çevreside dahil kaç sene geçerse geçsin yaşlanmayan, ölmeyen bir çigzi kahraman, sarı çıyan.*
harika bir çizgi film. cine 5 defalarca veriyor da izliyoruz...
hangi açıdan bakarsan bak saç şekli hep aynı olan çizgi film karakteridir.
haftaiçi birgün ve saat benim için cidden erken. annemin "kahvaltı hazır, uyanın artık" sözleriyle yatağımdan kalkmış, zar zor yüzümü yıkayıp, mutfağın yolunu tutmuşum. televizyon açık ve karşısında babam oturuyor. masadaki yerimi kapıp, televizyona baktım ve... yıllardır bana "büyüdüm artık diyip durursun, ama hala çizgi film izliyorsun" diyen büyüğüm, babam; televizyon karşısında çizgi film izliyor. işte babamın severek izlediği, ben seyrettiğimde de laf etmediği tek çizgi film, cedric. sevilerek izlenmesi doğal karşılanan komedi fırtınası. *
"8 yasindaysaniz ve asiksaniz hayat gercekten de cok güzel"

en tatli en sempatik ve en komik cizgi karakteri icinde barindiran cizgi film.
hoş bir çizgi film.
zaytungun haberine göre bu sene 9. yaş gününü kutlayacak olan çizgi film karakteri.

(bkz: sekiz yaşındaysanız hayat gerçekten güzel)
gerdeğe davul zurna eşliğinde yollayacağım karakterdir.*
yıllardır 8 yaşındaki çizgi film karakteri.
-son "işte budur" olarak eklenen enrty'leri- diye bir şey var ya hani. oraya baktığınızda sekiz adet entry'sinin birileri tarafından "işte budur" olarak eklendiğini görüyorsunuz. yazmış işte kız bi şeyler, döktürmüş yani ki o butona basmış insanlar. lakin sekizine de tıklıyorsunuz sekizi de yok. ya olmadı bu şimdi. *
lisedeki beğendiğim çocuğa koyduğum lakap.
sözlüğün en genç yazarıdır.
(bkz: sekiz yaşındaysanız sözlük çok güzel)
48 yaşındaysanız ve cedric size hala kendini izlettirebiliyorsa, hayatınızın taa amk!

bir çizgi filmdir efendim, oldukça keyiflidir de.
8 numaralı formama ismini yazdıracağım çizgi film karakteri.
--spoiler--
-çen'in beni sevdiğinden eminim, öyle olmasa ona karşı yaptığım hatalar için bana o kadar çok sinirlenmezdi!
--spoiler--
gün itibariyle özel sebeblerden ötürü artık sevmediğim çizgifilm.
çenini de al git cedric. nefretimsin artık !
hala 8 yaşında olan tek cizğifilim karekteri.
chan adlı bir çinliye aşık minik sarışın çizgi karakterdir. tekrar bölümlerini bile severim.
dedemin bile her gün internetten izlediği çılgın çocuk.
hep 8 yaşında olan hiç büyümeyen idolüm.
elim kadar velet, benim kadar entrysi var.

çizgi film karakteri olan. sözlük yazarını zaten tanımıyorum, görmedim, konuşmadım, duymadım, sevmiyorum.
asıl cedric le hiç bağlantısı olmayan her yıl bi yaş daha büyüyen ama bunu belli etmeyen, kafa dengi , iyi huylu , yeri geldiğinde inatçı, duygusal ama sert yani o biiiiiir dışı kıtır içi bal * zlm
gülüşünü içtenlikle hissedebilirsin, hemen mutlu olur,sevecen. fdn
hala izlerim.
chen'i ne zaman yatağa atacağı merak konusu olan karakter.
ahh chen benim tatlı çöreğim doğu incim.
(bkz: 8 yaşındaysanız ve aşıksanız hayat gerçekten güzel) *