendine güvenmeyen erkeklerdir. zaten bi cacık olmazlarmış. hem zeki hem güzel kadın isterler, karşılarına çıkınca anında arazi olurlar. senin gibi bi kadın nasıl yalnız, şu an error verdim.*
gülümsemesine hayran yok yok aşık olunacak kadın.
'bekarım. benim de her kadın gibi bir erkeğe ihtiyacım var. ancak nedense erkekler benden kaçıyor'
demiş. ben daha ne deyim arkadaş. özet; kendisi en beğendiğim hatunlardan biridir.
http://celebrities.biteus...6/03/Charlize_Theron3.jpg
gerçekten çok muazzam bir güzelliği vardır.

bu hatundan kaçan adam adam değildir lan.
görsel
boynunu emdirip söyleşiye gitmiş oyuncu.
milletin neresini beğendiğini çok merak ettiğim hatundur. şu tipe bak ya!

görsel
altın saçları yeter dediğim güney afrikalı güzel.
varolan en güzel "insan" örneklerinden biri.

http://www.turkcealtyazi....rlize-theron-fe69901e.jpg

buna çirkin diyeni allah taş eder ...
kimsenin g.afrika doğumlu olduğuna inamıcağı dünya güzeli bir hatun.
"pilotun karısı" filmindede iyi bir oyunculuğu vardı.
müthiş güzelliği ile dikkat çeken güney afrikalı aktrist. yirim!

görsel
seksi ve güzeldir sıradışı olması ile o bir stardır.