1. 1.
    Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Hasan ismail Hikmet,
    kopya çekerken kendisini yakalayan araştırma görevlisi Ceren Damar 'ı öldürdü.
    ceren damar görevi başında öldürüldü.
    7 -1 ... mukukulu
  2. 2.
    Sözde hukukçu olacak bir pislik tarafından katledilen kadın.

inşallah hapishanede çürürsün.
    20 -4 ... lagrimilla
  3. 3.
    ibrahim kalının komşusuymuş.
    https://www.sozcu.com.tr/...in-komsusu-cikti-2970567/
    1 -1 ... recomax
  4. 4.
    allah rahmet eylesin.
    4 -1 ... true
  5. 5.
    ceren damar
    9 -1 ... zero two
  6. 6.
    4.sınıf hukuk fakültesini okuyan biri mi yaptı bu hainliği ? gerçekten yıkıldım şuan. Bu ülkede üniversite okumayı hak etmeyen o kadar çok insan var ki şimdi bunu daha net görüyorum. Hocaya üzüldüm gerçekten mekanı cennet olsun.
    4 ... iiiblacktoothiii
  7. 7.
    ölümü üzmüştür. allah rahmet eylesin.

daha; doğru olmayı, dürüst olmayı, adil olmayı bile öğretemediğiniz bu kayıp nesil, ileride adalet dağıtacak öyle mi! vah ki vah. köpekler sıçsın sizin eğitim sisteminize. siz bu sistemle ancak; yalancı, katil, düzenbaz, sahtekar, rüşvetçi, üçkağıtçı, dalkavuk yetiştirirsiniz.
    7 -1 ... susbi
  8. 8.
    Onune geleni o universite kapisindan sokarsan olacagi bum sen 12 yilda egitemedigin adamin universite de mantikli davranmasini nasil beklersin amk?

Ailesinin basi sagolsun... Bedavadan kayan hayat...
    5 -1 ... ruut altmis alti
  9. 9.
    Görevini layıkıyla yapmak isterken öldürülmüş.tarifsiz bir acı...

Ulan gerizekalı ulan aptal herif...

Lan farzet üniversiteyi bitiremedin lan ne olurdu gerizekalı...

Kendi salaklığınız, cahilliğiniz yetmiyor bi de can alıyorsunuz, can yakıyorsunuz!

Çıldırmamak elde değil bu ülkede!
    9 ... mavi huydur bizde
  10. 10.
    Büyük vahşet. Allah rahmet eylesin.

Asıl sorun şu; Bu karaktersiz orospu çocuğu cinayet işlemeseydi hukuk diploması alıp en kötü ihtimalle avukat olacaktı.

Ülkenin geldiği noktaya bak amk! Adalet araması gereken insanlar vahşi katiller oluyor. Sistem hukukçu yerine katil yetiştiriyor.
    9 ... serdarsl06