1. 1.
  http://www.change.org
  Nerede olursa olsun herkese görmek istediği değişimi gerçekleştirebilmesi için olanak sağlıyoruz şeklinde imzası olan site.sanal ortamdan düzenlenmek istenen, sesinizi biryerlere duyurmaya çalışabileceğiniz kampanya platformu.

  kısaca birşeyler demek istiyorum. sözlükte o kadar abuk sabuk başlık entryler var ki görünce şaşmamak elde değil. ama şöyle düşünürdüm bunun yanında bilgi dolu mesajlarda var.. Artık o düşüncem de kayboldu denecek kadar azaldı. böyle faydalı amaca yönelik bir site için kimsenin diyecek iki kelimesinin olmaması sözlüğün içinde bulunduğu durumu ne kadar kötü olduğunu göstermeye yetiyor bence. Sadece bu başlık için demiyorum. sol frame e bakıyorum neler var diye ;
  (bkz: seksin ilk adımı)
  (bkz: cevabı uff snne be slk olabilecek şarkı sözleri)
  (bkz: sözlükte yazan kız ne kadar güvenilir olabilir)
  (bkz: ofiste sifonu çekmeden sıçanlar)
  (bkz: haşmet abi senin hanımı şurada becersem ne dersin)

  bunlar nedir allah aşkına..
  10 ... seviyorsevmiyorseviyorsevmiyor
 2. 2.
  (#18212781)
  1 ... seviyorsevmiyorseviyorsevmiyor
 3. 3.
  intihar eden yunusları bu psikolojik buhrandan kurtarmak amacıyla düzenlenmiş yunuslara özgürlük kampanyasına ev sahipliği yapan sitedir. Destek olunmalıdır.
  (bkz: yunuslara sahip çıkalım)
  3 ... kendi basinin belasi
 4. 4.
  http://www.change.org/tr/...cezayi-almasini-istiyorum

  gibi kampanyalara olanak sağlayan platformdur. sözlük ahalisi bir ima da siz atın. hatta paylaşın.
  1 ... kimera
 5. 5.
  harika bir oluşum. hani imzaladık gitti gibi de değil olay. başarıya ulaşılıyor ve sizi de haberdar ediyorlar. mutluluk sebebi yani, çogüzel.
  1 ... peder
 6. 6.
  toplumsal muhalefetin kalesi.

  https://www.change.org/tr...utm_source=share_petition
  ... islak guru
 7. 7.
  iyidir. hoştur. ancak bu siteden haberdar olup kafalarındaki her sorunu çözebileceklerine dair umut besleyen kişilere gerçeği söylemek gerekirse; bu tür imza odaklı kampanya siteleri; doğal hayatı koruma, çevre sorunlarına ilişkin toplumsal hatta küresel destek almakta ve protesto organize etmekte her ne kadar çok işe yarıyor olsalar da çevre ve doğal hayatın korunmasının haricindeki meselelerde pek de sonuca ulaşıldığı görülmemiştir.

  kısaca demek istediğim şu ki; bir yunusun ve kutup ayısının yaşamasını 7 den 70 e herkes, herhangi siyasi görüşü destekleyen birisi ister. fakat bunun dışındaki konular globallik bir yana ülke içi bir destek oluşturmakta bile görüş ayrılığına neden olan meseleler olacaktır. en fazla birkaç bin imza toplamakla yetinilir. ve bu da bir şeylerin değişmesi için pek de yeterli bir sayı değildir. ama soyu tükenen hayvanlar ve çevre kirliliği ile ilgili çok güzel sonuçlara ulaşılabileceğinin tekrar altını çizmemde fayda var.
  1 ... architectus
 8. 8.
  güzel bir site, olumlu hareketleri var ama eğer bir kere e-imza attıysanız, mail kutusu tecavüzü başlayacaktır. artık öyle bir hal aldı ki, okumadan silmeye başladım.
  -1 ... edi paul
 9. 9.
  habire mail gönderen site.
  tabi maillerini direk okumadan çöp tenekesine gönderiyorum.

  (bkz: siklenmiyorsun artık çık git mail boxımdan)
  -1 ... protest sanayici
 10. 10.
  dünyanın en iyilerinden olacağına ve dünyaya yön verecek bir şey olacağına inandığım site.
  1 ... la sagrada familia