bugün

dış kaynaklı güçler tarafından bizim takıma(mavi takım) verildiğini tahmin ettiğim kişi. oyun bittiğinde maşaallah gökkuşağını andırıyordu kendisi. *
paintball da çığır açmış cengaver şahıs..mavilerden bir diğeri..takımdaşım, silah arkadaşım, askerlik arkadaşım..tabuda ancak dürbünle görebildim kendisini..*
yaptığım kişilik analizine tıpa tıp uyan, sonuç olarak dünyanın en tatlı cadısı olarak tanımlanmış yazar...
yani öyle bir tatlı cadı ki kinder yumurta al o çikolatanın içinden cadı çıksın yine, tatlı cadı...
(bkz: 8 yaşındaysanız aşk çok güzel)
(bkz: 8 yaşındaysanız hayat çok güzel)
(bkz: 8 yaşındaysanız bazen hayat çok zor olabiliyor)
ve
daha
niceleri
çinli sevgilisine doğu incim- üzümlü kekim gibi isimler takan, "anam bulamadık şöyle biri beaa" dedirten 8 yaşında olmaktan çook mutlu olan sarışın mavi gözlü şirin kısa küçük çizgi film kahramanı.bir de bu çocuğun arkadaşlığından iş çıkmaz zanlımca.çıkar ilişkisi onunkisi...
sözlüğün en sevimli, en sempatik, en güzel, en şeker, en huysuz, en sinirli,en inatçı yazarıdır...
uludag sozluk piknik yapıyoruz zirvesi'ni erkenden bırakıp gitmek zorunda kalan ve çok şey kaçıran yazarlardan hemen ertesinde istanbul halı saha macı yapıyoruz zirvesine katılmak istediğinden bahsedip birde kaleci sıkıntımızıda giderebileceğinden bahsetmiştir * her ne kadar yaptığı kek'i yiyemesemde sözü var bidahaki zirveye mutlaka yapıcak. ayrıca hakkında düşündüklerim bu kadarla sınırlı değil, entrylerine rastlamadığım için kendisini bu bilgi topluluğu içerisinde sadece zirvelere katılan yazar olarak anacağımıda belirtmek isterim...
şirinliği ve sohbetinin keyfide "zirvelere bekleriz" denilecek yazarlardan.
adamı deli eden yazar..siz siz olun bulaşmayın..zeki, ukala, sinir bozucu, inatçı, gıcık..her türlü şey var..diyorum ya uğraşılmaz, adamı deli eder.."cedric in mi var derdin var" arkadaş..aman diyim.. * ama brownisi güzeldi.. (bkz: yiğidi öldür hakkını ver)
beni çok mutlu eden bir sürpriz yapmış, ayrıca browniesi ile midemi şenlendirmiş, gülümsemesi ile insanın mutluluk hormonunun artmasını sağlayan yazardır.*
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.