bugün

çatır çatır sıçan ve bununla gurur duyan yazar. * *

(#1904586)

(bkz: çatır çatır sıçmak)
son entrysini "5" yıl önce giren dördüncü nesil yazar.
aylar sonra sözlüğe gelerek beni benden alan 25 yıldır yanıbaşımdan ayrılmayan hiç sevmediğim insan... ne sevecem bırakıp gidiyo beni!

evleniyor resmen. mutluluğu almış omuzlarına hayalindeki beyaz atlısına gidiyor koşar adım. ben kime iş çıkışında en mahalle karısı tadında camdan "çay at geliyorum" diyecem şimdi? kimle sabahlara kadar dedıkodu yapacam? ortanızda yatsam? o da mı olmaz. gözlerimi kaparım lan. tamam be tamam.

küstüm oynamıyorum.

edit: lan eksiliyen manyak mısın kardeşim sen? senin mi ortanda yatayım dedim? 25 yıllık kuzenimi benden daha iyi tanıyosan tanımı sen yap aq!
karadeniz kizidir kendileri bazen essegin kulagina su kacirsa da kusuruna bakilmamasi gerekendir.
kavga etmekten hoşlandığım insan.
ama ilk zamanlar daha bir agrasif, daha bir hayat doluydu.
söylediği şeyler uğruna deli kavga ederdi.
artık kırdılar şevkini*, büyüyor desem değil.
halen daha bir paket eti cin için nice yaramazlıklar yapar.
şöyle sağlam bir kavga çıkarsada, atışsak.

ayrıca bakınız;
wella sarışını.
gün içerisinde ciyak ciyak bağırarak beni intihara teşvik eden yazar kişi. * swh
kannımca ikinci "n" yerine "b" yazacakken bir yanlışlık olmuş yazar kişisi.
(bkz: cernobil)
kırmızılı şuh kadın. kankam. *
(bkz: canın cehenneme dostum)*
sol framede adımı çok sık görünce öldüm sandığım kendim(!) ölmemişim yaşıyorum düşmanlarım çatlasın nihahahahaahah...
hakkında bu kadar çok entry girilince öldüğünü sandığım yazarı. ama ölmemiş kahretsin.
hapşurmaktan ekranı salya sümük kaplanmış olan kişidir. ayrıca son zamanlarda iş arkadaşlarından kendine menapoz bulaştığını iddia ediyor, hayırlısı. *
anlatılmaz yaşanır. *
entryleriyle güne keyif katan, kelimeleriyle kimi zaman ağlatan, kalbimin bir yerlerine dokunan nesildaşım yazar.
ilk gördüğümde çernobil olarak okumuş olduğum nick.
nickmiş tabi sonradan öğrendim.
kırmızının en çok yakıştığı, her söyleceğim kelimenin fragmanını kendı cumlelerıyle hazırlayan, kızlar esprı yapamaz saçmalığına kapak olsun diye dünyaya gelmiş 24 senedır ilk ayakta tekim.
(#2388150) ile ismini öğrenmiş olduğumuz yazar.
doğum günü kutlu olan kırmızılı şuh kadındır kendisi, seviyoruz ailecek. *
bir ya$ daha buyumu$. nice yillara demek istedigim kirmizili kadin. $eytan misin melek misin yoksa sanki benden yurekli misin? ahahaha.
uzun bir aradan sonra yeşil sahalara bomba gibi dönen kuzenim/kankam/kardeşim...

hayat hep değişiyor, buna rağmen seni düşünürken arka fonda çalan şarkılar aynı.
benzerleri (bkz: hirosinan)
(bkz: nagazeki)
çernobil yazarken elim kaydı derse nikini anlayabileceğim yazar.
önyargısız, seviyeli, (bundan sonrasi benim fikrim değil) çıtır, dolgun dudaklıymış. valla ben de başkalarının yalancısıyım. kendisine de başarılar dilerim. bu arada iyi ayar veriyor ben şahitim.

attention editi: serii bi şekilde art arda 15-20 tane ayar verebiliyor. aman diyim başka da bişi demiyim.
ayar vermeyi yeni öğrenmiş 4.nesil yazar.başarılar. (bkz: #1937355)
hayata benden 32 gün sonra başlamış ve o gün bugündür yanımda olup eksiklerimde tamamlıyıcı, tamamlanmışlarımda bonuscu olan, ömrü hayatımda içine ikimizin girdigi kahkahası bol anlarımda en ince ayrıntım.yaradanın onun için çizmiş oldugu tüm resimlerde siyah renge yer vermedigi can. neden seni düşünürken arka fonda hep bembeyaz şarkılar çalıyo ki?

canım kuzim, süt kardeşim daha da ötesi herşeyim.