4. nesil hiperaktif koala.
4. nesil "dayyyttt" nidalarıyla aramıza düşen kırmızılı kadın. *
muhtemelen çernobil yazmak istemiş, fakat klavyede b ile n harflerinin yanyana olmasından dolayı çernonil yazmış, daha sonra da bunu kendine nick olarak benimsemiş heralde diye düşündüğüm an itibariyle online yazar. hoşgelmiş nesildaş *
davacıyım hakim bey yanlışlık falan yok. kendi rızamla, her dokunduğumu kurutma özelliğimden yola çıkarak benimsediğim, sonuna ismimden kırıntılar döşediğim, sonra da afiyetle kullandığım nickimdir. *
kayitliokur info'nun deli moderatoru. kendisine insanlik di$i bir $arki * olan foolish casanova'yi hediye ediyorum. "$ad ap! $ad ap! foli$ kazanova..." nihohahaa!

(bkz: uludag forum)
kayıtlıokur.info'nun kırmızı moderatörü.
(bkz: sana kırmızı çok yakışıyor)
saate 910 km hızla popülaritesini arttıran yeni bir yazar. anlayamadım.

(bkz: hacı ne iş)
kömür diyarının * güzeli,alışkanlık yapan can insan, kanka. ortalıkta kırmızı ayakkabıları ile dolaşması, görülmesi lazımdır. istediği kadar halıda çamurlu ayakkabılarıyla gezebilir. * *
ilk gunden co$mu$tur. (bkz: ucur beni hayvan) ahhahahaha!
ismi nil olan yazardır.**
ben aslında buzdolabıyım der ama * acayip komik mod kişisidir kendisi. hoşgelmiş. *
hani olur ya ilkokuldan bi arkadaşınızı görürsünüz yıllar sonra, beni o denli sevindirmiş şaşırtmış kişidir kendisi. bilemedim.
çok değişik bir insandır kendisi. an gelir böyle pamuklara sarıp saklamak istersiniz, an gelir bir kaşık suda boğmak istersiniz. ama candır can. kendisine hoş geldin diyoruz ve selam ediyoruz. *
bugüne kadar sözlükte varlığından bihaber dolaştığım ama bugün itibarı ile hemen hemen bir çok başlıkta entrisine denk gelip 'hmmm ne güzel yazmış diye' düşünmeme neden olmuş ve dördüncü nesil olduğunu öğrendiğim sözlük yazarı. * *
anlayışlı , güler yüzlü, çok uzaklardan bile insanı güldürmeyi başarabilen muhterem kişi.
mesajı yanlışlıkla ona gönderiyorsunuz süper bir cevapla gülmekten yere yatırıyor. hep mesaj göndermek istediğim, özellikle yanlış mesajlar olmasına dikkat edeceğimdir. * * *
sözlüğe hızlı bir giriş yapmasıyla başları döndüren taze kanlardan biri. hoşgelmişler, kırmızı halı seremedik ayakları altına mazur görsünler.
korktuğum tek kadın. çılgınlığı ile tanınır çevresinde, eli sopalı bir imaj sergiler. ayrıca yazar olduktan sonra çılgın okur kitlesini yarı yolda bırakmışlığıda vardır buda buna buradan sitemimdir.
dayyyyttt.
çılgın okurların kırmızılı kadını,modların en güleci,bilinmeyen abuk sabuk muhabbetlerde bile insanın icini açan mükemmel ötesi yazar. bir insan her seferinde gülümseme yaratır mı sorusunun cevabı
her ne kadar kırmızı rengini yakıstırsalarda b.k renginin gabbly de onu actığını söyleyen tek kişiyimdir herhalde.
asabi olup bunu en cok bana yansıtsada sevilesi kişi
neşe kaynağı

cern- zupzup rengini değiş hemen !
zup- peki cıkıyorum.
cern- aa harbi cıktı
---------------------
zup- geldim cern. nasıl olmus bu renk
cern- diğeri daha güzeldi .
zup- tamam tekrar cıkıyorum . * *
doyumsuz insan *
hayata benden 32 gün sonra başlamış ve o gün bugündür yanımda olup eksiklerimde tamamlıyıcı, tamamlanmışlarımda bonuscu olan, ömrü hayatımda içine ikimizin girdigi kahkahası bol anlarımda en ince ayrıntım.yaradanın onun için çizmiş oldugu tüm resimlerde siyah renge yer vermedigi can. neden seni düşünürken arka fonda hep bembeyaz şarkılar çalıyo ki?

canım kuzim, süt kardeşim daha da ötesi herşeyim.
ayar vermeyi yeni öğrenmiş 4.nesil yazar.başarılar. (bkz: #1937355)
önyargısız, seviyeli, (bundan sonrasi benim fikrim değil) çıtır, dolgun dudaklıymış. valla ben de başkalarının yalancısıyım. kendisine de başarılar dilerim. bu arada iyi ayar veriyor ben şahitim.

attention editi: serii bi şekilde art arda 15-20 tane ayar verebiliyor. aman diyim başka da bişi demiyim.
çernobil yazarken elim kaydı derse nikini anlayabileceğim yazar.
benzerleri (bkz: hirosinan)
(bkz: nagazeki)