bugün

diyarbakır belediye başkanı osman baydemiri makamında ziyaret ederek yere göğe sığdıramayan; 'bedel ödemeye hazır insanlardan hoşlanıyorum' tarzı öksüren eşcinsel.
ibnenin bayragi taşıyanı.
bakmayın modacı tasarımcı geçindiğine o bir tüccar terzi.
mardin'de moda evi açmaya karar verdikten sonra, memleketi gay'lerin basmasına neden olan modacı.

(#5003357)
sabetay olduğu söylenen kişi.nerede söylendiği için efendi 2
mesleğinde başarılı,kültürlü ve sosyal konularda birikimi olan bir insan.Gay olduğunu açıkça ilan ediyor.olabilir tabi diyecek bir şey yok ama özendirici olmamalı.hangi insan çocuğunun eşcinsel olmasını ister.bu tür insanları küçümsemek değil kasdim ancak,toplumun geleceği olan yetişen nesil özendirilmemeli bu tür durumlara.
Dün izmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü Mezuniyet Defilesindeydi kendisi.Defile sırasında podyumda bulunan erkek mankenlerden birini fena süzdü baştan aşağı..
AKP'li olduğunu her fırsatta dile getiren Muhafazakâr eşcinsel..
yavuz sultan selime benzeyen modacı *. bıyık, burun, küpe... herşeyi aynı lan * * *
http://img196.imageshack....mg196/4913/ipekcimbom.jpg

pek yakışmış.

Galatasray'ın mor formasını beğenmiş modacı.Forma hakkındaki yorumu;

Çok ama çok beğendim. Mor en sevdiğim renktir, yüzyıllardan beri asaletin rengidir. Aynı zamanda muazzam pozitif bir enerjisi vardır. Bir Galatasaraylı olarak, mor gibi bir rengin de ancak Galatasaray'ın taşıyabileceğini düşünüyorum. Morla sahadaki yeşilin yakıştığı kadar da başka hiçbir renk yakışmaz, mor formalarla sahada daha da bir aslan olacaklar.
aramızda kalmasın adlı programa, ellerinde kınasıyla ve taktığı yüzükle katılıp nişanlandığını açıklayan modacı. hayırlı olsun efendim.*
hakkında entry girilince hamile kaldı zannettiğim modacı.
nişanlanmış kendisi.
allah tamamına erdirsin diyor, damat ve damata mutluluklar diliyoruz.*
nişanlanmış olan kaytan bıyıklı ilginç kişilik. hollanda'ya uçak bileti alacakmış.
aramızda kalmasın adlı programda 'ben her cins tarafından aldatıldım eğer boynuzlarımız gözükseydi ben takılmaktan yolda yürüyemezdim' diyen varlık...
(bkz: delikanlı)
62 yasina girmis gay terzi.
http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/08/15
cinsel kimliğini saklamadığı için ayıplanan modacı.
Bıyıksız görsem şok olacağım insanlardandır.
(bkz: cemil ipekci nin pembe mayo giyinmesi)
saba tümer in programında kendisiyle dalga geçilmesinden hoşlandığını açıklamış modacı. doğrularının ardını şiddetli yanlışlarla doldurmuş , hayatı, siyasi fikirleri hakkında önemli bilgler vermiştir. ayrıca bu hafta resmi sitesinin açılışı varmış cafcaflı bi törenle açacakmış.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
saba tümer in programında "medya da benimle dalga geçenler arasında bu işi birlikte yaptığım insanlar bile var. en sonunda katıldığım parti ve davetlerde karşılaştığım olaylar anlatacağım o olacak" sözüyle aba altından pek kullanmadığı sopasını gösteren modacı.
bıyıklarına hasta olduğum insan, pek te yakışıyor kendisine. hep böyle kal.
"muhafazakar eşcinsel" kavramını ilk kendisinden duyduğum, kendisine de pek bi yakıştırdığım bıyıklı eşcinsel. hayatında bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz kendisine efenim.