1. 1.
  hastalanan kardeşime (2 yaşındaydı o zaman) menenjit teşhisi koyup "1 hafta hastanede yatıp kontrol altında kalmazsa ölür" diyip elimizi ayağımızı titreten akabinde isviçre hastanesine götürdüğümüzde sadece boğazlarında şişkinlik ve zatürre başlangıcı olduğunu öğrendiğimizde gözünü para bürümüş onca orospu çocuğunun çalıştığını anladığımız pislik yuvası. ilaçlarla 2 günde bişeyi kalmamıştı kardeşimin. daha önce de anneme kadın hastalıkları ile ilgili "bilerek" yanlış teşhis koyarak ameliyat etmek istemiştir bu köpek yavruları. tanıdığınız ne kadar eş dost komşu varsa söyleyin sakın ola gitmesin buraya. bunlar insan değil.

  eski adı meyan hastanesidir buranın. bi arayın bakalım google'dan ne boklar yenmiş burda.
  1 ... arjen robben
 2. 2.
  eski adı meyan olan hastane. bırak elini verip kolunu kaptırmayı, kolunuzu verip bacağınızı alamazsınız burdan. böyle insan kazıklayan hastane çok sayıda vardır belki ama şu an en son kazığı kendilerinden yediğimizden taze taze yapmak istediklerimi açıklayabilirim. mesela burda çalışan ne kadar doktor, hemşire, görevli varsa hepsini birbirine misina ile dikmek ve manyetik rezonans ile görüntüleyip eserimi izlemek istiyorum. saw 6'yı izledikten sonra daha yaratıcı fikirlerle gelebilirim, belli olmaz.
  2 ... carriye roxalina
 3. 3.
  Kayıt sistemleri sikko olan hastane.

  Başımdan geçen bir olayı anlatacak olursam ;

  Efenim bu hastaneden online randevu sistemi üzerinden randevu aldım. Hafta içerisinde beni aradılar ve dediler ki doktorunuz izne ayrıldı. Randevunuzu başka bir tarihe kaydıralım mı? Dedim tamam. 2 hafta sonraya kaydırdık randevuyu. 2 hafta sonra , yani bugün , hastaneye gidip randevum olduğunu söylediğimde , ama sizin doktorunuz 1 ocak'a kadar yok dendi. E dedim böyle böyle aradınız randevu tarihi değişti. Yok diyo aramışlar ama ulaşılamamış size diyo. Dedim arandığımın kaydı duruyordur telefonumda isterseniz açayım bakalım kaç dakika konuşmuşuz. Böyle aralarında bi süre bakıştıktan sonra başka bi doktora yönlendirelim dedi. Tamam dedim. direk 80 tl istedi. Dedim neye 80 tl bi dur randevu saat kaçta ? Ben işten çıktım geldim dedim. Randevu için belirli bir saat olmadığını , doktor geldikten sonra asistanına söyleyeceklerini ve uygun bir zamanda beni alacaklarını söylediler. Dedim ben öyle bekleyemem işten çıktım geldim vaktim yok fazla dedim. Başka ne zaman var dedim. 7 temmuz dedi. Fak det şit dedim çıktım gittim.
  ... kozmikadam
 4. 4.
  Kesinlikle acil durumlarda gidilmemesi gereken hastane.

  Farz edelim gece acil bir durum oldu gittin. Acilde doktor yok ki. Temizlik yapan kişiler doktoru arar beklemeni söyler.
  Farz edelim doktorun gelmesini bekledin. yarı uyanık muayene etti, kan, idrar tahlilleri ve ultrason istedi. Kanını verdin ama tahlil edecek laborant yok ki. Hadi ultrason desen doktora ulaşılamaz ki..

  Netice 05:00-08:30 arası sadece serum yediğinle kalırsın.

  Gerçek bir muayene yok, tahlil yok, çözüm yok..

  işin güzel tarafı başka gelen tek bir hasta yok. Demek insanlar acıyla tecrübe etmişler..
  1 ... morenica