bugün

(bkz: unutkan)
arada sırada stvde izledigim, gayet güzel bi çizgi film oldugu kanaatine vardıgım ve elemanın ve ailesinin hiçde fransıza benzemedigini tespit ettigim güzel çizgi film...
işyerinde sürekli başımızın etini yiyen çok geveze insan yazar.*yaptığı keklere sıvı yağ yerine sıvı bulaşık deterjanı koyduğunu söyler.*ayrıca bildiğimiz cedricle alakası yok.*
minik ufacı tefecik içi dolu yaramazlık bi yazar...yaklaşmayalım yazar. sonra annesi kızar.bugün c.tesi yarın pazar. uzaklaşayım azar azar... *
sözlüğün en zeki, en ayarcı yazarlarından. severek takip ediyoruz.

(bkz: cedric i severek takip edelim kampanyası) *
Fildişi sahillerinin 1983 doğumlu golcüsü. şu anda leccede oynuyor sanırım. 2006 almanyada izleme şansını bulacağız sanırım cm de de çok iyi bir oyuncudur oynayan arkadaşlara tavsiye ederim
bana browni cezasını ödemeyen yazar. o kadar ısrar ettim, yapmam diyor kardesim.. * *

(bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
benden daha popüler olmasından korktuğum yazar...
(bkz: cedrici gördüğümüz yerde vuralım kampanyası)
bana küsmüş yazardır.
al entarilerini, ver entarilerimi. *
(bkz: zeytin çekirdeği)*
"iyi ki doğdun ve iyi ki burdasın! nice uzun ve güzel senelere!" uuserı. *
iyi ki dogdun cedric iyi ki dogdun cedric iyi ki dogdun iyi ki dogdun iyi ki dogdun cedric.26 mı kac oldu ? *
"e kutlayalım bari" dediğim iyi ki doğdun kişisi..*
(bkz: şimdi bu yazar doğuyor mu) *
büyük bir eşşeklik yaparak doğum gününü kutlamayı unuttuğum cuma günü işyerindeki pasta kesme töreninede katılamadığım beni affetmesini istediğim yazar.***
zorunlu editlerin yazarı ****
11 Haziran da doğmuş olduğunu bilmeme rağmen dün kendimde olmamam sebebiyle bugün hatırladığım yazar. tüh be ben böle hakikatliyim şöle iyi insanım konuşması yapacaktım... azıma...
sakın haa..! dediğim yazar.. *
"bilseydim böyle olacağını, demezdim hiçbirini.." dediğim yazar..* *
merak eden arkadaşlar için içlerini ferahlatacak açıklamayı yapıyorum.kendisi hala işyerinde başımızın etini yemektedir.

(bkz: kamuoyuna duyurulur)
"e güle güle git, güle güle gel bari" dediğim yazar.
sekiz yaşında olmasına rağmen hayatın anlamını çözmüş, her bölümün sonunda hayata dair olgun mesajlar veren çizgi film kahramanı
cok yuzsuz bir yazardir. nezaketen sordugum "amerika'dan ne istersin" sorusuna carcabuk bir liste hazirlamis ve neredeyse butun free shop'u satin almami istemistir. *** ayrica istanbul'a geldigim zaman serefime bir zirve organize etme gorevini ustlenmistir. sevilesi bir yazardir, eminim gorustugumuzde de daha cok sevecegimdir.
hayatimda tanidigim en tribal insandir. ciddi derecede tribal enfeksiyon gormekteyim kendisinde.* hemen sinirlenip kusmektedir.** ancak kendisine getirecegim bir kasa cikolata ile kendimi affettirecegimdir.* hatta bugun alacagimdir cikolatasini en kral dukkandan.*
ardarda 3 gecedir* beni gulme krizlerine sokan, ve en nihayetinde az once beni gulmekten aglatmayi basarmis olan yazar.*

mutlulugunu ve heyecanini ise kesinlikle bana borcludur. turkiye'ye donusume az kaldi diye sevinmekte, gunleri saymakta ve heyecandan konusurken kelimeleri karistirmaktadir.***