bugün

uzun bir aradan sonra yeşil sahalara bomba gibi dönen kuzenim/kankam/kardeşim...

hayat hep değişiyor, buna rağmen seni düşünürken arka fonda çalan şarkılar aynı.
bir ya$ daha buyumu$. nice yillara demek istedigim kirmizili kadin. $eytan misin melek misin yoksa sanki benden yurekli misin? ahahaha.
doğum günü kutlu olan kırmızılı şuh kadındır kendisi, seviyoruz ailecek. *
(#2388150) ile ismini öğrenmiş olduğumuz yazar.
kırmızının en çok yakıştığı, her söyleceğim kelimenin fragmanını kendı cumlelerıyle hazırlayan, kızlar esprı yapamaz saçmalığına kapak olsun diye dünyaya gelmiş 24 senedır ilk ayakta tekim.
ilk gördüğümde çernobil olarak okumuş olduğum nick.
nickmiş tabi sonradan öğrendim.
entryleriyle güne keyif katan, kelimeleriyle kimi zaman ağlatan, kalbimin bir yerlerine dokunan nesildaşım yazar.
anlatılmaz yaşanır. *
hapşurmaktan ekranı salya sümük kaplanmış olan kişidir. ayrıca son zamanlarda iş arkadaşlarından kendine menapoz bulaştığını iddia ediyor, hayırlısı. *
hakkında bu kadar çok entry girilince öldüğünü sandığım yazarı. ama ölmemiş kahretsin.
sol framede adımı çok sık görünce öldüm sandığım kendim(!) ölmemişim yaşıyorum düşmanlarım çatlasın nihahahahaahah...
(bkz: canın cehenneme dostum)*
kırmızılı şuh kadın. kankam. *
kannımca ikinci "n" yerine "b" yazacakken bir yanlışlık olmuş yazar kişisi.
(bkz: cernobil)
gün içerisinde ciyak ciyak bağırarak beni intihara teşvik eden yazar kişi. * swh
kavga etmekten hoşlandığım insan.
ama ilk zamanlar daha bir agrasif, daha bir hayat doluydu.
söylediği şeyler uğruna deli kavga ederdi.
artık kırdılar şevkini*, büyüyor desem değil.
halen daha bir paket eti cin için nice yaramazlıklar yapar.
şöyle sağlam bir kavga çıkarsada, atışsak.

ayrıca bakınız;
wella sarışını.
karadeniz kizidir kendileri bazen essegin kulagina su kacirsa da kusuruna bakilmamasi gerekendir.
aylar sonra sözlüğe gelerek beni benden alan 25 yıldır yanıbaşımdan ayrılmayan hiç sevmediğim insan... ne sevecem bırakıp gidiyo beni!

evleniyor resmen. mutluluğu almış omuzlarına hayalindeki beyaz atlısına gidiyor koşar adım. ben kime iş çıkışında en mahalle karısı tadında camdan "çay at geliyorum" diyecem şimdi? kimle sabahlara kadar dedıkodu yapacam? ortanızda yatsam? o da mı olmaz. gözlerimi kaparım lan. tamam be tamam.

küstüm oynamıyorum.

edit: lan eksiliyen manyak mısın kardeşim sen? senin mi ortanda yatayım dedim? 25 yıllık kuzenimi benden daha iyi tanıyosan tanımı sen yap aq!
son entrysini "5" yıl önce giren dördüncü nesil yazar.
çatır çatır sıçan ve bununla gurur duyan yazar. * *

(#1904586)

(bkz: çatır çatır sıçmak)