bugün

central hospital

Kayıt sistemleri sikko olan hastane.

Başımdan geçen bir olayı anlatacak olursam ;

Efenim bu hastaneden online randevu sistemi üzerinden randevu aldım. Hafta içerisinde beni aradılar ve dediler ki doktorunuz izne ayrıldı. Randevunuzu başka bir tarihe kaydıralım mı? Dedim tamam. 2 hafta sonraya kaydırdık randevuyu. 2 hafta sonra , yani bugün , hastaneye gidip randevum olduğunu söylediğimde , ama sizin doktorunuz 1 ocak'a kadar yok dendi. E dedim böyle böyle aradınız randevu tarihi değişti. Yok diyo aramışlar ama ulaşılamamış size diyo. Dedim arandığımın kaydı duruyordur telefonumda isterseniz açayım bakalım kaç dakika konuşmuşuz. Böyle aralarında bi süre bakıştıktan sonra başka bi doktora yönlendirelim dedi. Tamam dedim. direk 80 tl istedi. Dedim neye 80 tl bi dur randevu saat kaçta ? Ben işten çıktım geldim dedim. Randevu için belirli bir saat olmadığını , doktor geldikten sonra asistanına söyleyeceklerini ve uygun bir zamanda beni alacaklarını söylediler. Dedim ben öyle bekleyemem işten çıktım geldim vaktim yok fazla dedim. Başka ne zaman var dedim. 7 temmuz dedi. Fak det şit dedim çıktım gittim.